Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
szu301

Jezus przyjdzie i porozstawia do kąta ludzi w związkach bi, homo, les, gey i 50 twarzy.

Polecane posty

10 godzin temu, KLAUN96 napisał:

I bylam w galerii dzis  🙂 Wyszlam z dm o 17;20 a bylam pod galeria o 17: 50. Przed wejsciem do gal. trza zalozyc maseczke + dezynfekcja rak. Bardzo malo ludzi w galerii bylo. Troche pochodzilam po galerii,sklepy odziezowe. W sinsay (taki sklep odziezowy dla mlodych osob,ale to Nie jest oryginslny sklep jak np Puma,Nike,H&M) Jest tam bardzo duzo promocji: Bluzki na krotki rekaw; Od 5 do 17zl (za 1na sztuke), Na dlugi- 20zl, dlugie spodnie- Do 50zl,torby (rozne) damskie- Od 30zl do 70zl, ...enki- Do 40zl. Nic sb Nie kupilam bo kasy Nie chce za bardzo wydawac narazie. Dla mezczyzn tez jakies tam rzeczy sa. A bylam w sklepie Puma i jedna bluzka z napisem PUMA kosztowala az 100zl a 2ga 80zl 😕 (tyl. ze to oryginaly sa, dla Mnie troche za drogo xd) W HM widzialam fajne bluzki z napisami (na krotki rekaw, AC/DC, The Rolling Stones) A 1na sztuka kosztuje 40zl, wiec jeszcze Ujdzie......enki- do 100zl. (Jeszcze Nie bylam w New York,Croop,House :-P) W strefie gastro. ; Kfc, Berlin doner kebab-(jesli dobrze pisze), pizza hut, cukiernia Sowa itp...Bardzo Mało Ludzi...w Carfurze tez malo. Zadnych Znajom. Nie widzialam 🙂 A w domu dopiero bylam o 20:20 😛 :-). 

Moze dzis Jeszcze znowu pojde do galerii 😉 kolo 17;00 znowu 🙂 ( jesli sie bede dobrze czuc ;), i pochodze Troche po sklepach odziezowych w ktorych Nie bylam i moze do Black Red White-meblowy wstapie, RTW/AGD 🙂 O...Do empika zajde bo Nie zaszlam 🙂

Malo Jest ludzi w gal. Hand. mozesz sie przejsc 🙂 Smialo 🙂

Jak chodzę po galerii, to raczej nie wchodzę do sklepów, chyba że chcę coś konkretnego kupić albo się rozejrzeć 🙂

20 godzin temu, KLAUN96 napisał:

Nie zazdroszcze pracy w weekendy 😕

E tam, przynajmniej w tygodniu wolne (chociaż dzisiaj idę też) 🙂

20 godzin temu, KLAUN96 napisał:

Eh, ten Koronawirus... Polska tez Jest pieknym krajen 🙂

No tak, w Polsce też jest wiele ciekawych miejsc 🙂

20 godzin temu, KLAUN96 napisał:

Ja ostatnio bylam za granica z 6lat temu...

To dawno 😞 szkoda, ale może za niedługo pojedziesz, w przyszłym roku chociaż 🙂

20 godzin temu, KLAUN96 napisał:

A moj brat Przyrodni byl prawie tydzien temu przez 5dni w Hiszpani. I jeszcze w poprzedni weekend byl w Gdansku. (W Gdansku Jest dosc drogo)

Też fajnie 🙂

20 godzin temu, KLAUN96 napisał:

A ja bym przynajmniej chciala wyjechac gdzies niedaleko w weekend/lub te 3/4dni...Ładna dzis pogoda Jest 🙂

No wczoraj ładnie było, oby dzisiaj też 🙂

Wyjechać gdzieś zawsze fajnie, nawet jeśli blisko i na weekend 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Tylko 2wa dni pracy (weekend). W jakiej branzy pracujesz? Pewnie w Korpo jakims xd + 10godzin pracy w weekend xd :)

Żadne korpo. Po prostu sobie dorabiam, zwykła studencka praca, nic szczególnego ;)

2 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Moze wybierzesz sie na mala wycieczke (4/5dni) do Kazimierza Dolnego? :)

W sumie nigdy nie byłem. Muszę się kiedyś wybrać :)

2 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Moze w przyszlym roku pojade za granice...(Niemcy moze), dzisiaj tez byla ładna pogoda ;)

No była i dobrze :)

2 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Wiadomo ze fajne naw. pojechac gdzies niedaleko...  ///

Zawsze lepsze to niż siedzenie w domu :)

2 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Moglam pojsc do Mleczak Polski (tam sa rozne gotowe skladniki na wage (gr) i calkiem Niedrogo. Np mozna sobie wziasc (wes talerz i naloz sb goracy skladnik, kobieta wazy i placisz i zjadasz gorace :) ) Flaki + 2/3nalesniki+ moze kompot wisniowy- Koszt wszystkiego (zalezy tez ile wezmiesz wszystkiego) to okolo 16zl. Dawno Nie bylan w mleczaku tam :)

Jakaś lokalna sieć, bo nie kojarzę?

2 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Ja dzis znowu bylam w gal. Hand. (Malo ludzi bylo) w galerii bylam od 18:00 do 20;20 :) Bylam w Croop, New York, House,Sinsay (W New York widzialam fajne bluzki na krotki rekaw za 14zl z firmy Amisu), w Empiku bylam, w sklepie z akcesoriami dla zwierzatek, w Abra (meble), media markt(widzialam hulajnogi elektr. tam od 1200 do 1700zl), w KFC bylam i kupilan sb na miejscu male fryty za 4,70zl :/ Nieoplacalo sie tg brac :/ Mg wziasc jakis zestaw. Kolejki Nie bylo duzej. 

To fajnie :) no zestawy zazwyczaj się bardziej opłacają niż same frytki czy cokolwiek innego :)

2 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Jak tam w pracy? Samopoczucie?

Dzień jak co dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Pewnie jutro bede sie gorzej czuc (jak Nie wezme tabletki na bol brzucha) to wcale z chaty Pewnie Nie wyjde :-P :-D

Dlaczego tak myślisz?

2 godziny temu, KLAUN96 napisał:

choc pogoda pewnie bedzie ładna i bedzie zachecala do wyjscia na dwor...

Pewnie tak :)

2 godziny temu, KLAUN96 napisał:

sluchac mocnego Metalu...

❤️

2 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Jak caly dzien w domu bede to Rowniez Nie zamierzam sprzatac xd , bede spac-(godziny 16;00/18:00)

Szkoda dnia na spanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Kazimierz Dolny to Piekne miasto 🙂

Patrząc po zdjęciach, to zdecydowanie tak 🙂

3 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Sama Nie wiem, sprawdz w necie (Mleczak Polski).

No sprawdziłem, 3 lokale, wszystkie w Warszawie i okolicy 🙂

3 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Sluchasz Metalu tez?

Lubię takie mocniejsze klimaty 😉

3 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Co do spania ..  To Szkoda ze sie Nie domysliles ze niektorzy musza od czasu do czasu (2/4razy w miesiacu) troszke pospac by sie Lepiej poczuc. 

Czasami na pewno się przydaje 🙂

3 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Pozatym...Dzis i wczoraj brzuch Mnie Nie bolal (ale glowa i nogi Mnie bolały)

Szkoda, że się źle czułaś 😞 mam nadzieję, że wszystko już ok i nic cię nie boli 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KLAUN96 napisał:

Obraz- Hejoo 🙂 Troszke Mnie tu Nie bylo xd.

Owszem Kaz. Dolny to piekne miasto. Ok 🙂 Bardzo ciesze sie ze lubisz mocniejsza muzyke 🙂 A co do samopoczucia...Aktualnie troszke sie kiepawo czuje...:/ Nawet z domu Nie wyszlam dzis xd

A u Cb co tam? 

U mnie nic nowego. Byłem znowu na mieście się przejść 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, KLAUN96 napisał:

Obraz- to dobrze 🙂 O...dopiero co wrociles ? Pòzno do domu wracasz xd  Ja to jak wyjde z domu o 17;00 to jestem w domu o 19:30 😛   Ja to Dzis pewnie sobie Do lasu pojde o 17:00 i wroce o 19;30 🙂  Do galerii moze w nastepnym tygodniu 😛 Ogolnie to Nie ma gdzie chodzic jak sie miasto zna 😕 Do Macdonald Nie pojde z nudow 😛😄

Nie, wróciłem dużo wcześniej 🙂 nie ma gdzie chodzić, no ale co zrobić? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2020 o 23:56, KLAUN96 napisał:

Obraz- no ok spk 🙂

Ja Dzis rano bylam w sklepie a pozniej od 14;00 zaczełam sprzatac cale mieszkanie potem o 18;30 lapek i muzyka 21;00 kolacja i 22;10 w łòziu. I tak dzien zleciał.

Adzis moze wybiore sie do lasu o 17;00? Troche pochodzic i pobyc nad woda 🙂 Do galerii handlowej Nie chce Mi sie isc xd

A u Cb co tam? Jak samopoczucie? Studia- W pazdzierniku? 🙂

Mi dzisiaj też się nie chciało iść 🙂 więc nigdzie nie poszedłem. Ale ogólnie wszystko w porządku.

Fajnie, że tak możesz posiedzieć nad wodą 🙂 ja do najbliższej wody, gdzie można wypocząć mam kilkadziesiąt kilometrów 😄

Tak, studia w październiku.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×