Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AutorTematu30

Mam pytanie do wszystkich autentycznie nieatrakcyjnych osób jak ja..

Polecane posty

nie mieszkam w Łodzi pajacu i boje sie ciebie, dlatego nie podam 😄 boje sie ze bede mial koszmary z twoja przystojna facjata do konca zycia 😄😛 nie ma takich glupich ludzi zeby jechali gdzies bo cos ktos im napisal w necie. skoncz juz to pozorowanie takiego odwazniaczka.

a jak tam tlumy wielbicielek, pewnie juz zapchaly ci maila co nie? 😄

29 minut temu, ZZZqqq napisał:

a jak tam tlumy wielbicielek, pewnie juz zapchaly ci maila co nie? 😄

🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

Później się dziwić że te społeczeństwo jest takie s...iale i nietolerancyjne ..Jak takie pajace istnieją..Przykre,że tacy ludzie w ogóle mają prawo głosu..

14 minut temu, AutorTematu30 napisał:

Później się dziwić że te społeczeństwo jest takie s...iale i nietolerancyjne ..Jak takie pajace istnieją..Przykre,że tacy ludzie w ogóle mają prawo głosu..

gdyby wszyscy byli tacy jak ja to tacy jak ty mieliby raj w polsce. ja nigdy tepaku nikogo nie wysmiewalem przez wyglad czy przez to ze ktos jest gruby. cos o jakims grubasie ostatnio gadales wiec w ch/uj sie ciesze ze masz taki los jaki masz i oby nigdy sie nie zmienil 🙂 w sumie to pewne bo przeciez z takim charakterkiem i wygladem nie ma na to szans. 🙂

Szkoda że nie udało się poznać osoby,która mogłaby swoim doświadczeniem podpowiedzieć ,jak funkcjonować z defektem..Jak mimo reakcji ludzi ,potrafi zachować pewność siebie..Jak zbudować mimo wszystko poczucie własnej wartości..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować