Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Despetka

Jak się czujecie podczas pandemii?

Polecane posty

1 godzinę temu, Despetka napisał:

Czy też macie takie zjazdy emocjonalne i totalny brak energii? Do tego ta niewiadoma co będzie od września...

Ja zacząłem pandemie jak to jeszcze nie było modne.

1 godzinę temu, Despetka napisał:

A nie macie jakiegoś takiego uczucia uwięzienia? Ja codziennie wychodzę normalnie na spacer, mam też swoje zajęcia, ale ta niepewność, takie zawieszenie... Chciałabym tyle zrobić, a nie mam energii. 

Wcale, mogą mnie wysłać z laską do alfa centauri 🚀 🌍. Zreszta polecam film pasażerowie, świetny.

1 godzinę temu, Electra napisał:

Tylko maseczki, zamknięte kina i brak koncertów przypomina mi o pandemii. Chodzę do knajp, wycieczkuję, urlop przede mną. Jest ok.

Kina to powinny zdechnac to przezytek technologii. Filmy wychodzić od razu na płycie w cenie biletu.

Od kilku dni czuję się jak w klatce, więzieniu, mam ochotę teraz wyjść z domu , ściany mnie zaczynają ograniczać. To też przez brak pracy....

1 godzinę temu, uzyszkodnik napisał:

Tak roznie. Nie mam pracy i nie widze jakichs fajnych ofert, co mnie troche doluje. Z drugiej strony mam mnostwo czasu na wszystko, mega zdrowo sie odzywiam, mam czas na hobby. Ale w sumie juz chetnie bym poszla do roboty.

Poza tym jestem troche bardziej samotna. Moja silownia zamknieta, w kinach jakies dziwne seanse. Normalnie bym chodzila do kawiarni, restauracji, teraz raczej nie chodze, a nawet jesli, staram sie wybrac ogrodki na dworze. Raczej nie poznaje nowych ludzi, a tak zawsze poznawalam. W knajpie, na silowni, nad jeziorem... 
Tylko ze znajomymi sie spotykam. I z paroma laskami, ktore poznalam wirtualnie sie umowilam.

W kinach nie będzie żadnych nowych filmów bo odwołano oskary.

1 godzinę temu, BoniBluBubble napisał:

Jeszcze przed zamknięciem byłam sama na sali 🥰 żyć nie umierać. 

Takie coś 200 minimum, ale to lepiej z konsola przyjść 😁

1 godzinę temu, BoniBluBubble napisał:

Dla mnie mogą wszystko pozamykać i otworzyć piwnice. A dont ker

👍😂

Nie wiem jakim cudem to się jeszcze ciągnie i ludzie wciąż łykają tą oczywistą ściemę. 

Politycy też nie przestają kitować ludzi. Jak długo jeszcze można robić ludzi w balona i wmawiać im że dzieją się sceny z piekła gdy widać doskonale że nie dzieje się nic? DOŚĆ! 

Liczę że to potrwa max do wyborów w USA w listopadzie. Trump to antypandemik, po wyborach tupnie nogą, powie STOP szaleństwu i się "pandemia" skończy, a po nowym roku już każdy zapomni że była jakaś "pandemia". 

1 minutę temu, JestemKozak napisał:

Nie wiem jakim cudem to się jeszcze ciągnie i ludzie wciąż łykają tą oczywistą ściemę. 

Politycy też nie przestają kitować ludzi. Jak długo jeszcze można robić ludzi w balona i wmawiać im że dzieją się sceny z piekła gdy widać doskonale że nie dzieje się nic? DOŚĆ! 

Liczę że to potrwa max do wyborów w USA w listopadzie. Trump to antypandemik, po wyborach tupnie nogą, powie STOP szaleństwu i się "pandemia" skończy, a po nowym roku już każdy zapomni że była jakaś "pandemia". 

Tak samo mówili, jak hitler zaatakował Polskę w 1939, że szybko się skończy ta wojna, a trwała 6 lat i żniwa też ze sobą zabrała

Napisano (edytowany)

Szwecja olała totalnie tą całą "pandemię", zero masek, zero obostrzeń, nic. I dzisiaj ma się doskonale mimo że według "ekspertów" cały kraj powinien już nie żyć. 

Edytowano przez JestemKozak

13 minut temu, BoniBluBubble napisał:

Do kina się idzie dla rozrywki. W domu to nie to samo. 

Oczywiście w domu lepiej, wydaj tylko dobrze pieniądze na kino domowe.

2 minuty temu, LittleAlien napisał:

Tak samo mówili, jak hitler zaatakował Polskę w 1939, że szybko się skończy ta wojna, a trwała 6 lat i żniwa też ze sobą zabrała

Jak ludzie sobie pozwolą to to się może ciągnąć i w nieskończoność, bo politykom na całym świecie jest to na rękę. Mogą straszyć ludzi bezobjawowym wirusem i trzymać ich za m0rdę krótko. 

1 minutę temu, BoniBluBubble napisał:

Uważaj bo zmieścisz ekran kinowy w piwnicy. Ja nie jestem kardaszianko. 

Tylko ściana ciebie ogranicza.

Kiedyś jak były rubiny to kino miało sens teraz poniżej dychy kupisz 85" albo projektor multimedialny gdzie skaj is the limit. A raczej piwnica. W sensie sufit. Głośniki też można naprawdę porządne mieć. Plusy takie, że można oglądać na lezaco czy pauze wcisnąc.

Musieć siedzieć w domu

Nie mieć gdzie wyjść

doopa rosnie i brzuch

jesli czlowiek nie tyje, to znaczy, ze jest wszystko spoko... Tyje czyli nie zamienia się w koszmar, sadło tłuszcz... Jak foremka idzie, to jest spoko, nieważne czy pandemia czy nie!!! 🙂

4 minuty temu, BoniBluBubble napisał:

Aż tak mnie nie kręci technika. Właściciele to w ogóle. Wole iść do kina niż mieć w domu. Kup samolot to będzie coś. 

Do budki telefonicznej też wolisz iść zadzwonić?

Kafejki internetowe też zdechły, wszystko trafi szlag nie będzie niczego.

Kiedyś do mnie dzwoniły dwa chłopy na budkę. Te co ich wkręciłam ze mam 18 lat. Już nie ma tych reliktów 🤧

W sumie ja wolę kupić kurczaka z różna niż samemu piec. Dobre przyprawy mają.

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, BoniBluBubble napisał:

Od razu maszynę do popkornu kupię i biletownie 😑idę popkorn se zrobić. 

Krzesło z kina też można kupić. Wstaniesz i wszystkie okruchy na podłogę.

Edytowano przez Leżaczek

6 minut temu, BoniBluBubble napisał:

Od razu maszynę do popkornu kupię i biletownie 😑idę popkorn se zrobić. 

O ty paluszki musiałem otworzyć 😨

Przed chwilą, BoniBluBubble napisał:

Popkorn w kinie to takie zdzierstwo ze ja bym miała 2 wory na śmieci za taka cenę 

Ze swoim przychodz, podobno na koronke przestali lac cole i trzeba kupić w butelce. Dwa razy drożej niż wcześniej. Jak już kupisz to nie możesz z tym wejść, kaza kupić kubek i przelac samemu???

Nie wiem ja rzadko kupuje a picie to już w ogóle. Nienawidzę jak ktoś siedzi i żre jakieś śmierdzące rzeczy obok. 

Ja chyba nigdy nie kupiłem raz kolegi jadłem. Nie przepadam za popcorn.

Z kinem mam tak że specjalnie mi się iść do niego nie chce ale przechodzac obok i mając czas ciekawy film to wejdę.

• Haha 1

Zazwyczaj jak tak było to były zamknięte bo jakieś święto czy inne coś.

Cudze lepiej smakuje a kradzione nie tuczy. Beka z typ co nie ma ząb. 

Jak to jest bo nie pamiętam dlaczego nie lubię, rysuje dziąsła, trzeba pluc niewypaly, wchodzi w zęby? Za coś przestałem jeść. Wole inne przegryzki do filmów.

A jak chciałem iść ze znajomymi to ja byłem tym co nalega na kino a oni że wolą na laptopie obejrzeć.

Czasami było tak że musiałem kupić 2 pizze filmy na płycie i dopiero u mnie oglądaliśmy.

A potem jeszcze mnie wysmieli że kupiłem na płycie zamiast wypożyczyć płytę. Nie dołożyli złotówki, cała pizze jedną zjedli. To ta lajfowatosc.

3 minuty temu, BoniBluBubble napisał:

Pamietam wypożyczalnie kaset 🤣 

Co masz do popkornu obejrzyj film „ASMR Neko cat 2, meowing - #ASMR #Relaxing 40/100” w YouTube od 9 minuty 😂

Daj link a nie. 

Poradzisz sobie.

6 godzin temu, Leżaczek napisał:

przezytek technologii

Moje uszy doceniają nagłośnienie. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się