Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JestemKozak

Kobiety nie boją się robić tatuaży ale boją się wycinać szpecące pieprzyki na twarzy

Polecane posty

Serio

Niektóre mają wielkie krosty na twarzy w niefortunnych miejscach i zamiast to wyciąć i pozbyć się problemu to z tym chodzą 

Jest to zabieg krótki, bezpieczny, i na pewno nie droższy niż tatuaz

O niebo lepsza inwestycja niż jakiś durnowaty tatuaż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie pieprzyki są rakotwórcze.  Ja nie mam problemu ani z tatuażami ani z pieprzykami. Ale wycinanie / drapanie / nasolarnianie cokolwiek w tej sprawie mi się wydaje że może sporo szkody wyrządzić jeśli chodzi o zdrowie.  To jest delikatna sprawa a po za tym młode dziewczyny / kobiety raczej nie mają ich na twarzy. A nawet ? Każdy jest inny.  I to że Tobie się nie podoba to nie znaczy że komuś innemu.  Ty lepiej doczep się trochę tematu gdy wejdę na kanał ( nie pamiętam jaki niestety ) na tv mijając programy to na jednym - z zagranicy WSTRETNE GRUBASY. O RANY ! to takiej osoby w życiu w Pl nie zobaczysz jak np bliźniaczki które ważą tone ,rogal na G3 bie i idą do mc' Donalda.  Życie jest piękne. 🙏 My jako Polacy jesteśmy Piękni ale wredni ,zawistni ,zazdrośni i nie uczciwi.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tatuaży nie rozumiem ni w  ząb, ale szkdliwośc pieprzyków ocenia lekarz 😉 dermatolog ma taki do tego specjalny skaner. zbędne usuwanie pieprzyków może być bardziej szkodliwe niż tatuaż, wiec troche kula w plot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×