Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 godziny temu, BitchNaughty napisał:

Ależ nie jest zakazany tylko niech wtedy kobieta nie mówi, że życie za nią zdecydowało 

Do sexu trzeba dwojga. Facet mógł założyć gumkę. Czuję, że zrzucasz winę na kobietę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, KKL napisał:

Do sexu trzeba dwojga. Facet mógł założyć gumkę. Czuję, że zrzucasz winę na kobietę. 

Od zawsze uważam,że to facet jest winien bo to on płodzi dziecko.A potem cała odpowiedzialność spada na kobietę.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Lampka napisał:

Od zawsze uważam,że to facet jest winien bo to on płodzi dziecko.A potem cała odpowiedzialność spada na kobietę.

Na kobietę spada ciężar, czyli katorga bycia w ciąży i poród. Na faceta, przynajmniej u mnie tak jest, spadła odpowiedzialność, bo jak już wyżej pisałam, głównie leżę i prawie nic nie robię w domu, więc można powiedzieć, że nawet wymagam opieki np. od początku ciąży przez okropne mdłości ani razu sama nie zrobiłam sobie śniadania, więc mąż (teraz przejął to syn) przynosi mi codziennie do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaszła to i urodzi. Jakoś jej nie współczuję, bo jej pewnie włos z głowy nie spadnie. Nikt do tego nie dopuści. Współczuję temu, który będzie musiał zrobić 4 cesarkę, przecież ten brzuch to jeden wielki zrost i bałagan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość2020 napisał:

Zaszła to i urodzi. Jakoś jej nie współczuję, bo jej pewnie włos z głowy nie spadnie. Nikt do tego nie dopuści. Współczuję temu, który będzie musiał zrobić 4 cesarkę, przecież ten brzuch to jeden wielki zrost i bałagan...

Niekoniecznie. Ja jestem po trzech cesarkach, jestem szczupła. Nie miałam żadnych zrostów, wszystko pięknie się goiło. Kiedyś czytałam że zrosty ma około 30% kobiet po cięciu cesarskim.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość2020 napisał:

Zaszła to i urodzi. Jakoś jej nie współczuję, bo jej pewnie włos z głowy nie spadnie. Nikt do tego nie dopuści. Współczuję temu, który będzie musiał zrobić 4 cesarkę, przecież ten brzuch to jeden wielki zrost i bałagan...

Mojej koleżance lekarz w Nowej Zelandii powiedział ze nie jest powiedziane że można miec tylko 3 cesarki. Tak więc spokojnie. Należy kontrolować blizne u lekarza i stosować się do zaleceń. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×