Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
13trzynascie

Bidon B.Box - dobry?

Polecane posty

Planuję zacząć uczyć córkę (9mcy) pić przez słomkę. Czytałam kilka wątków i wszędzie słyszę o bidonie B.Box, tylko ten, żaden inny. Wbijam na allegro a tam 60zl... Na serio to taka rewelacja? Któraś z was ma doświadczenie i porównanie z innymi bidonami ze słomką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co uczyć przez słomkę czy jakieś inne dziubki, najlepiej od razu normalnie. My mamy miracle trainer cup 360 i się sprawdza. 

Edytowano przez Iwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

B.Box jest rewelacyjny. Moj syn zaczal z niego pic na przelomie 8-9 miesiaca, uzywa go tez corka i siostrzenica. My z mlodym jezdzilismy do logopedy- mial problemy z przelykaniem i jedzeniem, zaleceniem, oczywiscie miedzy innymi, byla nauka picia przez slomke, jest to cwiczenie logopedyczne. B.Box byl polecany na jednej ze stron poswieconych logopedii. Ogolnie jest to swietna butelka. Na koncu slomki jest taka "kulka" ktora obciaza slomke i pod jakim kontem dziecko nie ustawi butelki to bedzie z niej w stanie pic. Co jakis czas musisz kupowac slomki by je wymienic. Ogolnie ta butelka jest skandalicznie droga choc uwazam, ze warta swojej ceny. Ponoc inne firmy zaczely juz produkowac podobne bidony, z takim samym rozwiazaniem wiec pewnie mozna znalezc tanszy zamiennik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Iwna napisał:

Po co uczyć przez słomkę czy jakieś inne dziubki, najlepiej od razu normalnie. My mamy miracle trainer cup 360 i się sprawdza.

Córka dostaje ze zwykłego kubeczka i takiego do nauki picia juz od 6 mca. Radzi sobie różnie (z reguły całkiem nieźle) ale na spacer nie będę brać kubka, bo uleje się po pas 🙂 A o piciu przez słomkę czytałam same plusy, że ćwiczą się mięśnie twarzy, korzystniej wpływa na mowę itd zatem chcę żeby spróbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 13trzynascie napisał:

Córka dostaje ze zwykłego kubeczka i takiego do nauki picia juz od 6 mca. Radzi sobie różnie (z reguły całkiem nieźle) ale na spacer nie będę brać kubka, bo uleje się po pas 🙂 A o piciu przez słomkę czytałam same plusy, że ćwiczą się mięśnie twarzy, korzystniej wpływa na mowę itd zatem chcę żeby spróbowała.

Ale z tego kubka o którym napisałam nic się nie ulewa 🙂 dziecko musi przycisnąć wargą, żeby leciała woda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×