Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jankaaa

Wyprawka dla noworodka

Polecane posty

W którym tygodniu zaczęłyscie robić wyprawkę dla noworodka? Zaczęłyscie kupować po trochę w każdym miesiącu czy czekacie na sam koniec? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczęłam kompletować po 20 tc. W każdym miesiącu wyznaczałam sobie pulę na wyprawkę i kupowałam zgodnie z wcześniej przygotowaną listą. Na 2 tygodnie przed porodem miałam już wszystko dla siebie i dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy jak łóżeczko, przewijak i wózek kupiliśmy jak byłam w 20 tygodniu. Ubranka i inne duperele między 27 a 32 tygodniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 35 tygodniu a nie mam jeszcze wszystkiego😏 powoli dokupuje i większość zamawiam na internecie... czesc  już mam, ale brakuje mi jeszcze pare rzeczy a Kompletować zaczęłam jakoś koło 22 tygodnia jak dowiedziałam się co będzie 😊 
komoda z przewijakiem była ostatnim większym zakupem- tydzień temu maz składał... wiadomo większe wydatki rozkładaliśmy na ostatnie miesiące...Najpierw wózek, później łóżeczko a na końcu komoda z przewijakiem.... resztę rzeczy dokupowaliśmy powoli... jak smoczki, ciuszki, pieluszki, tetra, rożek, kocyki, śliniaczki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze body kupiłam zaraz po prenatalnych, bo poczułam, ze wszystko bedzie dobrze i moge zaczynac 🙂 resztę kupowalam mniej więcej od 5 miesiąca. Podzieliłam te grubsze wydatki na nastepne 3 miesiące, zeby jakos to rozłożyć w domowym budżecie. Więc nie bylo tragedii. A balam sie porodu wczesniejszego, wiec chcialam miec wszystko gotowe pod koniec 8 miesiąca. Nie urodzilam wczesniej, ale w ostatnim miesiacu miałam taka rwe, ze nie bylabym w stanie nawet myśleć o zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczęłam kompletować rzeczy jakoś w połowie ciąży. Najpierw zakupiłam najpotrzebniejsze rzeczy czyli łóżeczko, nosidełko czy wózek i ogarnęłam kącik dla maluszka w mieszkaniu. Niedawno udało mi się dorwać kilka rzeczy z sensillo między innymi pieluszki tetrowe i muślinowe, kocyk, pościel czy kokon dla maluszka. Na dniach będę musiała udać się kolejny raz na zakupy po całą resztę. Wolę wcześniej wszystko kupić i mieć później z głowy 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×