Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
josienkaaa

Przespałam się z dużo starszym i nie radzę sobie psychicznie

Polecane posty

A więc... W piątek miałam imprezę firmową. Straciłam film.. Był na niej mój dużo starszy ode mnie znajomy, znamy się wiele lat, przyjaźnimy, pomagamy zawodowo sobie. Na tej imprezie chyba alkohol odbił nam do głów. I pamiętam tylko, że wylądowaliśmy na jakimś spacerze w lesie i wyznawaliśmy miłość, były jakieś miziania.. Generalnie ja psychicznie sobie nie radzę. Myślę o nim, o tym co on myśli o mnie.. Najgorsze jest to, że on ma trójkę dzieci i żpartnerkę, a ja głupia zabujana małolata rozmyślam.. |Mialyscie kiedys cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBestia napisał:

Ty znowu o seksie. Dziwne. Oszustka. 

miałam na myśli książkę, film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, kut 1234 napisał:

psychicznie sobie nie radzę

Wyrzuty sumienia potrafią doprowadzić do szaleństwa. Nie można ruszać sumienia, niebezpieczna gra. 

22 minuty temu, josienkaaa napisał:

|Mialyscie kiedys cos podobnego

Nie wiem. Jak zaliczam nie pytam o życie prywatne, żeby nic mnie nie uwierało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, BoniBluBestia napisał:

To raczej banał a nie dobra historia.  

a jeśli potraktować to od strony głębi psychologicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BoniBluBestia napisał:

Tez już było. Stary chłop z mandzurem w chałupie poleciał na młoda dupe. No iście fascynujące psychologicznie. Zwłaszcza z alko w tle. Widze ze interesuje cię wątek romansu ze starszym 😂

aha, to jak lubię psychologię w Zbrodni i karze to interesuje mnie zaj;e;b;anie jakiejs  baby siekierą

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, josienkaaa napisał:

A więc... W piątek miałam imprezę firmową. Straciłam film.. Był na niej mój dużo starszy ode mnie znajomy, znamy się wiele lat, przyjaźnimy, pomagamy zawodowo sobie. Na tej imprezie chyba alkohol odbił nam do głów. I pamiętam tylko, że wylądowaliśmy na jakimś spacerze w lesie i wyznawaliśmy miłość, były jakieś miziania.. Generalnie ja psychicznie sobie nie radzę. Myślę o nim, o tym co on myśli o mnie.. Najgorsze jest to, że on ma trójkę dzieci i żpartnerkę, a ja głupia zabujana małolata rozmyślam.. |Mialyscie kiedys cos podobnego?

Ale czego oczekujesz, rozgrzeszenia?Przespalas sie ze starym dziadem i co, zabujalas sie czy co? Radze zapomniec, facet zdradzil po alko swoja kobiete z mloda ..., to on powinien sie wstydzic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią "pić trzeba umieć". Dżizas, że ja nie umiem puszczać się po alkoholu, piłabym i piła 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BoniBluBestia napisał:

Daj spokoj. To jakiś prowokator gorszego sortu. Faceci to hipokryci. Nic się nie zmieniło. Zadają od kobiet czegoś czego sami dać nie mogą. Nawet ci biedni i brzydcy. 

Idealna Bestia z Ciebie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, josienkaaa napisał:

A więc... W piątek miałam imprezę firmową. Straciłam film.. Był na niej mój dużo starszy ode mnie znajomy, znamy się wiele lat, przyjaźnimy, pomagamy zawodowo sobie. Na tej imprezie chyba alkohol odbił nam do głów. I pamiętam tylko, że wylądowaliśmy na jakimś spacerze w lesie i wyznawaliśmy miłość, były jakieś miziania.. Generalnie ja psychicznie sobie nie radzę. Myślę o nim, o tym co on myśli o mnie.. Najgorsze jest to, że on ma trójkę dzieci i żpartnerkę, a ja głupia zabujana małolata rozmyślam.. |Mialyscie kiedys cos podobnego?

Pierdyknij sie w łepetyne !Miałem kiedyś taką koleżanke jak Ty.Chłopak ją bił i zaczęła sie na imprezie do mnie wdzięczyć.Nie dałem sie podejsc na szczescie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×