Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. Spoznia mi sie okres juz 13 dzien. Powinnam go dostac 12.07 ale nadal nic.. w czerwcu kochalam sie z chlopakiem tylko dwa razy. Raz bez gumki, ale nie doszedl we mnie i nie potrwalo to zbyt dlugo, a drugi raz juz z gumka. Jeszcze nigdy nie spoznial mi sie okres tak bardzo, rowniez nie mam zadnych objawow. Moze troszke bola mnie piersi, poza tym nic. Zrobilam juz 3 testy ale wszystkie wyszly negatywne. Obecnie nie mam mozliwosci pojscia do ginekologa. 

Chyba szukam pocieszenia, ze nie jestem w ciazy :( bardzo tego nie chce ale juz mocno sie stresuje i ciagle o tym mysle. Jutro znowu wykonam test. I zastanawiam sie czy to jest w ogole mozliwe skoro nie doszedl we mnie, a drugi raz byl z prezerwatywa. Jednak nie sprawdzilismy po stosunku czy pekla wiec jakas szansa jest. No nie wiem... Co juz myslec.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dodalam post pod dobry temat.. dopiero teraz zorientowalam sie ze to moze byc niefajne dla wszystkich starajacych sie kobiet. Pierwszy raz dodaje tutaj post, bardzo szukam jakiejkolwiek odpowiedzi 😞

dodam jeszcze ze nie mialam mdlosci, ale czasem w pracy bylo mi zimno a zaraz goraco, bolala mnie czasem glowa w ciagu tych 13dni, ale to moze przez stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli test wychodzi negatywnie i to nie jeden a kilka to raczej nie jesteś. Już prawie dwa tygodnie po dniu spodziewanej miesiączki więc testy wyszły by pozytywnie gdybyś była w ciąży. 

Brak miesiączki nie zawsze znaczy ciąża. Na to wpływa też stres, dieta...poczytaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za odpowiedz 🙂 troche mnie uspokoilas i fakt, ze znowu zrobilam test, odczekalam 3minutki i znowu wyszedl negatywny. Masz racje, po 2 tyg na pewno i po 4 testach cos by sie juz pokazalo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej w ciazy nie jestes. Dla pewnosci zawsze mozesz wykonac badanie krwi. To da Ci 100% pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam diafragme dopochwową ja używałam i raz jest niewyczuwalna a dwa dobrze zabezpiecza i to po twoje stronie czyli żadnych chorób również nie złapiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×