Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gosc z

Nie irytuje Was już to durne bronienie agresji czarnych przez lewice?

Polecane posty

Rzygac mi się już chce jak widze, jak lewackie media na wszelkie sposoby próbują bronic czarnych, którzy teraz zachowują się jak dzicz.

Sama mam w dość dużym stopniu lewicowe poglady, ale zawiodłam się tym razem.

To, ze doszło do niesprawiedliwości to nie usprawiedliwia w ZADNYM stopniu ich dewastowania kraju! Bijatyki, katowanie (w ich zmasowanym atakach zgineło już kilku białych) i niszczenie mienia, a takze całego dorobku życiowego niektórym osobom.

Jak widac, lewica "brzydzi sie agresji" tylko wtedy jeżeli uderza w mniejszości...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawne politycznie jest bronienie  "afroamerykanów" aczkolwiek każdy ma ten temat swoje zdanie,którego boi się wypowiedzieć na zgłos, bo to nie byłoby poprawnie polityczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Persefona napisał:

Poprawne politycznie jest bronienie  "afroamerykanów" aczkolwiek każdy ma ten temat swoje zdanie,którego boi się wypowiedzieć na zgłos, bo to nie byłoby poprawnie polityczne.

I to własnie pokazuje jak chore koło zapętliła lewica. W ogóle nie powinno istnieć jak "poprawnosć polityczna". Kultura i szacunek - tak, ale przy tym wolność słowa. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze dziwiło dlaczego kogoś oburza powiedzenie że ktoś jest czarny,ja jestem biała i gdyby ktoś mi tak powiedział to byłabym z tego dumna,na pewno nie obrażona.Boli ich przynależność do rasy ,wstydzą się tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie wkurza mnie to. Już od długiego czasu były "te sprawy" gdzie policjant pobił czarnego lub zabił. Przedostatnią sprawa. Gościu wyciągał portfel z kieszeni a 4 policjantów wpakowali 41 kul w niego.

Ostatnia sprawa? Policjant udusił gościa bo za długo trzymał kolano na jego szyi. POWAŻNIE!!!!

 

12 godzin temu, gosc z napisał:

To, ze doszło do niesprawiedliwości to nie usprawiedliwia w ZADNYM stopniu ich dewastowania kraju! Bijatyki, katowanie (w ich zmasowanym atakach zgineło już kilku białych)

Ludzie się buntują. I o tym że tak będzie chyba już było wiadomo od jakiegoś czasu. A ta ostatnia sprawa to jak wisienka na torcie. 

Zginęło kilku bialych---> a w międzyczasie zginęło kilkunastu czarnych. Ja nie mówię że to co oni robią jest dobre po prostu policja powinna chronić ludzi a nie ich katować no to teraz się "odwdzięczają"

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie denerwuje mnie to. Tylko zamiast hasła 'black lives matter' powinno być 'all lives matter'. 

Edytowano przez Iwna
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Iwna napisał:

Nie, nie denerwuje mnie to. Tylko zamiast hasła 'black lives matter' powinno być 'all lives matter'. 

Radzę najpierw trochę poczytać i dowiedzieć sie czegoś na dany temat, zanim coś się napisze. To drugie hasło ma akurat rasistowski wydźwięk. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego drugie hasło ma rasistowski wydźwięk? I tak z ciekawości które media usprawiedliwiają agresję( konkretnie, bo że lewicowe to już wiem)? Ameryka wciąż ma ogromny problem z rasizmem, ale to co dzieje się teraz nie jest w porządku, nie można w żaden sposób usprawiedliwiać przemocy. Rabowanie sklepów i pobicia np ich właścicieli to nie żaden  protest...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Lillkaa napisał:

Radzę najpierw trochę poczytać i dowiedzieć sie czegoś na dany temat, zanim coś się napisze. To drugie hasło ma akurat rasistowski wydźwięk. 

Właśnie to pierwsze ma rasistowski wydźwięk. Black lives matter, co z Czerwonymi? Żółtymi? Białymi? Mulatami? Wszystkie się liczą. 

Nie wiem jak można w haśle, mówiącym o tym, że wszystkie życia mają znaczenie i się liczą, widzieć rasistowski wydźwięk. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lillkaa napisał:

Radzę najpierw trochę poczytać i dowiedzieć sie czegoś na dany temat, zanim coś się napisze. To drugie hasło ma akurat rasistowski wydźwięk. 

Tobie również. Założyciele BLM sami przyznali, że ich ruch jest ruchem rasistowskim. Nie kryją się z tym od początku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

To jest straszne, co tam się teraz dzieje. Z tego co wiem na początku były pokojowe demonstracje (przeciwko szczepionce na koronę i 5 G), później został uduszony G. Floyd i potem już na całego rozpierducha się zaczęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może trzeba zastanowić się  dlaczego policjanci tak agresywnie reagują na czarnych ? bez powodu  ? Bo za chwile wyjdzie ,ze każdy biały jest bleee a czarny chodzący ideał . 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×