Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dama30

Czworokat milosny

Polecane posty

Co myslicie o tej sytuacji? Oświadczył mi się chlopak, miesiąc później poznaje innego w pracy. Wykazuje mną ukryte zainteresowanie. Mówi że jest wolny Ale ja splawiam go, bo muszę. Bardzo mi się podoba. On wraca do dziewczyny, cały Internet jest w ich wspólnych zdjęciach.za jakis czas znowu mamy ze sobą kontakt, nawiązuje się relacja. Podbija, przestaje wrzucać ich wspólne zdjęcia. Dostaje kosza.. Ja coraz bardziej oddałam się od narzeczonego. Mysle o nim. Znowu pokazuje ze ma kogos w internecie i znowu ta sama sytuacja, flirt itd. Trwalo to 2 lata. Ozenil sie z nia, ja o nim mysle, nie wiem co z moim zwiazkiem. Ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
51 minut temu, Dama30 napisał:

nie wiem co z moim zwiazkiem

W momencie kiedy za bardzo zainteresowałaś się innym był pomyłką. Zakończyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
38 minut temu, elektryzująca napisał:

W momencie kiedy za bardzo zainteresowałaś się innym był pomyłką. Zakończyć. 

Jak bardziej się podobał trzeba było zerwać zaręczyny. Ciekawe co ją powstrzymywało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 minut temu, pari napisał:

Jak bardziej się podobał trzeba było zerwać zaręczyny. Ciekawe co ją powstrzymywało?

Dla mnie to jeden wielki cyrk. Odrzuca go, a dopiero jak pojawia się zazdrość zaczyna jej doopa pękać. Pies ogrodnika, sama nie weźmie, ale drugiej też nie da. 

Edytowano przez Gość
Cóż, inna nie kręciła nosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, pari napisał:

Jak bardziej się podobał trzeba było zerwać zaręczyny. Ciekawe co ją powstrzymywało?

już nie ładna jest, starzeje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Facet mądry, nie czekał aż autorka namyśli się i próbował sobie ułożyć życie. Udało mu się. Mam nadzieję, że nie zacznie mieszać w jego małżeństwie, bo miała swój czas.

Co ma być teraz z jej związkiem? Ma narzeczonemu zniszczyć życie i wziąć z nim ślub na otarcie łez po tamtym? Niech odejdzie od niego już, bo prędzej czy później tak się stanie, albo będzie nieszczęśliwa w tym małżeństwie. Jak psuć życie wyborami to tylko swoje. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, *Piotr* napisał:

już nie ładna jest, starzeje się

Ja też starzeje się, a wszyscy mówią mi, że wyglądam kwitnąco. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, elektryzująca napisał:

Ja też starzeje się, a wszyscy mówią mi, że wyglądam kwitnąco. 🤔

Piękna jesteś nie które się szybciej starzeją umysłowo.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, *Piotr* napisał:

Piękna jesteś nie które się szybciej starzeją umysłowo.,

Nie jestem, ale wiek mi nie przeszkadza🙃 To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, elektryzująca napisał:

Nie jestem, ale wiek mi nie przeszkadza🙃 To prawda.

Nie bądź taka taka skromna, wiek to stan umysłu Piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dawna nie widziałem Resa, co się stało z tym starym awanturnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Może wszystkie oddziały szpitalne pootwierali i załapał się na turnus

Szczęściarz, załapał się na darmowe wakacje, a ceny teraz w kurortach są szalenie wysokie. Ten to się potrafi ustawić.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
18 minut temu, *Piotr* napisał:

wiek to stan umysłu

Masz rację, tylko powiedz to tym którzy myślą, że strojem odmłodzą się, albo sztucznie i na siłę próbują być młodsi duchem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, elektryzująca napisał:

Facet mądry, nie czekał aż autorka namyśli się i próbował sobie ułożyć życie. Udało mu się. Mam nadzieję, że nie zacznie mieszać w jego małżeństwie, bo miała swój czas.

Co ma być teraz z jej związkiem? Ma narzeczonemu zniszczyć życie i wziąć z nim ślub na otarcie łez po tamtym? Niech odejdzie od niego już, bo prędzej czy później tak się stanie, albo będzie nieszczęśliwa w tym małżeństwie. Jak psuć życie wyborami to tylko swoje. 

Pewnie coś w tym jest. Z narzeczonym znamy się od dekady, moze przywiązanie mnie trzymało I fakt że to dobry człowiek. Bałam się czegoś nowego, bardzo niepewnego. Tamten miał ciagle dziewczynę, nie wiedziałam czy warto ryzykować i czy nie spotka mnie kiedyś to samo.. najgorsze że zdrada emocjonalna wszystko psuje I czuje się z tym strasznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo podobnie, z tym że ja wolny a kobieta która z dużym prawdopodobieństwem odwzajemniala moje zainteresowanie tez wyszła za innego. 

Także rozumiem twój ból 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, ImTheOne napisał:

Tak bardzo podobnie, z tym że ja wolny a kobieta która z dużym prawdopodobieństwem odwzajemniala moje zainteresowanie tez wyszła za innego. 

Także rozumiem twój ból 

A czy próbowałeś o nia walczyć? Nawiązać jakiś kontakt? Czy jak mężczyzna dowiaduje się że kobieta kogoś ma to wtedy rezygnuje? I dlaczego mężczyźni interesują się innymi kobietami, zaczepiaja je mając kogoś u swojego boku? Może pomożesz mi to zrozumieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Dama30 napisał:

czuje się z tym strasznie 

Nauczka na przyszłość, żeby pomyśleć nad konsekwencjami naszych działań zanim je podejmniemy lub ich zaniechamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Dama30 napisał:

Co myslicie o tej sytuacji? Oświadczył mi się chlopak, miesiąc później poznaje innego w pracy. Wykazuje mną ukryte zainteresowanie. Mówi że jest wolny Ale ja splawiam go, bo muszę. Bardzo mi się podoba. On wraca do dziewczyny, cały Internet jest w ich wspólnych zdjęciach.za jakis czas znowu mamy ze sobą kontakt, nawiązuje się relacja. Podbija, przestaje wrzucać ich wspólne zdjęcia. Dostaje kosza.. Ja coraz bardziej oddałam się od narzeczonego. Mysle o nim. Znowu pokazuje ze ma kogos w internecie i znowu ta sama sytuacja, flirt itd. Trwalo to 2 lata. Ozenil sie z nia, ja o nim mysle, nie wiem co z moim zwiazkiem. Ktoś miał podobnie?

eh wasze babskie rozterki, zawsze szukacie lepszego, chore istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dama30 napisał:

A czy próbowałeś o nia walczyć? Nawiązać jakiś kontakt? Czy jak mężczyzna dowiaduje się że kobieta kogoś ma to wtedy rezygnuje? I dlaczego mężczyźni interesują się innymi kobietami, zaczepiaja je mając kogoś u swojego boku? Może pomożesz mi to zrozumieć 

tak jak wy faceci szukają potencjalnie najlepszej partii z okolicy, nawet aby tylko zaruhać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to w ogóle frajer/ stwo.  Niestety ale tak jest. Ktoś się oświadcza , się przyjmuje oświadczyny albo nie.  Jeśli tak to była świadoma decyzja i pilnuje się wspólnego i własnego życia a nie człowieka / ludzi innych.  Jeśli masz być tak wierna zresztą On nie lepszy to pasujecie do siebie.  Tamci sobie życie ułożą jak trzeba a Wy popa/ prance prędzej czy później będziecie skakać z kwiatka na kwiatek. Także co masz zrobić ? Uwodź.  Jak On się nie złamie i Ci powie w prost że ' sorry '.  Możesz poczuć się gow/ nem.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dama30 napisał:

A czy próbowałeś o nia walczyć? Nawiązać jakiś kontakt? Czy jak mężczyzna dowiaduje się że kobieta kogoś ma to wtedy rezygnuje? I dlaczego mężczyźni interesują się innymi kobietami, zaczepiaja je mając kogoś u swojego boku? Może pomożesz mi to zrozumieć 

Chciałem się umówic ale było za późno raczej. Nic więcej bo zderzylem się ze ścianą chociaż potem ciągle się patrzyla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×