Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ImTheOne

Koniec mojej miłości

Polecane posty

Przecierpi parę miesięcy, może dłużej i przejdzie. Przynajmniej autor odważył się na rozmowę i nie będzie się zastanawiać co by było gdyby. 

EDIT Autorze jeżeli to jednak była ta jedyna to możesz cierpieć do końca życia.... 😉 

Edytowano przez Hellies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Hellies napisał:

Przecierpi parę miesięcy, może dłużej i przejdzie. Przynajmniej autor odważył się na rozmowę i nie będzie się zastanawiać co by było gdyby. 

EDIT Autorze jeżeli to jednak była ta jedyna to możesz cierpieć do końca życia.... 😉 

Nie na czegos takiego jak “ta jedyna”, to nie byla zadna “jedyna” dla niego. On sobie w wiekszosci ja wymyslil, dlatego byla taka idealna. Nawet wady miala idealne. Przejdzie mu, tylko musi sie o tworzyc na nowe znajomosci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec był już od początku. Jeden miech był potrzebny, by zacząć, a drugi by skończyć, czyli tak szybko jak przyszło, tak szybko poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Lola14 napisał:

Nie na czegos takiego jak “ta jedyna”, to nie byla zadna “jedyna” dla niego. On sobie w wiekszosci ja wymyslil, dlatego byla taka idealna. Nawet wady miala idealne. Przejdzie mu, tylko musi sie o tworzyc na nowe znajomosci 

Wiem. To było napisane w formie żartu. Może nie powinienem. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, TenX napisał:

Spoko loko, będzie gorzej. 🙃

Zanim będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TenX napisał:

Lepiej już było, teraz to tylko gorzej. 🤷

Nie przesadzajmy. Jeżeli naprawdę z nią porozmawiał tak jak napisał i ma jasny obraz sytuacji, tzn ona go nie chce, to po jakimś czasie mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Hellies napisał:

Nie przesadzajmy. Jeżeli naprawdę z nią porozmawiał tak jak napisał i ma jasny obraz sytuacji, tzn ona go nie chce, to po jakimś czasie mu przejdzie.

Niby porozmawiałem ale, po tej rozmowie znowu zaczęła ciągle na mnie patrzeć więc nie wiem o co chodzi. Nie porozmawiała już że mną, ja z nią też może za mało zrobiłem i mogłem wyznać co czuje? Prawdopodobnie jutro wychodzi za mąż. Wczoraj ją widziałem i była bardzo nerwowa, zestresowana. Może to zla decyzja 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ImTheOne napisał:

Niby porozmawiałem ale, po tej rozmowie znowu zaczęła ciągle na mnie patrzeć więc nie wiem o co chodzi. Nie porozmawiała już że mną, ja z nią też może za mało zrobiłem i mogłem wyznać co czuje? Prawdopodobnie jutro wychodzi za mąż. Wczoraj ją widziałem i była bardzo nerwowa, zestresowana. Może to zla decyzja 😞

Właśnie nastąpiło odwirowanie w mojej maszynie piorącej....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiele ludzi ma bóle doopy, ale nikt z nich nie robi "Mody na sukces". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Proponuję tryb "użalanie turn off". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, ImTheOne napisał:

Niby porozmawiałem ale, po tej rozmowie znowu zaczęła ciągle na mnie patrzeć więc nie wiem o co chodzi. Nie porozmawiała już że mną, ja z nią też może za mało zrobiłem i mogłem wyznać co czuje? Prawdopodobnie jutro wychodzi za mąż. Wczoraj ją widziałem i była bardzo nerwowa, zestresowana. Może to zla decyzja 😞

Wysyłam wirtualnego przytulaska 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zadzwonić do niej ale to chyba głupie, nie odwoła ślubu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ImTheOne napisał:

Chciałem zadzwonić do niej ale to chyba głupie, nie odwoła ślubu 

Nie ma żadnego ślubu popieprzeńcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, takjasne napisał:

Zgadzam się z tą teorią, że jeśli mówisz do kogoś kotek to potrzebujesz ogona, zarąbista, dalej płaczę ze śmiechu wyobrażając sobie, że mówi to facet. Pośmiałabym się dłużej ale pachnie mi wieńcami pogrzebowymi 😕

To zluzuj poślady bo będziesz sztywna za  zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TenX napisał:

Nie dzwoń, wparuj na ślub i powiedz, że przerywasz tę ceremonię bo Ty ją tak naprawdę kochasz i będzie z Tobą.☝️

🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, LenaN napisał:

Jeżeli koniec twojej miłości to znaczy, że to nie była miłość . Zauroczenie , fascynacja się kończą .Prawdziwa miłość nawet niespełniona nigdy nie mija a pozostaje . Miłego dnia.

Zależy jaka, jeżeli ta niespełniona jest również nieodwzajemniona to szybciej można się pozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×