Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nina98

Niewidoma 22 latka

Polecane posty

Gość *кєяi*
2 minuty temu, alfabetznakow napisał:

To czemu kobiety robią to w klubie z nowo poznanymi,  szukają kochanków,  umawiaja się na seks przez tinder? 

Pisałam, nie licząc jednostkowych osób szukajacych na zobowiazujące układy...

Faceci tez znajdują sarenki chętne na takie układy, no nie piszcie że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, *кєяi* napisał:

Pisałam, nie licząc jednostkowych osób szukajacych na zobowiazujące układy...

Faceci tez znajdują sarenki chętne na takie układy, no nie piszcie że nie.

Ja szukałem i zero chętnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
Przed chwilą, alfabetznakow napisał:

Ja szukałem i zero chętnych 

To źle szukałeś. Albo masz za wysokie wymagania co do owych partnerek na takie układy. Poza tym, po kij? Do czego to prowadzi oprócz seksu? No coż, w każdym razie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PrawiczekPzn napisał:

no sorry, ale, pytanie:

od prawiczka to chyba nie  jest obraźliwe.

Dziewice każdy lubi, za wyjątkiem, tych co obierają horyzont zdarzeń i do 1:00 w nocy danej doby chcą już zaliczyć.

Co złego jest w byciu Dziewicą, albo Prawiczkiem 😜 😝

Poza tym, jeśli nie jest dziewicą, to chyba już coś znalazła 🙂

Jeśli chodzi i ciało materialne, to nie. Ale głowa? TO i TO bez nazwy? Let me think. Tak trochę to tak. A cnotę mam, jestem bardzo cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *кєяi* napisał:

To źle szukałeś. Albo masz za wysokie wymagania co do owych partnerek na takie układy. Poza tym, po kij? Do czego to prowadzi oprócz seksu? No coż, w każdym razie powodzenia.

Na próbę pisałem nawet do grubych xd

Do czego?  Dla własnej samooceny że komuś mogę się podobać albo pobyć z kimś blisko.  Pisałem kobiety tego nie zrozumieją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, IlonaLalka napisał:

Jeśli chodzi i ciało materialne, to nie. Ale głowa? TO i TO bez nazwy? Let me think. Tak trochę to tak. A cnotę mam, jestem bardzo cierpliwa.

Cierpliwa. Dlaczego? Bo ten temat jest o niewidomej. A tu co? Jestem... no. Trochę nie tak powinno to wyglądać. Ale już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
2 minuty temu, alfabetznakow napisał:

Na próbę pisałem nawet do grubych xd

Do czego?  Dla własnej samooceny że komuś mogę się podobać albo pobyć z kimś blisko.  Pisałem kobiety tego nie zrozumieją 

Dla własnej samooceny że ona cię wykorsystuje seksualnie jak Ty ją? No super mają niektórzy te ambicje. Miód maliny. 

I te grubsze też odrzuciły? To co z tobą nie tak? 

Edytowano przez *кєяi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Maximilian_Fiutt napisał:

Macie na nią namiar?

Skoro nie widzi to może jest szansa na seks xd

Patrząc na Twoje wypowiedzi to szukaj raczej głuchej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, *кєяi* napisał:

Dla własnej samooceny że ona cię wykorsystuje seksualnie jak Ty ją? No super mają niektórzy te ambicje. Miód maliny. 

I te grubsze też odrzuciły? To co z tobą nie tak? Wygląd nie taki?

Może,  ogólnie zasada pareto... 20% najprzystojniejszych uprawia seks z 80% kobiet.  Takie sa realia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PrawiczekPzn napisał:

nie do końca zrozumiałem, może się zadwuznaczyłem, albo tępy jestem.

Tępy nie jesteś. Nikogo nie nazywam tępym. Jestem bardzo cierpliwa, a to cnota i czekam na konkretna odpowiedz do tego tematu. :) swoją już wyraziłam na tym filmiku. Ale czekam na inne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
Przed chwilą, alfabetznakow napisał:

Może,  ogólnie zasada pareto... 20% najprzystojniejszych uprawia seks z 80% kobiet.  Takie sa realia. 

Członek forum braci samców? Niekoniecznie to ma się do rzeczywistości bo widać pary ładnej kobiety z bardzo przeciętnym gościem, więc chyba coś ta teoria nie zadziałała, ale idealnie dobijaja osoby które nie mają powodzenia i muszą czymś sobie tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, *кєяi* napisał:

Członek forum braci samców? Niekoniecznie to ma się do rzeczywistości bo widać pary ładnej kobiety z bardzo przeciętnym gościem, więc chyba coś ta teoria nie zadziałała, ale idealnie dobijaja osoby które nie mają powodzenia i muszą czymś sobie tłumaczyć.

Jest na YouTube film pewnej polki która założyła tinder jako mężczyzna,  była w szoku ze nie ma par,  a jak ma to kobiety nie odpisują,  jako kobieta była przyzwyczajona że dostaje setki lajków dziennie....  Pisałem,  nie zrozumiesz jako kobieta problemów dzisiejszego faceta. Obejrzyj ten filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
2 minuty temu, alfabetznakow napisał:

Jest na YouTube film pewnej polki która założyła tinder jako mężczyzna,  była w szoku ze nie ma par,  a jak ma to kobiety nie odpisują,  jako kobieta była przyzwyczajona że dostaje setki lajków dziennie....  Pisałem,  nie zrozumiesz jako kobieta problemów dzisiejszego faceta. Obejrzyj ten filmik

Pewnie dała zdjecie gościa który jest zagranicznym modelem lub aktorem i na kilometr było czuć że to fake.

Takie problemy,to nie problemy, tylko wymysły że ci brakuje. Brak seksu to do profesjonalistki. A nie, brak kasy się chyba kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *кєяi* napisał:

Pewnie dała zdjecie gościa który jest zagranicznym modelem lub aktorem i na kilometr było czuć że to fake.

Takie problemy,to nie problemy, tylko wymysły że ci brakuje. Brak seksu to do profesjonalistki. A nie, brak kasy się chyba kłania.

Widze za wszelką cenę chcesz mnie poniżyc. 

Dała normalnego chłopaka,  na modela miałaby dużo par... 

Problem to nie problem bo nie dotyczy Ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
7 minut temu, alfabetznakow napisał:

Widze za wszelką cenę chcesz mnie poniżyc. 

Dała normalnego chłopaka,  na modela miałaby dużo par... 

Problem to nie problem bo nie dotyczy Ciebie? 

Poniżyć? No kuźwa nie no, kolejna przewrazliwiona osoba na forum..Jak nie tamta to ten. Psycholodzy pozamykane gabinety mają, czy jak?

Problem mają dzieci w Afryce, które głodują. Problem mają ludzie, ktorzy chcą żyć dla dzieci,partnera ale mają śmiertelną chorobę i swój czas wyliczony. Problem mają Ci, którzy stracili pracę np. w dobie korony i dwoją się i troją żeby zdobyć kolejną pracę, już gdziekolwiek byleby było na chleb. Problemem może być również to że ktoś nie ma nóg, ale i taka osoba nie uzna tego za wielki problem bo sobie poradzi.

Osoby szukajace problemów na siłę (np. bo nie ma setek lasek które by "przeleciał) są śmieszne. Brak ci seksu? Są profesjonalistki. Ale tak, brak kasy, a na związki Ci się nie chce dokładać sil i energii to chcesz iść po najmniejszych kosztach. Może to jest jakiś deficyt w Twoim życiu, ale nie problem. Szanuj się.

Edytowano przez *кєяi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, *кєяi* napisał:

Poniżyć? No kuźwa nie no, kolejna przewrazliwiona osoba na forum..Jak nie tamta to ten. Psycholodzy pozamykane gabinety mają, czy jak?

Problem mają dzieci w Afryce, które głodują. Problem mają ludzie, ktorzy chcą żyć dla dzieci,partnera ale mają śmiertelną chorobę i swój czas wyliczony. Problem mają Ci, którzy stracili pracę np. w dobie korony i dwoją się i troją żeby zdobyć kolejną pracę, już gdziekolwiek byleby było na chleb. Problemem może być również to że ktoś nie ma nóg, ale i taka osoba nie uzna tego za wielki problem bo sobie poradzi.

Osoby szukajace problemów na siłę (np. bo nie ma setek lasek które by "przeleciał) są śmieszne. Brak ci seksu? Są profesjonalistki. Ale tak, brak kasy, a na związki Ci się nie chce dokładać sil i energii to chcesz iść po najmniejszych kosztach. Może to jest jakiś deficyt w Twoim życiu, ale nie problem. Szanuj się.

Problemy ma każdy,  ludzie popełniają samobójstwa bo nie dawają rady ale co ty możesz o tym wiedzieć,  u ciebie wszystko ok. 
Profesjonalistki?  A czy byłaś kiedyś u takiej pani?  Jak nie to po co udzielasz się w tym temacie?  Seks to czynność intymna w której musi być pożądanie dwóch stron.  Myślisz ze prostytutka ci to da? Najwyżej pogarde,  serio polecasz młodym osobom coś takiego? Zastanów się trochę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
4 minuty temu, alabetznakow napisał:

Problemy ma każdy,  ludzie popełniają samobójstwa bo nie dawają rady ale co ty możesz o tym wiedzieć,  u ciebie wszystko ok. 
Profesjonalistki?  A czy byłaś kiedyś u takiej pani?  Jak nie to po co udzielasz się w tym temacie?  Seks to czynność intymna w której musi być pożądanie dwóch stron.  Myślisz ze prostytutka ci to da? Najwyżej pogarde,  serio polecasz młodym osobom coś takiego? Zastanów się trochę. 

A po co młodym osobom układy? Przecież to leci na podobnych zasadach, myślisz że osoba na ukladzie cie kocha czystym sercem? 😂 Nie ośmieszaj się. Problemy ma każde, ale takie problemy to do kieszeni schowaj, i dziekuj Bogu za to co masz teraz, bo uwierz, skończy się narzekanie, że nie ma panienek i nie masz gdzie zamoczyć (bo ciebie nie interesują zwiazki, a układy, byleby mieć za darmo i bez wkładu, zobowiązań). Niektorzy najwyraźniej nie mają realnie prawdziwych problemów i wymyślają że brak szans na ukladziki to "problem". Zastanowić to chyba ty sie musisz. I to porządnie. Beka.

Edytowano przez *кєяi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, *кєяi* napisał:

A po co młodym osobom układy? Przecież to leci na podobnych zasadach, myślisz że osoba na ukladzie cie kocha czystym sercem? 😂 Nie ośmieszaj się. Problemy ma każde, ale takie problemy to do kieszeni schowaj, i dziekuj Bogu za to co masz teraz, bo uwierz, skończy się narzekanie, że nie ma panienek i nie masz gdzie zamoczyć (bo ciebie nie interesują zwiazki, a układy, byleby mieć za darmo i bez wkładu, zobowiązań). Niektorzy najwyraźniej nie mają realnie prawdziwych problemów i wymyślają że brak szans na ukladziki to "problem". Zastanowić to chyba ty sie musisz. I to porządnie. Beka.

boga nie ma to po pierwsze 

Po drugie,  każdy ma potrzeby seksualne i potrzebe bliskości,  może jesteś oziebla dlatego to dla ciebie nieistotne. Dla mnie istotne. 

I jakie ma znaczenie że osoba młoda?  Może od razu wywiezmy do obozów młode osoby,  przecież to takie śmieci według starych prawda? 

Edytowano przez alabetznakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
3 minuty temu, alabetznakow napisał:

boga nie ma to po pierwsze 

Po drugie,  każdy ma potrzeby seksualne i potrzebe bliskości,  może jesteś oziebla dlatego to dla ciebie nieistotne. Dla mnie istotne. 

 

A skad wiesz że go nie ma? Potrafisz udowodnić czy tak o sobie rzucasz tekstem?

Potrzebę bliskości owszem, ale szukanie okazyjnego seksu to nie potrzeba bliskości bo to też będzie mechaniczny seks. Gdzie tu logika? Jak ktos ma potrzebę bliskości a nie tylko seksu to się szuka zwiazków a nie ukladów gdzie tam na podobnych zasadach działa, tylko że darmowy ten seks masz. Lepiej przyznaj, że w kieszeniach pustka.

I to ja próbuje cię poniżyć? Przecież tekst "może jestes oziębła" jest tekstem z dvpy tylko dlatego, że czujesz frustrację.

Nic dziwnego że nie masz powodzenia. Z takim betonem też bym nie chciała nawet zwyklego seksu uprawiać.

Nara.

Edytowano przez *кєяi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *кєяi* napisał:

A skad wiesz że go nie ma? Potrafisz udowodnić czy tak o sobie rzucasz tekstem?

Potrzebę bliskości owszem, ale szukanie okazyjnego seksu to nie potrzeba bliskości bo to też będzie mechaniczny seks. I to ja próbuje cię poniżyć? Przecież tekst "może jestes oziębła" jest tekstem z dvpy tylko dlatego, że czujesz frustrację.

Nic dziwnego że nie masz powodzenia. Z takim betonem też bym nie chciała nawet zwyklego seksu uprawiać.

Siema.

Ale udowadniamy istnienie czegoś a nie na odwrót,  a dowodów brak,  bo "nie zobaczyli a uwierzyli" to tania śpiewka dla ciemnego ludu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, pravik 91.... napisał:

a jest dziewicą?

Sory ale daj sobie z nią spokój.  Osoba niewidoma musi mieć kolesia co podniesie ją jedną ręką.  Wierzę, że uda jej się to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
1 godzinę temu, alabetznakow napisał:

Ale udowadniamy istnienie czegoś a nie na odwrót,  a dowodów brak,  bo "nie zobaczyli a uwierzyli" to tania śpiewka dla ciemnego ludu. 

 

Ludzie mają coś w sobie, że nawet jak zobaczą to i tak będą wątpić.

A tak by the way, polecam OOBE. Namiastka tego czym jesteś. Zjazd gwarantowany. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, *кєяi* napisał:

Poniżyć? No kuźwa nie no, kolejna przewrazliwiona osoba na forum..Jak nie tamta to ten. Psycholodzy pozamykane gabinety mają, czy jak?

Problem mają dzieci w Afryce, które głodują. Problem mają ludzie, ktorzy chcą żyć dla dzieci,partnera ale mają śmiertelną chorobę i swój czas wyliczony. Problem mają Ci, którzy stracili pracę np. w dobie korony i dwoją się i troją żeby zdobyć kolejną pracę, już gdziekolwiek byleby było na chleb. Problemem może być również to że ktoś nie ma nóg, ale i taka osoba nie uzna tego za wielki problem bo sobie poradzi.

Osoby szukajace problemów na siłę (np. bo nie ma setek lasek które by "przeleciał) są śmieszne. Brak ci seksu? Są profesjonalistki. Ale tak, brak kasy, a na związki Ci się nie chce dokładać sil i energii to chcesz iść po najmniejszych kosztach. Może to jest jakiś deficyt w Twoim życiu, ale nie problem. Szanuj się.

Tylko jak pójdę do profesjonalistki to potem jak znajde dziewczynę to mnie nie zechce jak się dowie że chodziłem do takich profesjonalistek

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×