Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
xyz33

jak powiedzieć rodzicom?

Polecane posty

Witam wszystkich

Zaczynając...

Mam 17 lat, poznałam chłopaka przez internet o 5 lat starszego i tak się stało ,że po paru miesiącach jesteśmy razem.

Obojga nam bardzo zależy na sobie.

On mnie docenił i rozumiem że na początku w każdym związku jest pięknie ale tylko przy nim czuje się ważna i wyjątkowa.

I teraz problem...

Niedługo się spotkamy.

Jak powiedzieć rodzicom o nim? Jak ich owsoić z tym?

Błagam pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zrozumiałem, że znacie się tylko z internetu i nigdy nie staliście nawet obok siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xyz33 napisał:

tylko przy nim czuje się ważna i wyjątkowa

Przecież się jeszcze nie widzieliście. Wyhamuj co byś sobie duupy nie potłukła 🙂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, lonelyman napisał:

Przecież się jeszcze nie widzieliście. Wyhamuj co byś sobie duupy nie potłukła 🙂

Dokładnie. Coś mi się wydaje że chodzi mu tylko o jedno i wcale nie jest pewne że będzie z tego jakikolwiek związek. Także radzę uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serio? 5 lat razem i dopiero pierwsze spotkanie? nie mów nic rodzicom za nim go nie poznasz, powiedz gdzie bedziesz tu i tu i że spotkasz się z kolezanką żeby wiedzieli jakbys nie wróciła do domu, ale mam nadzieje ze to nie jest wasze pierwsze spotkanie? bo albo facet jest brzydki, albo sypia z innymi.. a tobą się bawi.. albo lepiej powiedz mamie wszystko od początku do końca? a pokazujesz mu sie nago? ...pe+ do+fil

Edytowano przez ania H99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ania H99 napisał:

serio? 5 lat razem i dopiero pierwsze spotkanie? nie mów nic rodzicom za nim go nie poznasz, powiedz gdzie bedziesz tu i tu i że spotkasz się z kolezanką żeby wiedzieli jakbys nie wróciła do domu, ale mam nadzieje ze to nie jest wasze pierwsze spotkanie? bo albo facet jest brzydki, albo sypia z innymi.. a tobą się bawi.. albo lepiej powiedz mamie wszystko od początku do końca? a pokazujesz mu sie nago? ...pe+ do+fil

Ann ..czytaj ze zrozumieniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę powodu dla którego masz o nim mówić rodzicom chyba że Cię nie wypuszczą z chaty na randkę (zakładam że nie zapraszasz go do siebie do domu bo to zdecydowanie nie ten etap znajomości). Jak pospotykacie się przez następnych kilka miesięcy i faktycznie coś z tego będzie oprócz samych chęci to możesz spróbować o tym porozmaeiać z rodzicami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Na wszelki wypadek poinformuj rodziców, że się na takie spotkanie wybierasz, w razie gdyby musieli Cie szybko odszukać. 

To chyba byłoby najlepsze rozwiązanie, ale wątpię czy rodzicom by się ta randka spodobała. 5 lat różnicy gdy dziewczyna nie jest jeszcze pełnoletnia to bardzo dużo. No i na dodatek facet poznany przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Dla swojego własnego bezpieczeństwa powinna ich poinformować. No dobra, jeśli nie rodziców, to chociaż jakiegoś przytomnego kolege, który gdyby zadziało się coś zlego, ruszyłby z odsieczą. Na wszelki wypadek. Różnie może być. 

Owszem, jak najbardziej się z tym zgadzam. No i spotkać się tylko w miejscu publicznym. Facet musi najpierw udowodnić że jest godny zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×