Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Lucy21

Co kupić facetowi który ma wszystko?

Polecane posty

2 godziny temu, portki. napisał:

v c

mąż to pilot Sharpa, a jak zmieni na Toshibę to będzie pilotem Orbisu albo Orbiterka 😉  Jak mąż ma wszystko i na dokładkęi nawet Ambicję - to daj mu głaz i dłuto. Może coś ci wyrzeźbi? Wystruga ci strumień albo wodospad Niagara w czasie rzeczywistym. Dla chcącego nic trudnego. 🙂 Albo jak ma wszystko, prócz kasy, to mu wydrukuj m w 3D Waszyngtona w kilku mln. sztuk. Niech chłop wie, że szczęście ma Blisko eheheh na wyciągnięcie jednego palca 🙂 z entereM. 

Lexi, serio jedno konto Ci nie wystarcza? Nie zauważyłaś, że budzisz tylko uśmiech politowania? Dawaj, nastrugaj teraz 10 kolejnych postów z dopiskiem "ty chora poooyebkooo :classic_biggrin::classic_biggrin::classic_biggrin::classic_biggrin::classic_biggrin::classic_biggrin::classic_biggrin:" czekamy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

twoja opinia na mój temat to przywilej którego notorycznie nadużywasz bo masz stosunek do mnie inny niż ja do ciebie. Usmiech politowania w twoim wykonaniu jest tym co i cała reszta tego anturażu którym się otaczasz. Bez znaczenia. Dla mnie. A dla ciebie chyba też  cio, ciotek? To co po uśmiechu? Wieś, mam braki więc poślę Ci tak z przekąsem ehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro lubi nowinki technologiczne to ja ci polecam smartwatch dla niego, tym bardziej że jest zafiksowany na punkcie sportu. Ja mam akurat damski, nie sportowy, ale z firmy garett - i o ile nie wiem jak właśnie z tymi sportowymi tak jest, o tyle mogę przypuszczać że całkiem ok, bo mój zegarek za 3 stówki daje radę z takimi rzeczami jak liczenie kroków/tętna/snu itd więc sportowy tym bardziej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ostatnio ma fazę na dbanie o swoje zdrowie, też jest właśnie po 30 😉 Cieszę się, przynajmniej wiem, że pamięta o tym. Ostatnio, w kwietniu, miał urodziny i kupiłam mu irygator do zębów od haxe. Jest zadowolony, zęby wyczyszczone, a dziąsła wymasowane. Ciśnienie, jak twierdzi mąż, idealnie dopasowane. Może pomyśl o czymś takim? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×