Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
intermel

Jak powiedziałyście o ciązy?

Polecane posty

Chodzi mi o to, w jaki sposób dałyście do zrozumienia swoim facetom, ze będzie dzidzia 😉 o prostu prosto z mostu czy jakieś " zagadki" ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie mogłam się przemoc.. najpierw dałam kubek z napisem "super tata" - nie domyslil się. potem dostał malutkie skarpetki- też zero reakcji.potem dałam mu smoczek,dalej nic.. wzięłam do sklepu i kazała wybierać ubranka w hipermarkecie - wybrał komplet srubokretow.  kiedyś mówię mu ze zjadłabym ogórki kiszone i dżem wiśniowy. powiedział żebym sobie wzięła. To był już czwarty miesiąc. tak bardzo chciałam co zaskoczyć ze gdy był na delegacji zamówiłam fachowca,odmalował pokój poskładać łóżeczko i mebelki które kupiłam.  maz przyjechał zawiażałam mu oczy i posadzilam w bujanym fotelu,ściągam opaskę z oczu,a on mi powiedział ze nierówno naklejka z misiem.. Rozplakalam się,wykrzyczalam " ty durny jestem w ciazy" . A on popatrzył na mnie z poważną miną i powiedział " wiem,po co beczysz"...

A tak na poważnie to powiedziała przez tel " gratuluję będziesz tata,przed chwilą robiłam test" odpowiedział bym poszukala jakiegoś lekarza..tadam ot cała historia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas wspólnego prysznica (jak już byliśmy rozebrani) powiedział "Ale ci urosly" Wtedy zapytałam czy podejrzewa czemu?? On kręcił tylko głową. Po prysznicu wyciągnęłam test. Myślałam że wyskoczy przez okno z radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie jestem romantyczna i spontaniczna w takich sytuacjach... pierwszy test robiliśmy razem j się okazalo...

A druga ciąża to wpadka, przeczuwałam,że coś jest nie tak, mówiłam mu o tym i  jak się okazało to darĺam sie ,ze na macierzyńskim sam sobie będzie siedział. O. 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłam test przed świętami Bożego Narodzenia, więc mąż na gwiazdkę dostał buciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie robienie takich szopek z informowaniem o ciąży, dla mnie to jest totalnie infantylne. 

Powiedziałam wprost, że jestem w ciąży i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×