Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
szuszfanka

Jess Polonez i Fruit of Veclaim

Polecane posty

2 minuty temu, dl-kaw napisał:

zagwozdkę, nie jedną umowę najmu, zobowiązania bieżące a w perspektywie falę zwrotów i reklamacji. Dobrze jak się obejdzie bez pozwu. Przeszarżowała. Ave umiar.

Jak to sie mówi „Chytry dwa razy traci”

1 minutę temu, Dark Evil napisał:

No co ty... pod jej postem na IG inne instagramerki klepią ją wirtualnie po pleckach i pocieszają.

Ciekawe co dalej z innymi markami blogerek/jutuberek/instagramerek? Teraz będą musiały popracować nad swoimi wałeczkami firmowymi, jeśli jakieś mają.

Same będą po nocach metki wycinac zeby miec pewnosc🙈

• Haha 1

4 minuty temu, amino31 napisał:

Wyciecie nie wystarczy. Wg mnie trzeba je wypruć bo ślad zostaje. Nowe modele mają metki tear off. Można je łatwo oderwać i nie widać nic 

Na fejsie ludzie wrzucali zdjęcia że w szwie widać resztki metki. Oczywiście nikt na to wcześniej nie zwrócił uwagi, bo i po co?

Nie siedzę w temacie, ale przecież chyba można zamówić bezpośrednio koszulki od fruita bez metki? Czy się mylę? Albo włąśnie tear ff. DLatwgo podejrzewam że fruit nie ma współpracy. Koszulki zamówione z hurtowni od pana Henia.

2 minuty temu, szuszfanka napisał:

Na fejsie ludzie wrzucali zdjęcia że w szwie widać resztki metki. Oczywiście nikt na to wcześniej nie zwrócił uwagi, bo i po co?

Nie siedzę w temacie, ale przecież chyba można zamówić bezpośrednio koszulki od fruita bez metki? Czy się mylę? Albo włąśnie tear ff. DLatwgo podejrzewam że fruit nie ma współpracy. Koszulki zamówione z hurtowni od pana Henia.

tak mi się wydaje, co za problem zakontraktować bazy bez metek. Więc albo umowy nie było i Henio albo FOTL sie nie zgadza, w obu przypadkach słabo.

Jakis koleś nakręcił film o sprawie i wymianie myśli z Polenezem. Kanał  Oksinciuk

7 minut temu, szuszfanka napisał:

A skąd! Kupili w hurtowni koszulki po kilka zł za sztukę i tyle. Od Fruita moźna zamówić koszulki już z metką firmy(zamawiającej) tam wSzytą

2 minuty temu, Dark Evil napisał:

Od Fruita moźna zamówić koszulki już z metką firmy(zamawiającej) tam wSzytą

o losie 😄 

ja rozumiem, ze nie myli się tylko ten, co nic nie robi ale na co oni liczyli??

2 minuty temu, dl-kaw napisał:

o losie 😄 

ja rozumiem, ze nie myli się tylko ten, co nic nie robi ale na co oni liczyli??

Na to że nikt się nie dowie. Gdyby byli bardziej skrupulatni "proceder" trwałby jeszcze długo.

Kłamczuszka z tej naszej Jess.

...i hipokrytka, koleś ma rację. Dopiero płakała z powodu nierzetelnych firm remontowych. Oszukiwali i byli niefachowi 😄

• Like 4

No właśnie tez się zastanawiam czego ona się spodziewała. 
przeciez założę się ze gdyby od razu powiedziała ze to FOL to jej fanki i tak by to kupiły, bo to taki vintage i powrót do wspomnień itp. 

• Like 1

Przed chwilą, Wiktor_krum napisał:

No właśnie tez się zastanawiam czego ona się spodziewała. 
przeciez założę się ze gdyby od razu powiedziała ze to FOL to jej fanki i tak by to kupiły, bo to taki vintage i powrót do wspomnień itp. 

Ale wtedy mogłyby policzyć ile kosztuje taka baza i nie byłoby jak uzasadnić 200 zł.  

Sama powiedziała żeby zrobić coś tańszego musiałaby szyć w chinach 🤣Szwalnia, konstruktorka, tim - wszystko w PL kosztuje! 😄 

• Like 3
  • Haha 1

Nie chce mi się rozpisywać wiec skomentuje to tak. CO ZA ... BZDURY  W TYM JEJ OŚWIADCZENIU  I TO ZA TAKA CENĘ

• Like 1
  • Thanks 2

Nie uwazacie, ze to jej oswoadczenie na IG brzmi smiesznie. Z jednej strony Polska gora, a z drugiej “core”, “vibe” itd z ang 😅

• Like 2

1 minutę temu, Sloikpowidel napisał:

Nie uwazacie, ze to jej oswoadczenie na IG brzmi smiesznie. Z jednej strony Polska gora, a z drugiej “core”, “vibe” itd z ang 😅

Takie durne pieeeerdolenie speców od PR-u. Lanie wody i nic więcej.

Zauważył ktoś, jak tam po innych blogerkach- dopingujących Dźesikę- jeźdzą obserwatorzy. Zwłaszcza mameginekolog, co wszystkich od hejterów wyzywa. 

• Like 1

33 minuty temu, Sloikpowidel napisał:

Taaak, ale to już standard - ubrania nie mają nadruku/wzoru tylko print, a każdy strój to outfit 🙂

Moze choć paru osobom otworzą się oczy i zdadzą sobie sprawę, że youtuberki i instagramerki to nie ich psiapsi, które z dobrego serca polecają im różne produkty, a praktycznie każdy post wynika z chęci zarobku 🙂

Mnie nawet już nie "oburza" to, że taka koszulka tyle kosztuje - bo nie oszukujmy się, zdecydowana większość jak nie wszyscy kupowali to jedynie dla marki, ale te tłumaczenia są tak mętne, nie lubię kłamstwa i tyle. 

Te ciemnoszare dresy mi się podobały, mają fajny fason. Z drugiej strony widziałam je u Horkruks na zdjęciu i niby rozumiem, że one mają wyglądać na sprane, taki kolor wygląda fajnie, ale na zdjęciu widać przetarcia i to, że materiał jest "skulkowany", a to ja sobie mogę sama zrobić z dresem latając w nim po domu 😅 Jeśli te kulki są specjalnie to nie rozumiem jednak zamysłu. Jestem ciekawa czy materiał serio jest beznadziejny. Widziałam ostatnio, że plny wypuściły bluzy za ponad 400 zł, 100% poliester, a tu chyba jednak bawełna? No ale to też nic nie znaczy

12 minut temu, ejno napisał:

Taaak, ale to już standard - ubrania nie mają nadruku/wzoru tylko print, a każdy strój to outfit 🙂

Moze choć paru osobom otworzą się oczy i zdadzą sobie sprawę, że youtuberki i instagramerki to nie ich psiapsi, które z dobrego serca polecają im różne produkty, a praktycznie każdy post wynika z chęci zarobku 🙂

Mnie nawet już nie "oburza" to, że taka koszulka tyle kosztuje - bo nie oszukujmy się, zdecydowana większość jak nie wszyscy kupowali to jedynie dla marki, ale te tłumaczenia są tak mętne, nie lubię kłamstwa i tyle. 

Te ciemnoszare dresy mi się podobały, mają fajny fason. Z drugiej strony widziałam je u Horkruks na zdjęciu i niby rozumiem, że one mają wyglądać na sprane, taki kolor wygląda fajnie, ale na zdjęciu widać przetarcia i to, że materiał jest "skulkowany", a to ja sobie mogę sama zrobić z dresem latając w nim po domu 😅 Jeśli te kulki są specjalnie to nie rozumiem jednak zamysłu. Jestem ciekawa czy materiał serio jest beznadziejny. Widziałam ostatnio, że plny wypuściły bluzy za ponad 400 zł, 100% poliester, a tu chyba jednak bawełna? No ale to też nic nie znaczy

Ludzie pokazywali że te dresy od Dżesiki skulkowały się od chodzenia po domu, bez prania- dlatego było też sporo zwrotów(dresy od Fruit).

1 godzinę temu, Dark Evil napisał:

Takie durne pieeeerdolenie speców od PR-u. Lanie wody i nic więcej.

Zauważył ktoś, jak tam po innych blogerkach- dopingujących Dźesikę- jeźdzą obserwatorzy. Zwłaszcza mameginekolog, co wszystkich od hejterów wyzywa. 

no właśnie zastanawiam się, czy mama ginekolog się wypowie na ten temat... taka podjarana szła na otwarcie butiku Jess. Kto®e jeszcze juciuberki przeszywają metki?

16 minut temu, mamagizmolog napisał:

no właśnie zastanawiam się, czy mama ginekolog się wypowie na ten temat... taka podjarana szła na otwarcie butiku Jess. Kto®e jeszcze juciuberki przeszywają metki?

Wypowiedziała się, nawet dwa komenty dała- a pod nimi wypowiedzi oburzonych ludzi, ale nie tylko wałkiem Dżesiki ale również wypowiedzią Nikol. Że broni oszustwa.

23 minuty temu, Dark Evil napisał:

Wypowiedziała się, nawet dwa komenty dała- a pod nimi wypowiedzi oburzonych ludzi, ale nie tylko wałkiem Dżesiki ale również wypowiedzią Nikol. Że broni oszustwa.

Broni też Fashionelka, Anna Skura, Dawid Kwiatkowski. Kółko wzajemnej adoracji, komentarze na zasadzie "przykro mi Jess, że się wydało"

Napisano (edytowany)
7 minut temu, ejno napisał:

Broni też Fashionelka, Anna Skura, Dawid Kwiatkowski. Kółko wzajemnej adoracji, komentarze na zasadzie "przykro mi Jess, że się wydało"

Jeszcze Laura Coresis. I też Kamińska napisała tekścik w stylu „każdemu zdarza się popełniać błędy” jak ktoś jej napisał że to było celowe a nie jakiś przypadek to od razu skasowała wypowiedź. Kamińska to kolejna marka blogerkowa, ktorej ludzie zaczną się przyglądać. Ceny większe nawet niż w Veclaim.

Edytowano przez Dark Evil

Błędy :D  drobne przeoczenie. Łahahaha. Taki relatywizm, który sugeruje, że  większość z nich zdaje sobie sprawę że naciąga ludzi.

• Like 3

jak moze wam byc szkoda osoby która z premedyctacja kłamie i wciska kit ludziom? wysoka cena za watpliwa jakosc to jedno ale ze wmawiała ,ze to szyte w polsce?ludzie nawet dlatego kupowali bo mysleli ze to etyczne

• Like 2

13 minut temu, fifkaba napisał:

jak moze wam byc szkoda osoby która z premedyctacja kłamie i wciska kit ludziom? wysoka cena za watpliwa jakosc to jedno ale ze wmawiała ,ze to szyte w polsce?ludzie nawet dlatego kupowali bo mysleli ze to etyczne

A kto powiedział ze komukolwiek jest szkoda Dżesiki? Sama narobiła gnoju to niech się nie dziwi że brzydko śmierdzi. Jest przecież dorosla.

• Like 1

Ponoć celebryty bronią jess, w tym mama bez specjalizacji.

• Haha 1

Polecam zajrzeć na Instagram madebyrudavlog - ona krótko przed aferą zrobiła recenzję dresów i powiedziała co o nich myśli, a na dzisiejszym story dodatkowo o tym mówi. I teraz zagwozdka - z reguły mama gin poleca polskie firmy, chwali jakość - powinna nagrać jakieś dedykowane tej aferze story, bo strasznie mi się to wszystko gryzie. 

53 minuty temu, edusia... napisał:

Ponoć celebryty bronią jess, w tym mama bez specjalizacji.

Walczą jak lwy: pomyłka, pomyłka :)

Koleżanka pluje klientom w twarz a one dorabiają smętne bajeczki okraszone wszelkimi odmianami słowa hejt. W sumie nawet się nie dziwię, w tej chwili doopsko pali się wszystkim groszorobom - polecajom kóre mają sklepiki z badziewiem, do tego mamy spadek sprzedaży odzieży (czytałam że o 60%)

44 minuty temu, mamagizmolog napisał:

Polecam zajrzeć na Instagram madebyrudavlog - ona krótko przed aferą zrobiła recenzję dresów i powiedziała co o nich myśli, a na dzisiejszym story dodatkowo o tym mówi. I teraz zagwozdka - z reguły mama gin poleca polskie firmy, chwali jakość - powinna nagrać jakieś dedykowane tej aferze story, bo strasznie mi się to wszystko gryzie. 

Nikola to najlepiej by zrobiła jakby zamknęła się, bo sobie tylko pogarsza swoją sytuację. Już jej tam ludzie insynuowali, że ona też odcina metki ze swoich ciuchów😂😂

A obserwuje może któraś z was Maffashion i powie czy ona się wypowiedziała nt. Całej tej afery? Bo widzę że ma zmieniony profil na prywatny i nie możne go obejrzeć.

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Dark Evil napisał:

A obserwuje może któraś z was Maffashion i powie czy ona się wypowiedziała nt. Całej tej afery? Bo widzę że ma zmieniony profil na prywatny i nie możne go obejrzeć.

Raczej milczy, powołała się na sztab fachowców pracujących przy jej ciuchach i oświadczyła, że się odcina i żeby jej z takimi praktykami nie łączyć. Mniej więcej, jeśli ktoś coś wiecej czytał to proszę o poprawkę.

Acha teraz widzę że jest  story. Jest zmieszana i bardzo waży słowa. Nie chce być łączona, nie chce komentować, robi swoje, coś tam o błędach ale bardzo oszczędnie i bez przekonania 😉

Edytowano przez dl-kaw

55 minut temu, dl-kaw napisał:

Raczej milczy, powołała się na sztab fachowców pracujących przy jej ciuchach i oświadczyła, że się odcina i żeby jej z takimi praktykami nie łączyć. Mniej więcej, jeśli ktoś coś wiecej czytał to proszę o poprawkę.

Acha teraz widzę że jest  story. Jest zmieszana i bardzo waży słowa. Nie chce być łączona, nie chce komentować, robi swoje, coś tam o błędach ale bardzo oszczędnie i bez przekonania 😉

Nie dziwię się bo może rykoszerem się jej dostać. Ludzie beda mocno się przyglądać markom instagramerek. Bo niby czemu akurat Maff mialaby nie kłamać? Może jej żakiety wcale nie są z wiskozy a z dobrego, chińskiego polyestru.

10 minut temu, Wirtualna.niebezpieczna napisał:

Nie dziwię się bo może rykoszerem się jej dostać. Ludzie beda mocno się przyglądać markom instagramerek. Bo niby czemu akurat Maff mialaby nie kłamać? Może jej żakiety wcale nie są z wiskozy a z dobrego, chińskiego polyestru.

Przecież są z wiskozy z poliestrem 😂 swoją drogą 1200 za zakiet z wiskozy+poliester to strasznie dużo

ale to prawda- ludzie pewnie zaczną baczniej się przyglądać temu co instagramerki/blogerki wypuszczają

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się