Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
31190

Mata edukacyjna

Polecane posty

Hej. Czy wasze dzieciaki korzystają z mat edukacyjnych? Leża na nich spokojnie i bawią się same? Długo dzieci korzysta z takiej maty? Zastanawiam się nad zakupem. Polećcie jakieś modele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ogóle sie nie przydały, chyba już później używałam jako kocyka do zabawy. Miałam zwykłą z bajerami i kontrastową. Zainteresowania było 6 minut po zakupie o ile siedziałam obok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieci jakos specjalnie za mata nie przepadaly. Corka jeszcze z 5 minut wytrzymala chwytajac zabawki, ale syn jej nie lubil. Kazde dziecko jest jednak inne. Jedne beda sie na takiej macie bawic, inne nie. Skonczylo sie tak, ze kupilam zwykla mate piankowa, na to kocyk i zabawki o ktorych wiedzialam, ze dzieci lubia. Bylo to pozniej dobre miejsce do zabawy, nauki przewracania sie i siadania, a nawet, jak ktores padlo, to do drzemki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mate od Kinderkraft, taka z podnoszonymi sciankami i pileczkami. Moj 4miesieczny syn ja uwielbia. Jak mu porozwieszam zabawki i dorzuce jeszcze pileczki to potrafi sie zajac soba na dosyc dlugo, a jak mu sie zaczyna nudzic to wystarczy zamienic zabawki. Same palaki bialo- czarne i obrazki na macie tez sa dla niego interesujace. Sama mata jest solidnie zrobiona, wiec jesli sie zdecydujesz na kupno to naprawde ta ci polecam.

Przedtem kupilam mate ze strony bemisie, ale byla beznadziejna. Juz pomijam fakt ze najpierw przyslali mi inna niz zamowilam, a potem jak juz doszla odpowiednia to bylabrudna, jakby ktos jej uzywal. Fu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mat jest wiele, jako dodatek się sprawdza ale na krótki czas. Można samemu zrobić miejsce dla dziecka. Poustawiać zabawki dookoła itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×