Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyz33

jak powiedzieć rodzicom?

Polecane posty

Witam wszystkich

Zaczynając...

Mam 17 lat, poznałam chłopaka przez internet o 5 lat starszego i tak się stało ,że po paru miesiącach jesteśmy razem.

Obojga nam bardzo zależy na sobie.

On mnie docenił i rozumiem że na początku w każdym związku jest pięknie ale tylko przy nim czuje się ważna i wyjątkowa.

I teraz problem...

Niedługo się spotkamy.

Jak powiedzieć rodzicom o nim? Jak ich owsoić z tym?

Błagam pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zrozumiałem, że znacie się tylko z internetu i nigdy nie staliście nawet obok siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xyz33 napisał:

tylko przy nim czuje się ważna i wyjątkowa

Przecież się jeszcze nie widzieliście. Wyhamuj co byś sobie duupy nie potłukła 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, lonelyman napisał:

Przecież się jeszcze nie widzieliście. Wyhamuj co byś sobie duupy nie potłukła 🙂

Dokładnie. Coś mi się wydaje że chodzi mu tylko o jedno i wcale nie jest pewne że będzie z tego jakikolwiek związek. Także radzę uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serio? 5 lat razem i dopiero pierwsze spotkanie? nie mów nic rodzicom za nim go nie poznasz, powiedz gdzie bedziesz tu i tu i że spotkasz się z kolezanką żeby wiedzieli jakbys nie wróciła do domu, ale mam nadzieje ze to nie jest wasze pierwsze spotkanie? bo albo facet jest brzydki, albo sypia z innymi.. a tobą się bawi.. albo lepiej powiedz mamie wszystko od początku do końca? a pokazujesz mu sie nago? ...pe+ do+fil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ania H99 napisał:

serio? 5 lat razem i dopiero pierwsze spotkanie? nie mów nic rodzicom za nim go nie poznasz, powiedz gdzie bedziesz tu i tu i że spotkasz się z kolezanką żeby wiedzieli jakbys nie wróciła do domu, ale mam nadzieje ze to nie jest wasze pierwsze spotkanie? bo albo facet jest brzydki, albo sypia z innymi.. a tobą się bawi.. albo lepiej powiedz mamie wszystko od początku do końca? a pokazujesz mu sie nago? ...pe+ do+fil

Ann ..czytaj ze zrozumieniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę powodu dla którego masz o nim mówić rodzicom chyba że Cię nie wypuszczą z chaty na randkę (zakładam że nie zapraszasz go do siebie do domu bo to zdecydowanie nie ten etap znajomości). Jak pospotykacie się przez następnych kilka miesięcy i faktycznie coś z tego będzie oprócz samych chęci to możesz spróbować o tym porozmaeiać z rodzicami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Na wszelki wypadek poinformuj rodziców, że się na takie spotkanie wybierasz, w razie gdyby musieli Cie szybko odszukać. 

To chyba byłoby najlepsze rozwiązanie, ale wątpię czy rodzicom by się ta randka spodobała. 5 lat różnicy gdy dziewczyna nie jest jeszcze pełnoletnia to bardzo dużo. No i na dodatek facet poznany przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Dla swojego własnego bezpieczeństwa powinna ich poinformować. No dobra, jeśli nie rodziców, to chociaż jakiegoś przytomnego kolege, który gdyby zadziało się coś zlego, ruszyłby z odsieczą. Na wszelki wypadek. Różnie może być. 

Owszem, jak najbardziej się z tym zgadzam. No i spotkać się tylko w miejscu publicznym. Facet musi najpierw udowodnić że jest godny zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×