Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ElitexD

Cieszy mnie wysoki wynik Pana Bosaka

Polecane posty

7% przy wysokiej frekwecji  to dobry wynik i świetny progrostyk na przyszłość. 

Oczywiście zarówno Duda jak i Czaskoski już liza du.pe walcząc o głosy, na drugą turę chyba nie idę bo PiS = PO więc obojętnie kto wygra 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ElitexD napisał:

Oczywiście zarówno Duda jak i Czaskoski już liza du.pe walcząc o głosy

Tak, to jest śmieszne. Jeszcze wczoraj było nazywanie Bosaka faszystą i ruską onucą, a dziś błaganie o głosy 😄

4 godziny temu, ElitexD napisał:

na drugą turę chyba nie idę bo PiS = PO więc obojętnie kto wygra 

Ja się wybieram tylko po to, by oddać nieważny głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Tak, to jest śmieszne. Jeszcze wczoraj było nazywanie Bosaka faszystą i ruską onucą, a dziś błaganie o głosy 😄

Ja się wybieram tylko po to, by oddać nieważny głos.

Wybacz, ale to glupota i nieodpowiedzialność oddawać nieważny głos albo w ogóle nie iść. Jakaś mentalna pozostałość demoludów, i to w pokoleniu, które nie zaznało tamtych słodyczy. Wyssana z mlekiem matki i ojca?

Edytowano przez Onkosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Onkosfera napisał:

Wybacz, ale to glupota i nieodpowiedzialność oddawać nieważny głos albo w ogóle nie iść. Jakaś mentalna pozostałość demoludów, i to w pokoleniu, które nie zaznało tamtych słodyczy. Wyssana z mlekiem matki i ojca?

Dlaczego głupota? Skoro nie odpowiada mi ani jeden, ani drugi, to dlaczego mam na siłę wybrać mniejsze zło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, UmbraVitae napisał:

koalicja jest zwyczajnie bardziej wolnościowa od pisu i żadne ściemy już tu nie pomogą.

Koalicja wolnościowa xD

3 minuty temu, UmbraVitae napisał:

bo w innym wypadku zawsze największe zło wygrywa, jeśli rezygnujesz z wyboru.

W życiu nie zagłosuję na po ani żadnego kandydata tej partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, UmbraVitae napisał:

koalicja jest partią w miarę wolnościową gospodarczo, tylko że mało rewolucyjną i pasywną w swoim działaniu, boją się wielkich i gwałtownych zmian wybierając powolną redukcję podatkową, zamiast natychmiastowej likwidacji biu/rkoratycznej gnidy pisu. taka jest różnica między konfederacją, a koalicją pod względem polityki gospodarczej.

Koalicja jest wolnościowa w teorii. Co mi z ich obietnic, skoro i tak ich nie realizują?

Nie przepadam za socjalistami z pisu, ale platforma nie jest lepsza od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, UmbraVitae napisał:

jest lepsza pod każdym względem, jeśli głosowałeś na bosaka świadomie, a nie dlatego że jesteś politycznym hipsterem to o tym powinieneś wiedzieć.

Za platformy nie zostały wprowadzone żadne wolnościowe postulaty. Było tylko wyprzedawanie majątku państwowego Niemcom. Ludziom nie żyło się lepiej.

Nie jestem politycznym hipsterem – cokolwiek to znaczy. Jako świadomy wyborca nie mogę zagłosować na żadnego z nich. Mam dość wymieniania się stołkami przez pis i po. Skoro z żadnym nie jest mi po drodze, to na żadnego nie głosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Za platformy nie zostały wprowadzone żadne wolnościowe postulaty. Było tylko wyprzedawanie majątku państwowego Niemcom. Ludziom nie żyło się lepiej.

Nie jestem politycznym hipsterem – cokolwiek to znaczy. Jako świadomy wyborca nie mogę zagłosować na żadnego z nich. Mam dość wymieniania się stołkami przez pis i po. Skoro z żadnym nie jest mi po drodze, to na żadnego nie głosuję.

Umbra ma rację, nie głosując na nikogo, w tym momencie wspierasz pis. A ja od siebie dodam, że "nieglosowanie" to cecha charakterystyczna ludzi z "dzikich" krajów. Smród demoludów. Nie pamiętasz i nie wiesz jaki to był "raj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Onkosfera napisał:

Umbra ma rację, nie głosując na nikogo, w tym momencie wspierasz pis. A ja od siebie dodam, że "nieglosowanie" to cecha charakterystyczna ludzi z "dzikich" krajów. Smród demoludów. Nie pamiętasz i nie wiesz jaki to był "raj"

Głosowałem, póki było na kogo. Teraz już nie ma.

Nie ma znaczenia, czy na moim głosie nieważnym skorzysta pis czy po, bo obie partie są siebie warte.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Głosowałem, póki było na kogo. Teraz już nie ma.

Nie ma znaczenia, czy na moim głosie nieważnym skorzysta pis czy po, bo obie partie są siebie warte.

No właśnie nie. Po nie rozwalalo trójpodzialu władzy. Trzaskowski nie łamał konstytucji a Duda owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, BoniBluBombel napisał:

A głosując nie na PiS wspierasz drugich darmozjadow. Jaki ma sens głosowanie w drugiej turze dla kogoś komu żaden kandydat nie odpowiada? Głosowanie jest dobrowolne. Pieprzycie jak potłuczeni. Zreszta to nie miejsce na politykę wiec się za bardzo nie podniecajcie bo nikt nikogo i tak nie nawróci. 

Glosowanie podobnie jak glupota rzeczywiście są dobrowolne.

19 minut temu, BoniBluBombel napisał:

Komstytucja! Bekss

Glupias w tym momencie jak dzieci jeża. Ale racja, forum jest o uczuciach. Kontynuujmy o duupie Maryni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BoniBluBombel napisał:

Wiesz głupota nie bo głupim się rodzisz. A do wyborów możesz pójść lub nie. Dzieci jeża są głupie? A z jakiej okazji? Bo są dziećmi czy jeżami? To ta twoja tolerancja dla inności? Wyzywanie? Komstytucja! Hehe beks. Moje poglądy są moje i mam kompletnie wyebane co kto o mnie sądzi w związku z nimi. A tymczasem wracam do kici pici i innych tego typu spraw bo to nie miejsce na politykę. 

Moja tolerancja dla inności? To ktoś mnie tak odbiera? Fajnie. Dzieci jeża były oczywiście metaforą, dla tych co się nie zorientowali.

Wiem że masz wyje.bane na to co kto o Tobie sądzi, i wiedzialam że nie obrazisz się o to że wypowiadam się wprost o tym, że dla mnie nieglosowanie to postawa nieobywatelska, która spycha nas do wschodniej dziczy. Obojętność zaś wobec łamania konstytucji, to rzecz calkowicie powszechna, jak wskazują wyniki wyborów. Nie swiadczy to dobrze o kondycji umyslowej narodu, ale cóż... tak jak.wspominalam, glupota jest dobrowolna i niekaralna

Edytowano przez Onkosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Koalicja jest wolnościowa w teorii. Co mi z ich obietnic, skoro i tak ich nie realizują?

Nie przepadam za socjalistami z pisu, ale platforma nie jest lepsza od nich.

A czy platforma kiedykolwiek była od kogokolwiek lepsza? Przecież to jest najgorsze zło i największa targowica w czasach post PRL-u. Same darmozjady, cwaniaki i buraki tam siedzą😂. Nawet Morawiecki od nich zwiał, gdy tylko się na nich poznał widząc co krok ich ujawnione prostactwo i prymitywizm w pozowaniu na Bóg wie kogo - a w byciu tak naprawdę nikim. Tylko złodziejami i zdrajcami narodu czekającymi jak psy z wywalonymi jęzorami na kolejną kopertę. I kolejną. I kolejną. A kraj może tonąć, ważne jest osobiste konto wypełnione po brzegi publicznymi pieniędzmi, pieniędzmi tzw. "motłochu".

Ciekawe dlaczego Czacha prawie 100% poparcie miał wyłącznie wśród skazańców? 😉 oto jest pytanie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A mnie cieszy oświadczenie Rady Liderów Konfederacji o nieudzieleniu poparcia żadnemu z kandydatów na urząd prezydenta RP. Zawiodłabym się gdyby było inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Pampasgräs silvervit napisał:

A czy platforma kiedykolwiek była od kogokolwiek lepsza?

Nie, to oczywiste.

11 godzin temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Przecież to jest najgorsze zło i największa targowica w czasach post PRL-u.

Tylko złodziejami i zdrajcami narodu czekającymi jak psy z wywalonymi jęzorami na kolejną kopertę. I kolejną. I kolejną. A kraj może tonąć, ważne jest osobiste konto wypełnione po brzegi publicznymi pieniędzmi, pieniędzmi tzw. "motłochu".

To prawda.

11 godzin temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Ciekawe dlaczego Czacha prawie 100% poparcie miał wyłącznie wśród skazańców? 😉 oto jest pytanie?? ;)

Bo w więzieniach siedzą ich koledzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Śliwka napisał:

PiS swoich do więzień nie wsadza.

PO też ich nie wsadzało.

Nie bronię pisu, bo nie mam powodu, by ich bronić. Są tak samo beznadziejni jak PO. Dlatego w drugiej turze nie mam zamiaru głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2020 o 15:03, Onkosfera napisał:

No właśnie nie. Po nie rozwalalo trójpodzialu władzy. Trzaskowski nie łamał konstytucji a Duda owszem.

No bo co mieli rozwalać skoro trójpodziału władzy nie było. Cała kasta sędziowska podporządkowana staremu systemowi, postkomuniści, zdrajcy i przekupnicy. Dla nich konstytucja nie miała żadnego znaczenia. 

Prezydent Duda łamał konstytucję? W którym miejscu? Proszę o przykłady.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Śliwka napisał:

Ale PiS robi wszystko żeby peeddooffile kościelni nie ponieśli kary, a poza tym (jak elektorat PiSu nazywa  Wyborczą gazetą opozycji) to właśnie dziennikarze Wyborczej odkrywają peedofiiliię w kościele a PiS finansuje Rydzyka który ukrywa ten problem. 

Nimi też się zajmą. Po kolei. Kościół to mafia i gdyby zaczęli zajmować się ich przestepstwami od razu, to kk przeszedłby na stronę jakiejś śmiesznej partii. O dziwo, jakoś po 1990 roku nikt się nad tym nie zastanawiał, a tylko PIS jest winny. Winni są wszyscy, którzy byli, są lub będą u władzy, a się tym nie zainteresują.;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Pampasgräs silvervit napisał:

No bo co mieli rozwalać skoro trójpodziału władzy nie było. Cała kasta sędziowska podporządkowana staremu systemowi, postkomuniści, zdrajcy i przekupnicy. Dla nich konstytucja nie miała żadnego znaczenia. 

Prezydent Duda łamał konstytucję? W którym miejscu? Proszę o przykłady.

Chociażby nie powołując sędziów wybranych zgodnie z prawem, za to powołując pisich dublerow.

A gdy prokurator generalny jest jednocześnie ministrem sprawiedliwości z partii rządzącej to o jakim trojpodziale władzy mówimy? Prokuratura powinna być niezależna. Wyobraź sobie co by było gdybyś weszła na drogę konfliktu sądowego z kimś z pisu. Jak myślisz, jaki będzie wyrok? Sędzia zależny od partii. Prokurator zależny od partii. Ciekawe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Onkosfera napisał:

Chociażby nie powołując sędziów wybranych zgodnie z prawem, za to powołując pisich dublerow.

A gdy prokurator generalny jest jednocześnie ministrem sprawiedliwości z partii rządzącej to o jakim trojpodziale władzy mówimy? Prokuratura powinna być niezależna. Wyobraź sobie co by było gdybyś weszła na drogę konfliktu sądowego z kimś z pisu. Jak myślisz, jaki będzie wyrok? Sędzia zależny od partii. Prokurator zależny od partii. Ciekawe. 

Przecież to nasz honorowy prezydent mianuje sędziów. Wszystko zgodnie z prawem.;) Lepiej żeby sędzia wybierał sędziego jak w starej, dobrej nadzwyczajnej kaście? ?

Poza tym, przykładów o przegranej wojnie z post prl-owską machiną było bez liku, sprzedajni sędziowie i niewłaściwe rozstrzygniete spory. Ludzie zwracający się o pomoc dostawali baty. Tak więc powtórz jeszcze raz - czego się boisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Onkosfera napisał:

Chociażby nie powołując sędziów wybranych zgodnie z prawem, za to powołując pisich dublerow.

A gdy prokurator generalny jest jednocześnie ministrem sprawiedliwości z partii rządzącej to o jakim trojpodziale władzy mówimy? Prokuratura powinna być niezależna. Wyobraź sobie co by było gdybyś weszła na drogę konfliktu sądowego z kimś z pisu. Jak myślisz, jaki będzie wyrok? Sędzia zależny od partii. Prokurator zależny od partii. Ciekawe. 

Przecież to nasz honorowy prezydent mianuje sędziów. Wszystko zgodnie z prawem.;) Lepiej żeby sędzia wybierał sędziego jak w starej, dobrej nadzwyczajnej kaście? ?

Poza tym, przykładów o przegranej wojnie z post prl-owską machiną było bez liku, sprzedajni sędziowie i niewłaściwe rozstrzygniete spory. Ludzie zwracający się o pomoc dostawali baty. Tak więc powtórz jeszcze raz - czego się boisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Onkosfera napisał:

Chociażby nie powołując sędziów wybranych zgodnie z prawem, za to powołując pisich dublerow.

A gdy prokurator generalny jest jednocześnie ministrem sprawiedliwości z partii rządzącej to o jakim trojpodziale władzy mówimy? Prokuratura powinna być niezależna. Wyobraź sobie co by było gdybyś weszła na drogę konfliktu sądowego z kimś z pisu. Jak myślisz, jaki będzie wyrok? Sędzia zależny od partii. Prokurator zależny od partii. Ciekawe. 

Przecież to nasz honorowy prezydent mianuje sędziów. Wszystko zgodnie z prawem.;) Lepiej żeby sędzia wybierał sędziego jak w starej, dobrej nadzwyczajnej kaście? ?

Poza tym, przykładów o przegranej wojnie z post prl-owską machiną było bez liku, sprzedajni sędziowie i niewłaściwe rozstrzygniete spory. Ludzie zwracający się o pomoc dostawali baty. Tak więc powtórz jeszcze raz - czego się boisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Onkosfera napisał:

Chociażby nie powołując sędziów wybranych zgodnie z prawem, za to powołując pisich dublerow.

A gdy prokurator generalny jest jednocześnie ministrem sprawiedliwości z partii rządzącej to o jakim trojpodziale władzy mówimy? Prokuratura powinna być niezależna. Wyobraź sobie co by było gdybyś weszła na drogę konfliktu sądowego z kimś z pisu. Jak myślisz, jaki będzie wyrok? Sędzia zależny od partii. Prokurator zależny od partii. Ciekawe. 

Przecież to nasz honorowy prezydent mianuje sędziów. Wszystko zgodnie z prawem.;) Lepiej żeby sędzia wybierał sędziego jak w starej, dobrej nadzwyczajnej kaście? ?

Poza tym, przykładów o przegranej wojnie z post prl-owską machiną było bez liku, sprzedajni sędziowie i niewłaściwe rozstrzygniete spory. Ludzie zwracający się o pomoc dostawali baty. Tak więc powtórz jeszcze raz - czego się boisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Śliwka napisał:

Po kolei faktycznie są ważniejsze sprawy, a że jakiś ksiądz molestuje dzieci i co najwyżej przeniesiony zostaje do innej parafii to taki tylko nieistotny szczegół 

Oczywiście to trzeba przerwać, ale można było zrobić to i 15 lat temu i co i nic. Ówczesna władza nie zrobiła nic w tym kierunku, a teraz są orędownikami dzieci. Przecież powinni byli zająć się tym już wtedy, a nie zwracać na to uwagę dopiero teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ to nie minister sprawiedliwości został prokuratorem generalnym, a prokurator generalny ministrem. I widać jego oddanie sprawie, z resztą jakoś na TVNie nikt się nie skarżył na zły wynik sprawy, więc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Przecież to nasz honorowy prezydent mianuje sędziów. Wszystko zgodnie z prawem.;) Lepiej żeby sędzia wybierał sędziego jak w starej, dobrej nadzwyczajnej kaście? ?

Poza tym, przykładów o przegranej wojnie z post prl-owską machiną było bez liku, sprzedajni sędziowie i niewłaściwe rozstrzygniete spory. Ludzie zwracający się o pomoc dostawali baty. Tak więc powtórz jeszcze raz - czego się boisz??

Prawo jest po to, żeby je stosować. Jeżeli prezydent lamie prawo w ten sposób, to pomijając demoralizujacy przykład głowy państwa, otwiera to drogę do podważania decyzji nieprawidlowo mianowanych sędziów. "Niezależności" prokuratury nie komentuję. System, w którym.minister sprawiedliwości moze sobie wywierać wplyw na prokuratorów? Procesuj się z kimś z partii...

Dalsze przykłady? Uniewinnienie bez procedury czlowieka, który jeszcze nie był skazany, po to żeby mógł objąć ministerialna tekę. Tylko skazanego prezydent ma prawo uniewinnic. Nie oskarżonego. Takie bzdety, dla tlumu pincetplusowego oczywiście nic nie znaczące.

Aha, żeby nie było. Nie popieram platformy i nie uważam, że to co było w Polsce wcześniej było super uczciwe. Ale teraz jest państwo mafijne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pampasgräs silvervit napisał:

Ponieważ to nie minister sprawiedliwości został prokuratorem generalnym, a prokurator generalny ministrem. I widać jego oddanie sprawie, z resztą jakoś na TVNie nikt się nie skarżył na zły wynik sprawy, więc...;)

Sorki Pampasowko, odpowiedzialam Ci ale wisi na różowo. Pewnie dlatego, że poruszane są wątki polityczne. Jeśli nie przejdzie spróbuję jeszcze raz później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Sorki Pampasowko, odpowiedzialam Ci ale wisi na różowo. Pewnie dlatego, że poruszane są wątki polityczne. Jeśli nie przejdzie spróbuję jeszcze raz później.

Oki :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odsetek oddany na naziola to dla mnie tragedia tego narodu, dodajmy naziola utrzymywanego z Moskwy, ba dodatkowo jego slubna to fanatyczna religijna co bardzo sie stara w swojej robocie aby w Polsce wprowadzono zakaz aborcji, fantatyczka w firmie, ktora broni kazdego pedofila w sutannie z Polski

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje jeszcze raz Ci odpowiedzieć. Przykłady zlamania konstytucji:

- ulaskawienie czlowieka przed skazaniem prawomocnym wyrokiem. Polskie prawo tego nie przewiduje.

- powołanie prezes Przy.lebskiej na prezesa TK bez wymaganej uchwały sędziów TK i na podstawie przepisów, które weszły w życie dwa tygodnie po powołaniu.

-powołanie sędziów Izby Dyscyplinarnej SN, która to izba jest de facto sądem specjalnym, a istnienia takich sądów w trakcie pokoju konstytucja zakazuje.

-powolanie nowego prezesa SN bez wymaganej do tego uchwały sędziów Sądu Najwyższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×