Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aniafrania4691

szukam pomocy

Polecane posty

Witam!Proszę o poradę,parę miesięcy temu spodobał mi się pewien pan poznałam go w barze i od tamtej pory chodził mi po głowie.Ostatnio odnalazłam go na portalu randkowym i udało się nawiązać kontakt zaprosić na facebooka. Jest to jednak typowy młody profesor skupiony na książkach i swoich osiągnięciach,wydaje się być człowiekiem zapracowanym- odpisuje po jednym zdaniu na moje elaboraty i jest dosyć wyniosły :( nie mam pojęcia jak rozkręcić rozmowę,albo przynajmniej skłonić go do większej wylewności. Nie chcę się narzucać,ale to on zaproponował zaproszenie na facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa

Wyślij mu nudla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, aniafrania4691 napisał:

nie mam pojęcia jak rozkręcić rozmowę,albo przynajmniej skłonić go do większej wylewności

On prawdopodobnie jest sobą, więc nie sądzę, że jakiekolwiek działanie z Twojej strony sprawi, że zamienisz go w klawą gadułę. To tak jak ktoś chciałby, żebym zamilkła, no helllooooł, niemożliwe robię od zaraz, ale na cuda trzeba poczekać🤭😉 A tak poważniej to jeśli nie odpowiada Ci jego sposób bycia i osobowość to odpuść, a nie próbuj zmieniać.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, elektryzująca napisał:

On prawdopodobnie jest sobą, więc nie sądzę, że jakiekolwiek działanie z Twojej strony sprawi, że zamienisz go w klawą gadułę. To tak jak ktoś chciałby, żebym zamilkła, no helllooooł, niemożliwe robię od zaraz, ale na cuda trzeba poczekać🤭😉 A tak poważniej to jeśli nie odpowiada Ci jego sposób bycia i osobowość to odpuść, a nie próbuj zmieniać.

ja nie powiedziałam,że nie odpowiada mi jego sposób bycia,ale myślę jak zachęcić go do kontaktu,aby coś niecoś poszło do przodu 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
33 minuty temu, aniafrania4691 napisał:

myślę jak zachęcić go do kontaktu,aby coś niecoś poszło do przodu 

Macie kontakt, w mojej ocenie ten krok to jego broszka. Nie mam pojęcia co możesz zrobić, nie wyszłabym nigdy z inicjatywą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, elektryzująca napisał:

Macie kontakt, w mojej ocenie ten krok to jego broszka. Nie mam pojęcia co możesz zrobić, nie wyszłabym nigdy z inicjatywą. 

nie jesteś potrzebująca zajęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, aniafrania4691 napisał:

Witam!Proszę o poradę,parę miesięcy temu spodobał mi się pewien pan poznałam go w barze i od tamtej pory chodził mi po głowie.Ostatnio odnalazłam go na portalu randkowym i udało się nawiązać kontakt zaprosić na facebooka. Jest to jednak typowy młody profesor skupiony na książkach i swoich osiągnięciach,wydaje się być człowiekiem zapracowanym- odpisuje po jednym zdaniu na moje elaboraty i jest dosyć wyniosły 😞 nie mam pojęcia jak rozkręcić rozmowę,albo przynajmniej skłonić go do większej wylewności. Nie chcę się narzucać,ale to on zaproponował zaproszenie na facebooka.

Wyślij mu fotkę swoich stringów , może wtedy się wylejje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie jestem autorką, więc nie proszę o pomoc, ale masz rację. Nie jestem potrzebująca i zajęta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, aniafrania4691 napisał:

odpisuje po jednym zdaniu na moje elaboraty i jest dosyć wyniosły 😞

No chyba tu jest już zawarta odpowiedź. Nie jest zainteresowany. Ja bym dała spokój. Żeby coś mogło być między ludźmi dwie strony muszą wykazywać chęci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ciężka sprawa z takim facetem, takie trochę na siłę trzeba go rozkręcać. I w sumie to nie wiadomo czy nie chce czy ten typ tak ma. Osobiście podziwiam że Ci się chce. 

Edytowano przez KKeira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestań wypisywać elaboraty. Wtedy On będzie musiał się wysilić. Dotąd On był zdawkowy, a Ty się wysilałaś - to teraz odwróć sytuację. I zobaczysz. Albo rybki albo akwarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Alutek napisał:

Przestań wypisywać elaboraty. Wtedy On będzie musiał się wysilić. Dotąd On był zdawkowy, a Ty się wysilałaś - to teraz odwróć sytuację. I zobaczysz. Albo rybki albo akwarium.

ale skoro nie jest zainteresowany to po co w ogóle pisze? zaczyna rozmowę? odpisuje o 2 w nocy ? Myślę ,ze ten typ od razu powiedziałby że nie życzy sobie z mojej strony kontaktu 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz piszesz, że nie chcesz się narzucać a on zdawkowo odp. a teraz znowu, że pisze pierwszy, i nie zwleka z odpisywaniem... to teraz już nie wiem w czym leży problem 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, marawstala napisał:

Raz piszesz, że nie chcesz się narzucać a on zdawkowo odp. a teraz znowu, że pisze pierwszy, i nie zwleka z odpisywaniem... to teraz już nie wiem w czym leży problem 

no owszem odpowiada zdawkowo,ale to w moim odczuciu.Jakoś rozmowę inicjuje,ale jest to takie niemrawe 😄 właśnie z odpisywaniem zwleka odpisuje mi na wiadomości o 2 w nocy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, aniafrania4691 napisał:

no owszem odpowiada zdawkowo,ale to w moim odczuciu.Jakoś rozmowę inicjuje,ale jest to takie niemrawe 😄 właśnie z odpisywaniem zwleka odpisuje mi na wiadomości o 2 w nocy 

Skoro z odpisywaniem zwleka, to ewidentnie nie jest zainteresowany na tyle, aby chcieć Cię bliżej poznać.

Jest jeszcze jedna opcja, że robi to celowo,. choć mało prawdopodobna.

Nie wychodź z żadną inicjatywą! Nie pisz pierwsza. Odpisuj zdawkowo i w jego stylu z opóźnieniem. Jeżeli z jego strony nic się nie zmieni, masz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 godzin temu, Olimpia napisał:

Odpisuj zdawkowo i w jego stylu z opóźnieniem.

Czy Wy nie możecie tak po prostu? Chce usłyszeć to dzwonie, chce napisać to pisze, chce się spotkać to proponuje?

Jak ja nienawidzę początków🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy od razu że nie jest zainteresowany. Może facet jest po prostu nieśmiały. Autorko daj mu trochę czasu, byle nie za dużo. Spróbuj go trochę ośmielić jakimiś bardziej osobistymi tematami, zapytaj o pewne rzeczy, możesz nawet "zażądać" oczywiście w formie żartu że tym razem oczekujesz dłuższej odpowiedzi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

Rybka albo pipka :classic_blush:

Czyli co? Wędkarz albo posuwacz? 🙆‍♀️ Poproszę opcję nr 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, elektryzująca napisał:

Czyli co? Wędkarz albo posuwacz? 🙆‍♀️ Poproszę opcję nr 3.

wygrała Pani talon

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę,że on sprawdza moją elokwencję...uważa się za człowieka nauki,sam mówi,że jest zapracowany i żyje aktualnie pisaniem jakiejś książki.Także pewnie testuje moje odpowiedzi na pytania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, aniafrania4691 napisał:

Ja myślę,że on sprawdza moją elokwencję...uważa się za człowieka nauki,sam mówi,że jest zapracowany i żyje aktualnie pisaniem jakiejś książki.Także pewnie testuje moje odpowiedzi na pytania 

Mogę zacząć tą książkę 

za górami za lasami żyła Frania z Rumcajsami.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, *Piotr* napisał:

Mogę zacząć tą książkę 

za górami za lasami żyła Frania z Rumcajsami.

Hahahha 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 minut temu, *Piotr* napisał:

wygrała Pani talon

Talon ogranicza nabycie, a nie ma nic gorszego niż zawężony wybór. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, elektryzująca napisał:

Talon ogranicza nabycie, a nie ma nic gorszego niż zawężony wybór. 😌

Talon na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, *Piotr* napisał:

Talon na wakacje.

Wchodzą początkiem sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, aniafrania4691 napisał:

Hahahha 😛 

Sam nie będę pisał :classic_blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, aniafrania4691 napisał:

Ja myślę,że on sprawdza moją elokwencję...uważa się za człowieka nauki,sam mówi,że jest zapracowany i żyje aktualnie pisaniem jakiejś książki.Także pewnie testuje moje odpowiedzi na pytania 

Jeżeli przez dłuższy czas będzie to samo to chyba faktycznie można spróbować ten sposób z ...

7 godzin temu, Olimpia napisał:

Nie wychodź z żadną inicjatywą! Nie pisz pierwsza. Odpisuj zdawkowo i w jego stylu z opóźnieniem. Jeżeli z jego strony nic się nie zmieni, masz odpowiedź.

ale coś mi się wydaje że to się może dobrze nie skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, elektryzująca napisał:

Wchodzą początkiem sierpnia.

nie zdarzysz urodzić no kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×