Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AmidaButsu

Panienka z wyspy wczoraj przejechała na swym rowerku 😉 30 km!

Polecane posty

47 minut temu, AmidaButsu napisał:

😎

 

To się chwali. Kiedyś zrobiłam 45 ale do domu wracałam autobusem.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, akimuszki napisał:

lewe nizej wisi od prawego:classic_ninja:

To może powodować dyskomfort. Zwłaszcza przy dłuższym siedzeniu. Nic poważnego. No to cool. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, nie chwaląc się, przeszlam dziś całą Połoninę Caryńską z goowniakiem na plecach.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Ja, nie chwaląc się, przeszlam dziś całą Połoninę Caryńską z goowniakiem na plecach.

A co ty robisz w Bieszczadach? Nie mów, że nie jesteś Pyrą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, diada Stiopa napisał:

A co ty robisz w Bieszczadach? Nie mów, że nie jesteś Pyrą. 

Mogę sobie chyba wyjechać na wakacje, co? Lubię Bieszczady. Tu są jeszcze resztki klimatu mojej metalowej młodości, a na szlakach spotyka się czasem ludzi wypelzlych z pieczary niedzwiedzia. Cóż... tym razem do knajpy nie pójdę, bo jak to tak, pijany ojciec, pijana matka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Mogę sobie chyba wyjechać na wakacje, co? Lubię Bieszczady. Tu są jeszcze resztki klimatu mojej metalowej młodości, a na szlakach spotyka się czasem ludzi wypelzlych z pieczary niedzwiedzia. Cóż... tym razem do knajpy nie pójdę, bo jak to tak, pijany ojciec, pijana matka...

Oczywiście, że możesz. A nawet powinnaś się od czasu do czasu rozerwać (w sensie odpocząć) na łonie natury. Pytałem z czysto samolubnych pobudek, bowiem od pewnego czasu mam dziwne pomysły z Lechem w tle i całą Pyrlandią. 😄 Nieważne. A do knajpy możesz iść kiedyś ze mną, czasami bywam w Lesznie, więc blisko. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Onkosfera napisał:

 Cóż... tym razem do knajpy nie pójdę, bo jak to tak, pijany ojciec, pijana matka...

Nie powinnaś pozwalać, by ojciec dziecka brał na swoje barki cały ciężar picia. :- (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, diada Stiopa napisał:

Oczywiście, że możesz. A nawet powinnaś się od czasu do czasu rozerwać (w sensie odpocząć) na łonie natury. Pytałem z czysto samolubnych pobudek, bowiem od pewnego czasu mam dziwne pomysły z Lechem w tle i całą Pyrlandią. 😄 Nieważne. A do knajpy możesz iść kiedyś ze mną, czasami bywam w Lesznie, więc blisko. 😄

Ale mi blisko, jak wypiję w Lesznie, to jak ja wrócę, na czworakach?😏

 

3 minuty temu, bacillus von glick napisał:

Nie powinnaś pozwalać, by ojciec dziecka brał na swoje barki cały ciężar picia. :- (

Mówiąc szczerze, po zejsciu z gór, byłby poważny problem, żeby jeszcze raz uruchomić ciało i zawlec się do jakiejs siekierezady czy gdziesik. Solidarnie abstynencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MAX napisał:

Później mógł byś zostać sławną, w gazetach by opisali, a i może w telewizji pokazali 😉

Zbyt jestem zwyczajna, za mało spektakularna patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MAX napisał:

Ale i tak, miłego pobytu. 

Dziękuję, na tyle ile się da w towarzystwie osób, które non stop trzeba obsługiwać😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
14 minut temu, Onkosfera napisał:

Ale mi blisko, jak wypiję w Lesznie, to jak ja wrócę, na czworakach?😏

 

Mówiąc szczerze, po zejsciu z gór, byłby poważny problem, żeby jeszcze raz uruchomić ciało i zawlec się do jakiejs siekierezady czy gdziesik. Solidarnie abstynencja.

Nie trzeba się od razu upijać, picie alkoholu z kobietami zawsze dziwacznie się kończy. 😄 

Leszno to prawie Poznań, jakoś byśmy się zorganizowali, żebyś bezpiecznie wróciła do domu. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MAX napisał:

Czasami to Wam kobietom współczuję i podziwiam że macie tyle siły i cierpliwości😉

To nie chodzi o płeć tylko o wakacje z goowniakami. Gdy wspominam sobie swą wolność przedgoowniaczą, jak ja sobie spędzałam czas na wyjeździe, to mi się paląca łza w oku kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, diada Stiopa napisał:

Nie trzeba się od razu upijać, picie alkoholu z kobietami zawsze dziwacznie się kończy. 😄 

Leszno to prawie Poznań, jakoś byśmy się zorganizowali, żebyś bezpiecznie wróciła do domu. 😄

Prawie Poznań? Slyszalam kiedyś od cudzoziemców, że Polska to przedpola Rosji😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
14 minut temu, Onkosfera napisał:

Prawie Poznań? Slyszalam kiedyś od cudzoziemców, że Polska to przedpola Rosji😏

Prawie  : - ) 

Obcokrajowcy, zwłaszcza amerykanie w ogóle myślą, że cała środkowa i wschodnia Europa to Rosja. 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×