Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Innaa

Mój chłopak nie chce uprawiać seksu

Polecane posty

2 godziny temu, MAX napisał:

Napisz do Jaworowicz, pomoże rozwiązać wam ten problem 😁

Nie wiem czy ktos tu szuka zabawy, ale nie bardzo trafiłeś,  mnie to nie rozsmieszylo . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MAX napisał:

A szkoda 😉

Szkoda nie szkoda 

Ty się śmiejesz z tego co napisałam, a nie wiesz co Tobie może się kiedyś przytrafić,  jedni radzą sobie sami z takimi problemami, drudzy nie. Jedni mają z kim porozmawiać, drudzy są niestety sami z myślami . Baw się dalej, ale nie tutaj  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, PrawiczekPzn napisał:

Choć własnie, jak jest z lekka ciemny z tego tematu, to będzie łatwo się zniechęcał, jak małe d. do nauki czytania.

jak nie chcą czytać to puścić im grę na smatrfonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne rozmowy nie docierają, mówię jak do ściany.

Gdyby zależało mi tylko na seksie, związku dawno by nie było, ale jednak trzyma też milosc jak i przyzwyczajenie. Z miłości dużo da się wycierpiec jak i z przyzwyczajenia. 

Więc nadal jestem, bo jednak go kocham. Chodź czasem zastanawiam się czy to jednak nie chodzi bardziej o przywiązanie... 

Ciężko to wszystko ogarnąć,  jak ma się tysiąc myśli w głowie. 

Często się kłócimy zazwyczaj wychodzi to z tego co jest tematem, bo wpadłam w duże kompleksy .. A jak widzę ulica jak przygląda się innym dziewczyną czy tym z ekranu to tak troszkę jest mi źle z tym, skoro nie potrafi spojrzeć tak na mnie, zainteresować się bardziej mną. 

Z dużej mierzy mam w sumie to już głęboko i tylko przytrafi się coś co zrujnuje nas, mnie to chyba tyle było z tego związku.  Jak to się mówi do trzech razy sztuka. Drudzy mówią do tej samej rzeki się nie wchodzi.

Weszłam drugi raz, trzeci nie zaryzykuję. 

Zamykam temat,  bo nic więcej nie wskóram. Próbowałam różnie,  ale nie będę wstawala ponad skoro druga osoba nie będzie chciała pomóc . 

W związku powinny działać 2 osoby, nie jedna. Skoro to co ja robię,  nic nie zdziała nie będę robiła  tego na siłę. 

Sam wybierze co mu będzie odpowiadało w związku. 

Mu już powiedziałam, skoro tak ma wyglądać nasz związek jak do tej pory, życzę mu powodzenia, ale mi to nie odpowiada. Co zrobi jego wybór.  

Ja mam dość wysilania się,  skoro druga osoba to zlewa ...

Taka moja decyzja.  

I proszę nachalnych Panów o nie wypisywanie do mnie na priv, bo nie szukam tu pana na seks, tylko prosiłam o opinie w temacie. Dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno , takie kobiety jak Ty to skarb ! 

w 99 % zwiazkow to kobiety nie maja ochoty na sex, wiec uciekaj czym predzej , na pewno poznasz kogos fajnego 

 

PS z jakiego  miasta jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×