Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
JoannaIwona

Bardzo blada druga kreska na teście

Polecane posty

Witam

Czy ktoś może mi pomóc bo już nie ogarniam... Jestem 3 dni po terminie @, wczoraj zrobiłam sobie test i wyszedł negatywny, dziś rano test zrobiłam po raz kolejny i pokazała się blada, ledwo widoczna druga kreska noi... podkusiło mnie zrobić jeszcze jeden test popołudniu i znów negatywny... Zgłupiałam do reszty :( miał tak może ktoś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie były tej samej firmy? Jeżeli nie to każdy mógł mieć inna czułość.  Rano też jest największe stężenie hormonu więc jeżeli ciąża jest bardzo wczesna może być trudna do wykrycia testem po południu. Idź zmierz z krwi poziom beta hcg to wszystkiego się dowiesz lub poczekaj kilka dni i zrób kolejny test 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak kupiłam w aptece identyczne🤔 a z  badaniem krwi może być chwilowo kłopot, wie chyba przyjdzie mi poczekać jeszcze kilka dni... 

Dziękuję za odpowiedź 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich tematów było tu tysiąc. Blada kreska może świadczyć o ciąży, najlepiej powtórzyć test rano. U mnie też była druga blada kreska, dwa dni później już widoczna.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobić  Betę z krwi 

Edytowano przez danissia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Christmas_Pudding napisał:

Ja mialam blada kreske i moje dziecko dwuletnie siedzi obok mnie hehe. 

To tak jak u mnie 😂 blada kreska 7 dni po terminie miesiączki. Teraz synek ma już dwa miesiące. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam dziś rano kolejny test i niestety wynik negatywny 😞 wygląda na to, że się nie udało w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2020 o 15:44, JoannaIwona napisał:

Zrobiłam dziś rano kolejny test i niestety wynik negatywny 😞 wygląda na to, że się nie udało w tym cyklu

Nie załamuj się 😊 nowy cykl, nowe szanse. A dopóki nie ma @ zawsze jest nadzieja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×