Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Amina12

Czy 55 kg przy 158 cm wzrostu to dużo?

Polecane posty

Twoja waga to tak 48-58 max 

Chociaż też zależy. Bo jeśli ważysz 55 i same mięśnie to spoko ale jeśli 55 i sam tłuszcz no to mamy problem. 

I też zależy jaki wzrost ...

Edytowano przez Niebieska_Panda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w twoim wieku też tyle ważyłam przy takim wzroście, potem jako już dorosła osoba ważyłam 56kg przez długi czas, nawet w ciąży przytyłam 9kg co też nie jest dużo. Nie sądzę, żeby to było dużo. Jeśli masz ruch, jakieś spacery czy coś to już w ogóle myślę, że nie będzie problemu. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja w twoim wieku ważyłam 40 kg.przy wzroście 161 cm.

Teraz ważę 56 kg.po.urodzeniu 5 dzieci. To ty w moim wieku będziesz ważyła z 80 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lampka napisał:

No nie wiem, ja w twoim wieku ważyłam 40 kg.przy wzroście 161 cm.

Teraz ważę 56 kg.po.urodzeniu 5 dzieci. To ty w moim wieku będziesz ważyła z 80 kg.

Ja nie chcę mieć 5 dzieci. Zresztą mi do twojego wieku daleko. Ja się pytam o swoją obecną wagę a nie moją wagę za 30 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Amina12 napisał:

Ja nie chcę mieć 5 dzieci. Zresztą mi do twojego wieku daleko. Ja się pytam o swoją obecną wagę a nie moją wagę za 30 lat. 

Ale kogo interesuje waga jakiejś zaburzonej nastolatki? Weź coś ze sobą zrób wreszcie dziecko, bo jesteś żenująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BitchNaughty napisał:

Ale kogo interesuje waga jakiejś zaburzonej nastolatki? Weź coś ze sobą zrób wreszcie dziecko, bo jesteś żenująca.

Mnie interesuje czy dużo ważę. A po za tym o co ci chodzi z tym zaburzeniem? Dodatkowo to wydaje mi się że to Ty masz  jakieś problemy ze sobą . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja

6 minut temu, Amina12 napisał:

Mnie interesuje czy dużo ważę. A po za tym o co ci chodzi z tym zaburzeniem? Dodatkowo to wydaje mi się że to Ty masz  jakieś problemy ze sobą . 

Ja nie zakładam tematów na forum pytając czy list pożegnalny jest dobry, jak zmusić rodziców do kupna psa, ile ważę itd. Czas do psychologa, dziecko, póki jeszcze nie jest za późno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BitchNaughty napisał:

Ja

Ja nie zakładam tematów na forum pytając czy list pożegnalny jest dobry, jak zmusić rodziców do kupna psa, ile ważę itd. Czas do psychologa, dziecko, póki jeszcze nie jest za późno. 

Spokojnie list sobie trzymam ale jak na razie mi to przeszło. To jest chyba normalne że mam 14 lat i interesuje się swoją wagą tak samo jak i chęć posiadania psa.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2020 o 17:39, BitchNaughty napisał:

Ja

Ja nie zakładam tematów na forum pytając czy list pożegnalny jest dobry, jak zmusić rodziców do kupna psa, ile ważę itd. Czas do psychologa, dziecko, póki jeszcze nie jest za późno. 

Widzę że cię przydkało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×