Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jsjhsh

Czy znacie wykształconych rodziców których dzieci nie są wykształcone?

Polecane posty

Ja znam zdolne dzieci które mają nisko wykształconych rodziców ale nie znam ani jednego dziecka które nie skończyło by studiów mając rodziców z wyższym wykształceniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, że dzieciom ludzi wykształconych często z tzw karierami naukowymi czasami jest trudno skończyć jakiekolwiek studia i to nawet nie ze wzgl na brak zdolności ale chyba pewien jakiś rodzaj znudzenia nie mogą długo znaleźć swojej drogi i określić nawet jaki kierunek studiów chcą wybrać, często zaliczają kilka kierunków studiów w gruncie rzeczy nie kończąc żadnego. Chociaż znam też dzieci które konsekwentnie podążają śladami rodziców, ale czy są szczęśliwe z tymi wyborami 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Zazwyczaj wykształceni rodzice "pchają" dziecko na studia. Dziecko jest wykształcone ale znam częste przypadki że jest strasznie leniwe. Mój znajomy skończył dwa kierunki a siedzi w domu bezrobotny (35 lat) i czasem jakieś dorywcze roboty łapie na kilka mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek, babcia i mama są po studiach. Mama ma magisterkę. Ja, nie poszłam na studia i pewnie nie pójdę chociaż kto wie. 

Mój tata nie ma studiów i zarabia więcej niż mama kiedykolwiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam parę takich osób. W tym nawet córkę pewnej dość znanej nauczycielki i pisarki, która jest bez studiów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×