Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
B-side

Świat jest wyobrażeniem Schopenhauera

Polecane posty

2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Nasze cyberki są wydane w formie książkowej. Prawie są elementarzem dla onanków. Falski wysiada. 

Nie pij już, Endrju. 

Amen(t)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z waszej wiki 

Księga pierwsza mówi o tym, że nie czerpiemy swej wiedzy z bezpośredniego doświadczenia, lecz przez jego wyobrażenia i konstruktywne rozumowanie, tzn. (czas, przestrzeń i przypadkowość). Księga druga tej publikacji przedstawia pogląd, że każdy człowiek ma swoją wolę, która jest siłą sprawczą we wszechświecie. W księgach kolejnych trzeciej i czwartej autor stwierdza, że artyści i święci czasem odnajdują taką drogę życia, która pozwala im wyrwać się spod wpływu woli.

To mój komentarz, a tłumacze prostym językiem:

Każdy ma swoje. Wasz wybór. Każdy z nas oddziałuje na kosmos. Artyści i świeci( dobrzy ludzie tak jak ja , próbuje was uczyć, a to dobro z mojej strony)  mogą odnaleźć jakaś logiczna wiedzę o wszystkim. Czyli ja, wasza kur...a. Skoro taki mądry to przeczy sam sobie... Ja pierd... ja się nie wyrywam z pod wpływu woli. Owszem coś działa i my działamy. Ale tak ogółem, to niezłe te tezy snół, a wy na jaki temat ? A seks , picie... pesymista jeb...ety się znalazł. Zapewne... może wiedział coś więcej, ale nie wiedział jak wam to przekazać... jakiś ktoś tam coś wziął ( mówię tu o jego książkach) i się pokłócili o majątek. Ach te money. Czyli nie wiedział do końca wszystkiego. Bo nie można kłócić się aż tak o pieniądze i rozpier...al  tak wiedzę. Wiedza jest jedna i tak w kolko kur...y wraz ze mna, tez należę do tego wszechświata i wiem , ze na mnie wpływa. Widziałam już mnóstwo ...ów, nawet teraz jeden z naukowców / profesorów ( podobno kur...a NIE!) pisał w internecie, ze kosmos nie ma wpływu. A kur...a za przeproszeniem gdzie my jesteśmy? Czarna dziura w jego głowie. Tam nic nie ma jak się takie bzdury plecie... ja pier...Olę.

nie potępiam w żaden sposób mojego syna/ kochanka / wybierz opcje  /.  /. Blabla teori, bo mógł czegoś nie wiedzieć, a wiedział, ze to wszsytko ma na nas wpływ , czyli jednak istnieje takie coś jak sprawiedliwość na tym świecie!mowil o przyczynie i skutku, a mądry mój syn. Tak właśnie jest! Robisz coś i jest tego skutek. Ale was się najeb...alo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dla podkreślenia... kur...a wie , ze skoro kosmos na nas wpływa, to my wpływamy na kosmos . I kur..a wszsytko jest pod wpływem czegoś/ nas. Nie pomyślcie o waszym alkoholu, moje kochane dzieci , wraz ze mna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabrać książki- znaczy ktos niszczy kogos tezy( taka przenośnia ) lub się buntuje/ bojkoty robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo dla mnie DEMo, biblia i inne książki. Ale plagiat, a Konstanty siedział i wymyślał bzdury. Ale to z niewiedzy, ze tak nie wolno mieszać! Namieszał ten mój syn namieszał! Tragededia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

I jak tu nie pić? 

Nie pij, tylko się ucz, to dla dobra waszych następnych pokoleń ! Wiecie co robią? Chcą od was uciec! A po co te statki kosmiczne? Domyslilam się , ze chodzi o rejteradę przed jakaś tragedia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak nie to za fałszywego proroka mnie wezmą... a wiecie co to wogole dla mnie znaczy? Jasnowidzenie: jest tak: ktoś myśli logicznie i jest czas gdy coś się zmienia i chociażby nie wiem jak taki człowiek logicznie człowiek pomyślał , czegoś nie wie, a nawet jak wie... to i tak ta wizja się niespełni! A dlaczego? Bo kur...a ktoś temu zapobiegł i są inne opcje... bo nie dokonca coś wiedział. Tak najlepiej kogos nazwać fałszywym i do widzenia. Ta... pobudka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

O cho/era! Ty tak na poważnie? 

Napijesz się że mną? 

Nie wkur...Aj mnie i sorry, jutro mam okres ale brzuch mnie napie...la. Nie, nie napije się alkoholu, mogę co jedynie napić się wiedzy. Wiedzy naszych przodków. I ja poprawiać . Tyle co mogę dla was zrobic. I płakać i współczuć wam moje kochane dzieci. Wszystkich was tak kochałam i nadal kocham i będę kochać. Dlatego wam pomagam. U mnie kochać= czynić dobro= nauczać was głąby wraz ze mna, bo tez wszystkiego nie wiem, ale się kiedyś dowiem i tak w kolko i tak w nieskończoność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MaestroSyntetyczny napisał:

A jak tam u Ciebie z seksem? 🙂

Wariatki też zbawiasz? To nie wpływa źle na twoją reputację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Mam w nosie reputację. Charakter mam nielichy i to mi wystarcza😎

A wiesz, że towar ekskluzywny (niedostępny dla wszystkich) zwykle jest droższy? 😎 Pewnie wiesz, ale wyznajesz inną zasadę: "tanio i dla wszystkich", to zwiększa pulę dziur o 3/4. Bardzo sprytnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Problem w tym, że jestem niedostępny. Lubię pogrywać, wciągać w sieć lub na kut/asa, ale jestem bardzo wybredny. 

To dobrze, bo ja ogólnie dobrze Ci życzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, B-side napisał:

"Świat jest teatrem".

"Reszta jest milczeniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, B-side napisał:

"Świat jest teatrem".

Ja pier... świat Nazwali teatrem i w aktorów się pozamieniali. A jakby wszyscy zdjęli te maski i przestali grać? Ja już zdjęłam. Czasem mi się zdarzy zagrać ta wasza i maja głupotę, bo jesteśmy CAloscIa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, witek napisał:

"Reszta jest milczeniem"

Nie jest, widzę jak się o seksie i o srrraniuu rozgadali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Dawno nie byłaś przyjemnie ruszana  prawda? 

A... ja o jednym wy o drugim, dla mnie wogole nieważnym i tak w kolko i tak w nieskończoność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, witek napisał:

"Reszta jest milczeniem"

"Milczeniem owiec"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kura i kobieta napisał:

"Życie to nie teatr ja Ci na to odpowiadam.

Życie to nie tylko kolorowa maskarada."

To Ty mamo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Kure/wskim teatrem. Odgrywamy swoje role w uniesieniu tego...no...orgazmu

Ja np udaję, że nie mam wąsów, ale trochę mam. Z obrzydzeniem wyrywam biały meszek plastrami do depilacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, B-side napisał:

Ja np udaję, że nie mam wąsów, ale trochę mam. Z obrzydzeniem wyrywam biały meszek plastrami do depilacji. 

Szkoda, chciałem wyobrażać sobie, że po napisaniu każdego dowcipnego komentarza podkręcasz wąsa z wyrazem głębokiego zadowolenia na buzi. 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, B-side napisał:

"Milczeniem owiec"

Meeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kura i kobieta napisał:

Noł.

Ta kura mnie zmyliła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, witek napisał:

Szkoda, chciałem wyobrażać sobie, że po napisaniu każdego dowcipnego komentarza podkręcasz wąsa z wyrazem głębokiego zadowolenia na buzi. 😉

Tak właśnie robię, do czasu kolejnej depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, kura i kobieta napisał:

Twoja matka prowadza się z kurą?

Co za czasy. 😄

Nie, moja matka jest pół kurą pół Włoszką. 

Edytowano przez B-side

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
6 minut temu, B-side napisał:

Tak właśnie robię, do czasu kolejnej depilacji.

I znowu wszechświat udowadnia mi, że mnie kocha. 

Edytowano przez witek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro wreszcie poniedziałek. Będzie można pójść do pracy i odpocząć od kafe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kura i kobieta napisał:

To najlepsza krzyżówka. W drugim pokoleniu wychodzi z tego najlepsza ćwiartka z kurczaka. Palce lizać.

Coś słabo niosę ostatnio, chyba pójdę na rosół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×