Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kamila09000

Czy on naprawdę mnie kocha?

Polecane posty

Jestem z chłopakiem już jakiś czas..  na początku związku było tak że pisaliśmy w zasadzie cały czas albo tak często jak mógł, sam proponował rozmowy telefoniczne, w sumie było tak ciągle ale od jakiś paru tygodniu się to zmieniło.. dawno nie rozmawialiśmy przez telefon, a jak jeszcze z 2 tygodnie temu pisał zawsze rano przed pracą, w trakcie przerwy i już później po pracy, chociaż niby w każdy dzień jakieś obowiązki jak auto, wyjście ze znajomymi czy głupi netflix, tak teraz w sumie już nie wita się rano, tylko pisze o tej 18 po pracy co tam u mnie i co robiłam cały dzień.. Jak gdyby przeszkadza mi to na tyle że strasznie się wkurzam jak widzę że jest aktywny nie raz od rana do końca pracy A i tak nic nie napisze lub właśnie odpisuje raz na dobrą godzinę już po pracy, jestem zdania że jak się jest w związku w którym widuje się raz na tydzień to normalna sprawa jest potrzeba pisania czy gadania, ale też nie chcę się narzucać albo być toksyczna..z jednej strony na spotkaniach raczej jest czuły i dużo tuli, mówi że kocha i że mu zależy A później jak piszemy tydzień do czasu spotkania następnego to znowu się wkurzam o to pisanie, może to jest spowodowane tym że on jednak jest starszy 4 lata A ja narazie nie mam pracy i ciągle siedzę w domu na telefonie.. też ostatnio napisał że z początku dlatego pisaliśmy ciągle bo się jakby poznawalismy i chcieliśmy wiedzieć wszystko o sobie A teraz lepiej jest pisać godzinę dziennie o poważnych tematach niż np 12h o glupotach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kamila09000 napisał:

może to jest spowodowane tym że on jednak jest starszy 4 lata A ja narazie nie mam pracy i ciągle siedzę w domu na telefonie.. też ostatnio napisał że z początku dlatego pisaliśmy ciągle bo się jakby poznawalismy i chcieliśmy wiedzieć wszystko o sobie A teraz lepiej jest pisać godzinę dziennie o poważnych tematach niż np 12h o glupotach..

Cóż z doświadczenia wiem że po bardzo intensywnym okresie początkowym gdzie pisze się o każdej porze dnia i nocy wiadomości, smsy nadchodzi faza przesilenia. Ma rację, dowiedział się o Tobie najważniejszych rzeczy i teraz nie ma potrzeby ciągłego pisania o wszystkim. Lepiej raz dziennie porozmawiać z pół godziny niż xiągle pisać. Jest to absolutnie normalne i naturalne. Facetom się to po prostu nudzi bo ileż można. W dodatku siedzisz w domu cały prawie dzień, nudzisz sie, brak Ci towarzystwa więc siłą rzeczy oczekujesz ciągłego kontaktu. 

Moja rada, wyluzuj, odpuść, zajmij się czymś w ciągu dnia, rozmawiajcie rzadzej a intensywniej bo póki co oczekujesz ciągłego zainteresowania a to se ne vrati. Różnica wieku nie ma znaczenia. Każdy związek ma różne fazy i wasz też jest już w innej fazie. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

A co to znaczy kochać? 

Proponuję się zapoznać z całym dorobkiem epiki, liryki, dramatu. Wałkowane to jest od czasów pisma klinowego. Na pewno znajdziesz satysfakcjonującą Cię odpowiedź. 

Edytowano przez szopenik
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ja nie mówię o tym żeby pisać cały czas ale wystarczy jakby rano napisał głupie hej kochanie i chociaż raz na przerwie w pracy, a nie że prawie wieczorem piszę parę zdań 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kamila09000 napisał:

Tak, ale ja nie mówię o tym żeby pisać cały czas ale wystarczy jakby rano napisał głupie hej kochanie i chociaż raz na przerwie w pracy, a nie że prawie wieczorem piszę parę zdań 

a Ty piszesz z rana?

czy to powinno należeć do jego obowiązków? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staraj się go nie zażucać masą pytań 

Ja popracuj tež jestem w...iony nawet na najmniejszy szczegół 

Pytaj go o dogodnej porze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Sandi napisał:

a Ty piszesz z rana?

czy to powinno należeć do jego obowiązków? 

Od początku umawialiśmy się tak że to on pisze pierwszy bo wstaje również pierwszy.. A skoro od rana do 18 jest ewidentnie aktywny dużo razy to mógłby napisać głupie hej albo co tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kulfon napisał:

Aha. No to w takim przypadku moglby Ci cos napisac, jesli Ci tak zalezy.

Natomiast trudno tylko po tym osoadzic czy on Cie kocha czy nie.

Tak, ale fakt faktem jeśli mu o tym powiem to uzna że przesadzam/ że wywieram na nim pisanie, a jak nie powiem to znowu będę to dusić w sobie i przez to mogą wyjść niepotrzebne kłótnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kamila09000 napisał:

Od początku umawialiśmy się tak że to on pisze pierwszy bo wstaje również pierwszy.. A skoro od rana do 18 jest ewidentnie aktywny dużo razy to mógłby napisać głupie hej albo co tam..

Po ile wy macie lat? Że robicie układ " ty wstajesz wcześniej to pisz dzień dobry! ja chodzę spać wcześniej to ja będę pisać dobranoc!"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja też jestem aktywna od 7 jak tylko włączę internet a czas na pisanie mam dopiero po 16... PRACA TO PRACA. jaka by nie była. A nie wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sandi napisał:

W sumie ja też jestem aktywna od 7 jak tylko włączę internet a czas na pisanie mam dopiero po 16... PRACA TO PRACA. jaka by nie była. A nie wakacje...

Ja rozumiem jakby tak było od początku związku.. ale jak napisałam ciągle pracował A jakoś jeszcze dobre 2 tygodnie temu potrafił napisać i rano i na przerwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Coś Ci napisze napisał:

A co to znaczy kochać? 

Robić to codziennie cokolwiek znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj.

A spróbuj czasami sama napisać, zapytać jak mu mija dzień. 

Skoro te smsy to taki wysoki poziom to aż się szarpnę na powiedzenie : nie tylko bierz, ale też dawaj coś od siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Sandi napisał:

Wyluzuj.

A spróbuj czasami sama napisać, zapytać jak mu mija dzień. 

Skoro te smsy to taki wysoki poziom to aż się szarpnę na powiedzenie : nie tylko bierz, ale też dawaj coś od siebie....

Pisałam nie raz, A skoro widzę że on ma problem odezwać się.. tym bardziej że od początku on wiedział że ja bardzo rzadko pisze pierwsza i nie ma z tym problemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kamila09000 napisał:

Pisałam nie raz, A skoro widzę że on ma problem odezwać się.. tym bardziej że od początku on wiedział że ja bardzo rzadko pisze pierwsza i nie ma z tym problemu 

Pisz przynajmniej będziesz pewna, może nie ma nic ciekawego napisania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, oinqx napisał:

a po co tyle pisac co jakbyscie nie mieli komorek zycie byloby latwiejsze eh mnie to wkurza ze tyle trzeba pisac uprzejmosci milego dnia dobranoc a mi sie nie chce bo pracuje jem albo costam i nie wiem po co o t ym pisac jeny fajniej sie spotkac i pogadac

teraz niewazne, że czuły, przytula jest dobry. ważne, że nie esemesuje od rana. takie czasy....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Kamila09000 napisał:

Pisałam nie raz, A skoro widzę że on ma problem odezwać się.. tym bardziej że od początku on wiedział że ja bardzo rzadko pisze pierwsza i nie ma z tym problemu 

Jak znajdziesz pracę, to może i przez pierwsze parę dni będziesz miała czas na taką pierdołę jak poranny sms. 

Jak będziesz się musiała na niej skoncentrować i na pewno się wykazać, do tego bywa, że Cię ktoś tak wqrzy, to nie będziesz miała ochoty myśleć o tym, że ten sms jest taki ważny. 

Zamiast siedzieć z tym tel i marudzić szukaj pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smutne- jak juz ktos napisal przede mna- manipuluje toba, niedocenia, ze cie ma, a na dodatek wyrzuca ci, ze piszesz bo nie masz pracy i ci sie nudzi. zostaw go. przejdzie ci bol szybciej niz myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2020 o 14:44, szopenik napisał:

Proponuję się zapoznać z całym dorobkiem epiki, liryki, dramatu. Wałkowane to jest od czasów pisma klinowego. Na pewno znajdziesz satysfakcjonującą Cię odpowiedź. 

wspolcvzuje twojej partnerce o ile ja masz. no tak, jakbys mial to bys nie siedzial na kafe jak taki pantofel... co to za rady? do kazdego podchodzisz  tak formalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×