Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AmidaButsu

Ludzie czy guzek w prawym jądrze to coś złego?

Polecane posty

3 minuty temu, AmidaButsu napisał:

Twardy w dotyku.🤔 I nie boli 🙂👌

Jak wujek google nic nie podpowiedział to konieczna konsultacja z lekarzem. W najgorszym przypadku ampitują Ci jądra o ile to rak ale przynajmniej przeżyjesz. 

Edytowano przez szopenik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba pójdę bo straszycie,

Może to wodniak taki mało groźny. Nie ufam już żadnym lekarzom🤕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale jak bez jednej tak🤕

🤨 A co mówią karty tarota odnośnie mojego prawego jaja?? Może mamy tu tarocistke?? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa

To nic złego, wszystko jest w jak najlepszym porządku. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2020 o 12:38, AmidaButsu napisał:

No ale jak bez jednej tak🤕

🤨 A co mówią karty tarota odnośnie mojego prawego jaja?? Może mamy tu tarocistke?? 😎

Odwiedzałeś dom pożytku publicznego? jakiegoś trypla załapałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, *Piotr* napisał:

Odwiedzałeś dom pożytku publicznego? jakiegoś trypla załapałeś.

Nigdy nie byłem w agencji.

👌 Co innego dwa czy trzy razy pojąć se do fajnej młodej loszki, to co innego.

Nie mam żadnego trypla🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie go straszyć. Od tak, nagle w młodym wieku się nie dostaje raka jąder. Autorze idź do lekarza na diagnostykę zamiast pytać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj. Syn mojej koleżanki odkrył coś takiego na swoim jądrze. Nie wahał się. Poszedł od razu do lekarza. To uratowało mu życie.  Przeszedł operację usunięcia jądra wraz z nowotworem. Po pół roku merkery rakowe dały nie za dobre wyniki.  Przeszedł jeszcze chemię. Teraz wszystko wydaje się OK.  Proszę, nie lekceważ tego. Ten chłopak ma teraz 25 lat i żyje, (z szansą na normalne życie) tylko dzięki temu, że nie zlekceważył niepokojących  objawów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bacillus von glick napisał:

Bez jaj. Syn mojej koleżanki odkrył coś takiego na swoim jądrze. Nie wahał się. Poszedł od razu do lekarza. To uratowało mu życie.  Przeszedł operację usunięcia jądra wraz z nowotworem. Po pół roku merkery rakowe dały nie za dobre wyniki.  Przeszedł jeszcze chemię. Teraz wszystko wydaje się OK.  Proszę, nie lekceważ tego. Ten chłopak ma teraz 25 lat i żyje, (z szansą na normalne życie) tylko dzięki temu, że nie zlekceważył niepokojących  objawów. 

Niestety, w przypadku mojego znajomego ( 24l) po operacji i chemii nastąpił nawrót choroby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bacillus von glick napisał:

Bez jaj. Syn mojej koleżanki odkrył coś takiego na swoim jądrze. Nie wahał się. Poszedł od razu do lekarza. To uratowało mu życie.  Przeszedł operację usunięcia jądra wraz z nowotworem. Po pół roku merkery rakowe dały nie za dobre wyniki.  Przeszedł jeszcze chemię. Teraz wszystko wydaje się OK.  Proszę, nie lekceważ tego. Ten chłopak ma teraz 25 lat i żyje, (z szansą na normalne życie) tylko dzięki temu, że nie zlekceważył niepokojących  objawów. 

No właśnie. Z czymś takim się idzie do lekarza na diagnostykę a nie pyta na forum uczuciowym - kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×