Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
airmax

związek z Syryjczykiem

Polecane posty

Od kilku miesięcy jestem w związku z Syryjczykiem-muzułmaninem. Tak, wiem, zaraz spadnie na mnie lawina hejtu, bo przecież wiadomo jak takie historie się kończą...mimo wszystko piszę, bo potrzebuję się wygadać, potrzebuję usłyszeć opinie osób, które spojrzą obiektywnie na całą sytuację. A więc...poznaliśmy się w Niemczech (tutaj też mieszkamy obecnie), początek jak z bajki: komplementy, romantyczne spacery, poczucie wyjątkowości, och i ach, bardzo szybko usłyszałam jak to mnie bardzo kocha i że chce założyć ze mną rodzinę i mieć dzieci. Temat dzieci i ślubu pojawiał się i pojawia nadal bardzo często, to daje mi trochę do myślenia, on ma dopiero 25 lat i coraz bardziej naciska na małżeństwo i dzieci a przecież krótko się znamy. Mam obawy, ze coś się może za tym kryć...może ma w tym wszystkim jakiś interes... On jest tutaj od prawie 5 lat i z tego co mówi niedługo otrzyma paszport niemiecki...słyszałam, że paszport można otrzymać najwcześniej po 7/8 latach pobytu w DE, ale on jest bezpaństwowcem, być może w jego przypadku procedura jest krótsza...będę to jeszcze  weryfikować. Na początku ufałam mu ślepo we wszystko co mówił, ale pewne rzeczy nie dają mi spokoju. Poprosił mnie któregoś razu o to bym jako obywatelka polska wystawiła zaproszenie dla jego brata, który chciałby przez Polskę dostać  się do Niemiec. Odmówiłam, ponieważ zapraszanie obcej osoby i ponoszenie za nią odpowiedzialności w tym finansowej jest dla mnie zbyt ryzykowne. Mimo wszystko mój chłopak niedawno poprosił mnie ponownie o wystosowanie zaproszenia do Polski, tym razem  dla jego kuzynki, która podróżując przez  Polskę chciałaby dołączyć do swojej rodziny mieszkającej w Niemczech. Ponownie odmówiłam mówiąc, że nie wezmę na siebie odpowiedzialności za obcą dla mnie osobę...To wszystko sprawia, ze faktycznie zapala mi się czerwona lampka w co ja brnę...może on faktycznie próbuje wykorzystać mnie do sprowadzenia do Niemiec swojej rodziny. Pozostałe tematy, które nie dają mi spokoju to narastająca z jego strony kontrola, wzmagająca się nieuzasadniona niczym zazdrość, kiedy chcę chociażby wyrzucić śmieci muszę go o tym poinformować, bo tak bardzo się o mnie martwi. Jak wyrażam swoje zdanie, które jest sprzeczne z jego staje się agresywny. Doszło nawet do tego, że musiała interweniować policja, bo  mnie uderzył. On nie ma oporów przed tym by pokłócić się ze mną na ulicy przy obcych ludziach, którzy często pytają czy aby nie jest mi potrzebna pomoc, bo on zachowuje się naprawdę agresywnie. Do rękoczynów dochodziło kilkukrotnie z błahych powodów, chociażby dlatego, ze mój T-shirt był jego zdaniem za krótki. Po ostatniej kłótni, która była spowodowana tym iż nie spodobało mu się jak wyraziłam swoje zdanie na temat bicia kobiet przez mężczyzn mówiąc, iż taki facet, który podnosi rękę na kobietę to zwykłe zero podszedł do mnie i pchnął na kanapę, zaczęłam krzyczeć na niego co on wyprawia, wtedy mnie uderzył w tył głowy. Pojawiła się masa wulgarnych słów z jego strony. W tamtym momencie postanowiłam wszystko zakończyć, zaczęłam pakować swoje rzeczy. On natomiast zaczął płakać, przepraszać, mówić że jestem najważniejszą osobą w jego życiu. Ciężko jest mi się z tego wyrwać, on potrafi być czarujący i tak bardzo przekonujący w mówieniu jak to mnie bardzo kocha, ale sęk w tym, ze ma też tą drugą, agresywną twarz kiedy to wyzywa mnie i miesza z błotem. Chcę to zakończyć ale on tak manipuluje moimi uczuciami, że nie pozwala mi odejść. Wiem, że to nie ma przyszłości, bo pochodzimy z dwóch różnych światów a ja nie dam się zamknąć w domu i czekać kiedy będzie miał kolejny napad agresji jak coś mu się  nie spodoba, bo np.  dentysta do którego poszłam to mężczyzna a nie kobieta. On próbuje mnie też uzależnić od siebie finansowo, nie zgadza się abym pracowała o co często są kłótnie. Mówi, że to facet przynosi pieniądze do domu a jeżeli czegoś potrzebuje mam mu o tym powiedzieć. Zdarzyło się, że  dał mi raz 100 euro na moje wydatki a później w czasie kłótni odebrał mi te pieniądze. Chcę to zakończyć, ale on albo płacze i błaga abym została albo mi grozi. Wiem, że to chore, ale na pewno wiem, że muszę się z tego wyrwać, bo tak jak powiedziała policjantka w czasie interwencji "teraz skończyło się na siniakach, następnym razem będą wybite zęby. To nie jest miłość". Jak odejść? boję się jego reakcji. On  ma dwie różne twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Nie wiem jak to wyglada w przypadku uchodzcow, ale domniemam, ze jest na tzw. Duldung, a wiec nie ma ani pozwolenia na pobyt, ani tym bardziej na prace i moze w kazdej chwili zostac odeslany do swojego kraju. Z tego co sie orientuje to osoby spoza EU owszem moga starac sie o obywatelstwo, jesli maja wize studencka, skonczyly studia i przepracowaly ok rok na pelnym etacie. W innych przypadkach to jest chyba 8 lat, ale nawet wtedy trzeba miec najpierw pozwolenie na pobyt i prace. W kazdym razie wyglada na to, ze nie tylko on nie ma stalej pracy, ale rowniez rowniez jego krewni w Niemczech (pewnie sa tez albo na Duldung, albo biora Hartz4), gdyz w przeciwnym razie sami mogliby poreczyc za swoja rodzine w Syrii i twoj chlopak nie musialby prosic ciebie o przysluge, bys zaprosila jego rodzinke do Polski.  Chcesz znac moja szczera opinie? Uciekaj gdzie pieprz rosnie i nie daj sie wykorzystywac. Ty jestes dla niego tylko srodkiem do celu, by jak najszybciej dostal obywatelstwo. Juz pomijam inne aspekty, ze jest agresywny, kontrolujacy i pochodzi z innego kregu kulturowego, bo jestes dorosla i sama powinnas wiedziec co jest dla ciebie dobre. Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ich jedyny cel to produkcja następnego muzułmanina, nie kumam dlaczego głupie kobiety tak za nimi latają ( bo coś innego? egzotyka i bajerują? to wszystko jest fałsz ) mieszanie ras / religii itp to czysty ídiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, zebra zebrzynska napisał:

 Nie wiem jak to wyglada w przypadku uchodzcow, ale domniemam, ze jest na tzw. Duldung, a wiec nie ma ani pozwolenia na pobyt, ani tym bardziej na prace i moze w kazdej chwili zostac odeslany do swojego kraju. Z tego co sie orientuje to osoby spoza EU owszem moga starac sie o obywatelstwo, jesli maja wize studencka, skonczyly studia i przepracowaly ok rok na pelnym etacie. W innych przypadkach to jest chyba 8 lat, ale nawet wtedy trzeba miec najpierw pozwolenie na pobyt i prace. W kazdym razie wyglada na to, ze nie tylko on nie ma stalej pracy, ale rowniez rowniez jego krewni w Niemczech (pewnie sa tez albo na Duldung, albo biora Hartz4), gdyz w przeciwnym razie sami mogliby poreczyc za swoja rodzine w Syrii i twoj chlopak nie musialby prosic ciebie o przysluge, bys zaprosila jego rodzinke do Polski.  Chcesz znac moja szczera opinie? Uciekaj gdzie pieprz rosnie i nie daj sie wykorzystywac. Ty jestes dla niego tylko srodkiem do celu, by jak najszybciej dostal obywatelstwo. Juz pomijam inne aspekty, ze jest agresywny, kontrolujacy i pochodzi z innego kregu kulturowego, bo jestes dorosla i sama powinnas wiedziec co jest dla ciebie dobre. Powodzenia 🙂

Dziękuję.

Ma pozwolenie na pobyt do stycznia 2021 kiedy to, jak twierdzi, otrzyma niemieckie obywatelstwo... o ile to prawda. Jeżeli chodzi o pracę prowadzi własną działalność gospodarczą razem z bratem i ojcem. Jego mama natomiast jak to przewaznie bywa w tym kręgu kulturowym zajmuje się domem. Nie są biedni, żyją na dość dobrym poziomie. W Syrii ma jeszcze 6 rodzeństwa, któremu powodzi się dużo gorzej. Stąd też pewnie chęć sprowadzenia ich tutaj i pomysł z tymi zaproszeniami. Jak tu wszyscy przyjadą to będziemy żyć w jednej wielkiej komunie, bo tam tak często jest tak, że wiele pokoleń mieszka pod jednym dachem a rodziców nigdy się nie zostawia aby mieszkali gdzieś daleko osobno...strach się bać. Dodatkowo multum dzieci wokół. Sam jego brat ma sześcioro i planuje kolejne...

Kolejny argument, ze on raczej coś ściemnia to to, ze dostałam od niego komplet "złotej" biżuterii, który jego matka zakupiła na jego polecenie jako mój prezent ślubny. ( żeby było jasne po tych jego różnych zachowaniach pomysl ślubu wywietrzał mi z głowy, mimo wszystko on nalega). Na pierwszy rzut oka były to zwykłe bazarowe blyskotki. Jubiler potwierdził. Poczułam się fatalnie, czy oni mają mnie za głupią, która nawet nie wie jak zloto wygląda. Nie proszę się o żadne prezenty, wolę nic nigdy nie dostać niż ktoś  ma mnie zaszczycać takim podarunkiem. Czy ktoś jak mysli o kimś poważnie kupuje takie rzeczy odpustowe, to ośmieszające. 

Hmm chcę go rozgryźć...tak mnie zapewnia, że ze mną zamierza spędzić resztę życia, mam się o nic nie martwić, nie pracować,  tylko zajmować domem. Mimo wszystko chcę być niezależna tak na wszelki wypadek gdyby mu się odmieniło kiedyś. Mam siedzieć w domu jak jakiś tłuk bez szkoły i tylko stać  przy garach jak jego mamusia. U nich to normalne, u nas wiadomo jak się patrzy na kury domowe. Dla mnie to takie życie bez żadnych ambicji. 

Jak się zorientował, że ze nie reaguje już z entuzjazmem na propozycje ślubu bardzo złagodnial, ustaly kłótnie. Na moje oko chce  się pokazać z jak najlepszej strony  abym na ten slub jednak się zgodziła a po ślubie wiadomo, znowu pokaże agresywne oblicze. Co to to nie. Intuicja podpowiada mi nadzwyczajną ostrożność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kulfon napisał:

To jest chore, uciekaj najdalej jak mozesz.

Próbowałam to zakończyć to chciał wyskoczyć z okna... Twierdzi, że tak bardzo mnie kocha. Gra mi na emocjach, nikogo nie chcę mieć na sumieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale uważam, ze temat jest wyssany z palca. Zadna kobieta przy takich sygnałach ostrzegawczych ( to syreny alarmowe o nalocie a nie sygnały ostrzegawcze) nie miałaby już żadnych wątpliwości.

Niech skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet Cię bije a Ty się dalej zastanawiasz nad waszym związkiem?

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, airmax napisał:

Hmm chcę go rozgryźć...tak mnie zapewnia, że ze mną zamierza spędzić resztę życia, mam się o nic nie martwić, nie pracować,  tylko zajmować domem. Mimo wszystko chcę być niezależna tak na wszelki wypadek gdyby mu się odmieniło kiedyś. Mam siedzieć w domu jak jakiś tłuk bez szkoły i tylko stać  przy garach jak jego mamusia. U nich to normalne, u nas wiadomo jak się patrzy na kury domowe. Dla mnie to takie życie bez żadnych ambicji. 

 

Jak się zorientował, że ze nie reaguje już z entuzjazmem na propozycje ślubu bardzo złagodnial, ustaly kłótnie. Na moje oko chce  się pokazać z jak najlepszej strony  abym na ten slub jednak się zgodziła a po ślubie wiadomo, znowu pokaże agresywne oblicze. Co to to nie. Intuicja podpowiada mi nadzwyczajną ostrożność.

I co ci da ostroznosc? Przeciez ty juz go rozgryzlas. Zostaw go. Im szybciej tym lepiej, dopoki nie macie jeszcze wspolnych zobowiazan. On jest zaborczy, agresywny, manipuluje toba, a ty jeszcze sie zastanawiasz? Nad czym? A niech sobie skacze z okna, to nie twoj problem. Szantaz emocjonalny to jest przemoc psychiczna, wiesz o tym? A on to robi z premedytacja, bo wie ze jestes slaba psychicznie (inaczej bys go dawno zostawila).

Poza tym - on ciebie naraza na nieprzyjemnosci, namawia do nielegalnych dzialan na jego korzysc. Gdyby mieli dochody z tej dzialanosci to by nie prosli ciebie o przysluge. Zeby zaprosic krewnych musza pokazac konto i regularne dochody, nie maja tego, wiec prosza ciebie o imienne zaproszenie dla jego rodziny, ktora planuje przekroczyc przez Polske nielegalnie granice do Niemiec. I co wtedy? Przeciez trzeba miec chocby ubezpieczenie zdrowotne, byc gdzies zameldowanym. Dzizas nie wchodz w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, na jaw wychodzi tutaj moja slaba psychika... Było już kilka momentów kiedy byłam zdecydowana to skończyć na 100 %, ale wtedy on zaczynał odgrywać te swoje "dramaty" jaka to wielka miłość z jego strony i jaka to ja jestem niewdzięczna, że go zostawiam. Widząc  moje zdecydowanie upada na podłogę, nie może  złapać oddechu, zaczyna się dusić...a ja głupia w takich momentach ulegam 😕 jeszcze  ostatnio te grozby, że wyskoczy przez okno..., ze też się w coś takiego wpakowałam,  mimo ostrzeżeń wszystkich wokół 😕

Zakończę to, obojętnie jaka będzie jego reakcja. Być niewolnicą do końca życia nie zmierzam, praca nie, wyjście na siłownię nie, bo tam faceci, wyslanie CV nie, bo tam moje zdjęcie a broń Boze aby jakiś mężczyzna zobaczył, witanie się przez podanie ręki - awantura i jeszcze wiele by wymieniać.

Dziękuję wszystkim za komentarze i wsparcie, to bardzo ważne dla mnie. Jest mi łatwiej przez to wszystko przejść. 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2020 o 18:07, Alutek napisał:

Przepraszam, ale uważam, ze temat jest wyssany z palca. Zadna kobieta przy takich sygnałach ostrzegawczych ( to syreny alarmowe o nalocie a nie sygnały ostrzegawcze) nie miałaby już żadnych wątpliwości.

Niech skacze.

Wszystko co napisałam tutaj to niestety prawda 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2020 o 23:17, zebra zebrzynska napisał:

I co ci da ostroznosc? Przeciez ty juz go rozgryzlas. Zostaw go. Im szybciej tym lepiej, dopoki nie macie jeszcze wspolnych zobowiazan. On jest zaborczy, agresywny, manipuluje toba, a ty jeszcze sie zastanawiasz? Nad czym? A niech sobie skacze z okna, to nie twoj problem. Szantaz emocjonalny to jest przemoc psychiczna, wiesz o tym? A on to robi z premedytacja, bo wie ze jestes slaba psychicznie (inaczej bys go dawno zostawila).

Poza tym - on ciebie naraza na nieprzyjemnosci, namawia do nielegalnych dzialan na jego korzysc. Gdyby mieli dochody z tej dzialanosci to by nie prosli ciebie o przysluge. Zeby zaprosic krewnych musza pokazac konto i regularne dochody, nie maja tego, wiec prosza ciebie o imienne zaproszenie dla jego rodziny, ktora planuje przekroczyc przez Polske nielegalnie granice do Niemiec. I co wtedy? Przeciez trzeba miec chocby ubezpieczenie zdrowotne, byc gdzies zameldowanym. Dzizas nie wchodz w to.

Racja, dlatego na zaproszenia i tego typu podobne pomysły mówię stanowcze nie. Raz nawet powiedział: " Kochasz mnie? Może bys mi pomogła i wzięła kredyt? Stanowczo odpowiedziałam, że nawet nie ma takiej opcji. Temat juz nie powrócił. 

Co do tematu sprowadzania ludzi do Niemiec przez Polskę, zamierza zrobić z tego biznes, bo ta jego kuzynka o której wcześniej pisalam ma siostrę i brata, którzy chcieliby tez dostac się do Europy ze swoimi rodzinami. Przerażają mnie te kolejne pomysly  i muszę uciekać jak najszybciej. 

Edytowano przez airmax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj najlepiej... sama siebie - facet, który podnosi rękę na kobietę jest gorzej niż zerem. Sama to mądrze powiedziałaś. Nie pogardzasz nim? Byłabyś w stanie być z kimś kim pogardzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to trwało, ale się zakończylo. W końcu wyszło na jaw, że do innej pisze miłosne wyznania. Przyłapany na gorącym uczynku jeszcze się wypierał, płakał, wszystkie formy dramaturgii zaprezentował, ale udało się, pozostałam nieugięta. Dziewczyny uważajcie na tak zwanych "Habisiów". Habibi I love you, ale tylko w piosence a w rzeczywistości płacz i zgrzytanie zębów.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.08.2020 o 12:21, airmax napisał:

Trochę to trwało, ale się zakończylo. W końcu wyszło na jaw, że do innej pisze miłosne wyznania. Przyłapany na gorącym uczynku jeszcze się wypierał, płakał, wszystkie formy dramaturgii zaprezentował, ale udało się, pozostałam nieugięta. Dziewczyny uważajcie na tak zwanych "Habisiów". Habibi I love you, ale tylko w piosence a w rzeczywistości płacz i zgrzytanie zębów.

Az sie lepiej poczulam jak napisalas ze sie zakonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam nadzieje, ze podjelas dobra decyzje. 

Ja jestem w zwiazku z syryjczykiem - jednak nie muzulmaninem ale druzem. Jako ze nie jest on zbyt religijny, sytuacja wyglada troche inaczej niz u Ciebie, bylam tez uprzednio w zwiazku z muzulmaninem. 

Islam daje przyzwolenie na bicie kobiet, wczesny slub wynika z tego, ze nieslubne zwiazki sa dla mezczyzn zazwyczaj ,,haram`` - niezgodne z wola Allah´a.

Moj chlopak sam jest uchodzca i tez dostanie wczesniej  paszport niemiecki  ze wzgledu na ukonczone  Ausbildung, a jego kolega tez sie o to stara, bo jest bezpanstwowcem poch. syryjskiego  i moze dostac obywatelstwo po 5 latach. 

 

Czy przedstawil Cie swojej rodzinie? 
U nas nie wyciagamy spraw na swiatlo dzienne przy innych ludziach, jesli chodzi o zazdrosc to tak wieczorem jak wychodze czy cos to o wszystkim informuje (mieszkamy razem, wiec i tak mimowolnie daje znac), jest troche mniej ,,wolnosci'' w porownaniu do zwiazku z Europejczykiem, ale moim zdaniem wynika to po prostu u nas z zaangazowania w zwiazek. Jak na ten moment tworzymy zdrowa relacje, a czasem zdarzajace sie klotnie nigdy nie koncza sie bijatyka lub wyzwiskami.

W zwiazkach wielokulturowych musisz byc gotowa na mase kompromisow i zmian, ale warto jesli facet jest dobry. W Twoim przypadku wyglada to niezbyt dobrze, tym bardziej, ze doszlo juz do wybuchow agresji lub rekoczynow.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2021 o 16:49, رورو napisał:

Czesc, mam nadzieje, ze podjelas dobra decyzje. 

Ja jestem w zwiazku z syryjczykiem - jednak nie muzulmaninem ale druzem. Jako ze nie jest on zbyt religijny, sytuacja wyglada troche inaczej niz u Ciebie, bylam tez uprzednio w zwiazku z muzulmaninem. 

Islam daje przyzwolenie na bicie kobiet, wczesny slub wynika z tego, ze nieslubne zwiazki sa dla mezczyzn zazwyczaj ,,haram`` - niezgodne z wola Allah´a.

Moj chlopak sam jest uchodzca i tez dostanie wczesniej  paszport niemiecki  ze wzgledu na ukonczone  Ausbildung, a jego kolega tez sie o to stara, bo jest bezpanstwowcem poch. syryjskiego  i moze dostac obywatelstwo po 5 latach. 

 

Czy przedstawil Cie swojej rodzinie? 
U nas nie wyciagamy spraw na swiatlo dzienne przy innych ludziach, jesli chodzi o zazdrosc to tak wieczorem jak wychodze czy cos to o wszystkim informuje (mieszkamy razem, wiec i tak mimowolnie daje znac), jest troche mniej ,,wolnosci'' w porownaniu do zwiazku z Europejczykiem, ale moim zdaniem wynika to po prostu u nas z zaangazowania w zwiazek. Jak na ten moment tworzymy zdrowa relacje, a czasem zdarzajace sie klotnie nigdy nie koncza sie bijatyka lub wyzwiskami.

W zwiazkach wielokulturowych musisz byc gotowa na mase kompromisow i zmian, ale warto jesli facet jest dobry. W Twoim przypadku wyglada to niezbyt dobrze, tym bardziej, ze doszlo juz do wybuchow agresji lub rekoczynow.

 

Czyli usprawiedliwiasz że Ahmed nokautuje tu koleżankę? Odkąd mieszkam w Niemczech słyszałem o przynajmniej 5 przypadkach gdzie Polka została zabita przez jakiegoś uchodźce który ledwo zlazł z pontonu bo z nim zerwała lub zabrał jej dzieci. 

 

22 godziny temu, marinero napisał:

Na moj gust to on toba manipuluje.Potrzebna mu jestes jako alibi aby dostac prawo pobytu w Polsce.

Zrobi ci dziecko i zapomni  jako o zonie.

Bedzie latal za babami  a kazdej mowil ze nie jestes jego zona bo on sie z toba juz rozwiodl ( po muzulmansku🙂 ) a teraz to jestes tylko wspollokatorka.

Nie daj sie nabrac bo zmarnujesz jak niejdna zycie z nim.

Bzykaj sie ale nie daj sie wrobic w dziecko lub malzenstwo  bo sie nie uwolnisz od niego.

Te porady są bez sensu bo kobietami kieruje instynkt jak zwierzętami, on ją jeszcze kilka razy obije a potem załączy sie syndrom sztokholmski.

Słyszałem ostatnio historie o tym że dziewczyna z mojego osiedla poznała w UK jakiegoś ciapaka i jak przyjechała na święta do Polski sama to on zabronił jej świętować wigilię i musiała siedzieć w swoim pokoju przy telefonie 😄 Jej rodzice byli wściekli i rozyebali związek pod groźbą wydziedziczenia z testamentu xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Skoro tu wstawiaja zapytania to nie jest az tak zle:).Czytaja te  teksty rozni ludzie 🙂 

Niedługo przeczytam o niej w wiadomościach pod tytułem Ehrenmord xD 

Islam to nie religia tylko instrukcja jak prowadzić ekspansje czyli Jihad.

To jest ekspansja polegająca na tworzeniu nowych muzułmanów, bo zobacz że te wszystkie dzieci z mieszanych związków są wychowywane według prawa islamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, marinero napisał:

Posluchaj naszych  "nawiedzonych" np ojdyra z torunia czy szefa szefow z Warszawki  LOL 

Co ma jedno do drugiego jednak wole żyć w kraju chrześcijańskim a nie islamskim 

Ja jestem wierzący wy odwracacie sie od boga bo Rydzyk wam go obrzydza ok. Ja planuje całą ręke wytatuować w motywach religijnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syryjczycy są bardzo przystojni, nigdy nie widzialem otylego lub nieumytego.

W polsce co drugi koleś ma brzuch piwny lub myje sie raz na tydzien bo PISdzielce nakazały placic za smieci tyle ile sie zuzywa wody ( HA HA HA) wiec myja sie raz na tydzien. Wejdziesz do tramwaju w polsce i smród jak od menela. Za granica nigdy tego nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×