Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
danissia

Zgaga w ciąży

Polecane posty

Czy  jakaś mama ma rady na straszliwa zgagę w ciąży ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nie wiem czy na tobie będzie to działać,ale mi pomogało picie zwykłej wody,gdy zaczynało piec. Jak już miałam bardzo mocną zgagę,która mnie wybudzała nawet ze snu to poprosiłam lekarza o pomoc. Przepisał mi leki i Poprosił,abym zrobiła rozpiskę co jem i co trochę odstawiać pojedyńcze produkty i sprawdzać czy jeszcze zgaga się utrzymuje,aż trafiłam na przyczynę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam tabletki rennie, a tak po za tym jeśli masz zgagę w ciąży twoja dzidzia będzie miałam długie włosy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Lila12345 napisał:

Ja polecam tabletki rennie, a tak po za tym jeśli masz zgagę w ciąży twoja dzidzia będzie miałam długie włosy. 

Nie miałam zgagi w ciąży, a córka miała gęste długie włosy. Kolejna bajeczka. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze nie Mam Zgagi w tej ciazy, Jestem w 7 miesiącu i mysle ze zdrowa dieta tu to podstawa... w poprzednich dwóch ciążach jadłam co chciałam i nie patrzyłam na to co jem😒tyłam po 20kg😔

nie dosc Ze tyłam to męczyła mnie zgaga i puchłam strasznie.... teraz zdecydowałam o świadomym odżywianiu, żadnych słodyczy, fast foodow czy słodkich napojów, zero cukru, mało soli...

rano płatki owsiane, Później jakiś owoc z jogurtem naturalnym, na obiad talerz zupy lub chude mieso z warzywami, kolacja serek biały ( szczypiorek, rzodkiewka) z chlebem pełnoziarnistym, pije tylko wodę i raz dziennie kawę bez cukru z chudym mlekiem, czasami pije jakieś Smoothies... przytyłam narazie 8 kg, ale czuje się zdecydowanie lepiej i tobie tez radzę zwrócić uwagę na to co jesz☺️

P.s. czytalam gdzieś ze mleko pomaga na zgage🙂

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mleko pomaga, ja jadłam jogurty naturalne albo popijalam mleko jak mnie piekło. Dużo to nie dawalo ale zawsze coś. Napewno dieta tu gra rolę. Po słodyczach miałam zawsze zgage, po smażonym itp. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×