Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gdhhd

Czy działanie policji miało jakiś sens?

Polecane posty

W poprzednią niedzielę zadałam na innym forum pytanie z ciekawości. Nie prosiłam o żadną pomoc. Następnego dnia przyszła do domu policja i mówią że są tutaj po to żeby nie doszło do tragedii. Jaki to miało sens? Pytanie wpisałam o godzinie ok. 16 w niedzielę a oni byli ok. 16 w poniedziałek. Czy nie sądzicie że przez ten czas to by się już dawno mogło coś stać? Po za tym skąd policja wie jakiego meila użyłam gdy zakładałam konto? Czy policja mogła by przejżec każde moje konto? 

Edytowano przez Gdhhd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po adresie IP doszli. Ktoś zgłosił a oni już dalej zadziałali by do Ciebie dotrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, DanWan napisał:

Po adresie IP doszli. Ktoś zgłosił a oni już dalej zadziałali by do Ciebie dotrzeć. 

To ja sam wiem. Mnie ciekawi skąd wiedzieli jakiego meila użyłam. Czy policja może wejść na każde konto w internecie i je sprawdzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co im e-mail jak każdy komputer pozostawia ślady w postaci IP. To taki numer rejestracyjny komputera. Potem tylko do Twojego operatora o Twoje dane i są już u Ciebie pod drzwiami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lampka napisał:

Zmyślasz.

Nie mogę przysięgnąć że to jest prawda. Najbardziej to mnie zastanawia dlaczego policja była dzień później przecież w ten czas już by się mogło coś stać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sówka1313 napisał:

a o co chodzi? o czym pisałąs?

Zapytałam się jak odebrać sobie życie. Po prostu tak z ciekawości. Nie chciałam tego robić 

Edytowano przez Gdhhd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po  co wypisujesz takie głupoty ,nudzi Ci się?to się czymś konkretnym zajmij.ktoś chce Ci pomóc A Ty zawracasz tylko du  pę innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jestes zwykłą zakichaną atencjuszką. A przez to że policja przjechała do cb, moze nie zdążyła komus z pomocą. Brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, sówka1313 napisał:

Czyli jestes zwykłą zakichaną atencjuszką. A przez to że policja przjechała do cb, moze nie zdążyła komus z pomocą. Brawo

Ja nie prosiłam o żadną pomoc. Po za tym jaki to miało sens gdybym np.zrobiła to wcześniej to ich pomoc następnego dnia nie była by już potrzebna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gdhhd napisał:

Zapytałam się jak odebrać sobie życie. Po prostu tak z ciekawości. Nie chciałam tego robić 

Źle się bawisz dziewczynko...  Ile ty masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, amsterdam napisał:

Źle się bawisz dziewczynko...  Ile ty masz lat ?

W co się niby bawię? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Persefona napisał:

To po  co wypisujesz takie głupoty ,nudzi Ci się?to się czymś konkretnym zajmij.ktoś chce Ci pomóc A Ty zawracasz tylko du  pę innym.

Ja nie chciałam żadnej pomocy. Pytałam się z ciekawości. Nie wolno? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×