Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AutorTematu30

Mam pytanie do wszystkich autentycznie nieatrakcyjnych osób jak ja..

Polecane posty

8 godzin temu, *кєяi* napisał:

autorze wybacz za ten offtop, podbijam cenną odpowiedź Rosie. Pewność siebie to dość wielka moc, wiadomo, że od razu takim się nie staniesz, ale praca nad sobą i cierpliwość zazwyczaj dają rezultaty i wynagradzają. Tu użytkowniczka podała swój przykład, podała jeszcze inny, tu nie chodzi o to że nagle staniesz się dla wszystkich bossem i nie wiadomo jak nieziemsko przystojny, ale jeśli będziesz się sam cenił, sam siebie szanował i miał wywalone w opinie innych i nie myślał tak o swoich wadach, to ludzie tego nie zauważą. Coś w tym jest, że ludzie się dopasowywują do myśli. Jak ktoś jest fajny i widać że lubi siebie, dobrze się czuje sam ze sobą i czuć od takiej osoby pozytywną energię, to tak nie zwraca się uwagi na wygląd, a nawet może się wydać bardziej atrakcyjniejszy mimo mankamentów twarzy. Także jak to Rosie napisala, bez wymówek. Zmieniaj nastawienie, przestań myśleć co zrobią i pomyślą inni. Ty jesteś sobą, jesteś jedyny w swoim rodzaju i nie pozwól ludziom zniszczyć siebie, dbaj o samorozwój i to chyba tyle ode mnie. Powodzonka 😉

mw to samo pisalem od poczatku, z ta roznica zeby niczego nie uzalezniac od ludzi. trudno zeby cos takiego spodobalo sie komus kto uzaleznia wszystko od nich. stad ta agresja u niego i nie tylko i jakies wyzwiska. szkoda ze antybazyl sie nie wypowiedziala 😄 tak czy inaczej udanego dalszego uzaleznia wszystkiego i plakania. nawet jak w koncu ktos cie polubi to i tak czekaja cie wielkie rozczarowania. moze wtedy cos zrozumiesz. ze w zyciu tylko pieniadze nigdy nie rozczaruja i nie zdradza.

Napisano (edytowany)

No tak, bo ty masz źle to on też musi mieć śmietnik. I na pewno będzie go miał. Weź się. Ty nawet niby nie uzależniasz wszystkiego od ludzi a wyzywasz, ty powinieneś właściwie tu nie wchodzisz, ty nie cierpisz ludzi, gdzieś pisałeś, więc sajonara. Tutaj autor chce integracji z ludźmi, niech to do ciebie dotrze że on chce poprawić swoją sytuację, a nie go dobijać.

Edytowano przez *кєяi*

8 godzin temu, AutorTematu30 napisał:

Koleś pisze że jego kumple to smieci..skoro się z nimi zadawał to sam jest.. kim?

fakt. kiedys bylem podobnym do nich smieciem, znajomi byli najwazniejsi czyli mw chlanie i inne gowna. na szczescie zmadrzalem, rzucilem nalogi w ktore mnie wciagneli i zakonczylem z nimi znajomosci. no ale mozesz tam sobie myslec co chcesz i ze nadal jestem takim smieciem, obchodzi mnie to 😄

2 minuty temu, *кєяi* napisał:

No tak, bo ty masz źle to on też musi mieć śmietnik. Weź się.

siedzisz na tym forum od kilku miesiecy i twierdzisz ze tylko ja mam "zle"? 😄 moze tez poogladaj wiadomosci... od wiekszosci ludzi to trzeba trzymac sie jak najdalej i tyle.

Napisano (edytowany)

Uogólniasz. Nie wszyscy ludzie to mor.dercy, nie wszyscy ludzie to gwał.ciciele. Są też dobrzy ludzie,którzy zrobią dla kogoś wiele. Ty się nigdy o tym nie przekonasz bo wpadleś w złe towarzystwo..nie wiem gdzie trzeba mieć mózg żeby uważać że nadmiar alkoholu to jedyny warunek przyjaźni. Może nie tylko ty masz źle, ale najwięcej to ty się tu użalasz w ten sposób. Nie wiem, może pójdź do psychologa, tylko bez wyzwisk tam, może ci ulży, bo widzę że ciebie dawne sytuacje nadal bolą, chociaż tak bardzo chcesz to ukryć, ale ci się to nie udaje. Tak btw masz ch.ore serce, to po co się tak denerwujesz? Ty nie wychodzisz na kogoś kto radzi, tylko kto przyszedł z wyzwiskami i agresją.

Edytowano przez *кєяi*

8 minut temu, *кєяi* napisał:

Uogólniasz. Nie wszyscy ludzie to mor.dercy, nie wszyscy ludzie to gwał.ciciele. Są też dobrzy ludzie,którzy zrobią dla kogoś wiele. Ty się nigdy o tym nie przekonasz bo wpadleś w złe towarzystwo..nie wiem gdzie trzeba mieć mózg żeby uważać że nadmiar alkoholu to jedyny warunek przyjaźni. Może nie tylko ty masz źle, ale najwięcej to ty się tu użalasz w ten sposób. Nie wiem, może pójdź do psychologa, tylko bez wyzwisk tam, może ci ulży, bo widzę że ciebie dawne sytuacje nadal bolą, chociaż tak bardzo chcesz to ukryć, ale ci się to nie udaje. Tak btw masz ch.ore serce, to po co się tak denerwujesz? Ty nie wychodzisz na kogoś kto radzi, tylko kto przyszedł z wyzwiskami i agresją.

nie przekonam sie? wyobraz sobie ze przekonalem sie nie raz. i niestety przez to pewne sprawy jeszcze bardziej bola... o wiele bardziej niz jakas choroba, na ktora mam wyje/bane, wlasnie przez pewne sytuacje. w sumie przezylem juz wszystko co chcialem, wiec moge zdychac.

13 minut temu, *кєяi* napisał:

mozna ta chorobe wyleczyc w 100%, jest duza na to szansa i male ryzyko na jakies powiklania wiec moze sie na to zdecyduje, tylko nie wiem po co w sumie... ;/ zle napisalem, przezylem wszystko ale nie z ta osoba z ktora nabardziej chcialem no ale niewazne... mam tylko nadzieje ze nie zaluje ona swoich decyzji i ze bedzie szczesliwa bo zasluguje na to jak nikt.

...,czy ten ...any pajac wyżej może w końcu ...ić?jaką trzeba być ... bez honoru,by każdy na niego pluł,by się od...il a ten dalej swoje .Sorry za wulgaryzmy ale jesteś tak żałosny..Masz wiele do powiedzenia?Taki jesteś kozak w necie?to dawaj face to face wyjaśnimy sobie parę rzeczy,napisz wiadomość prywatną gdzie i kiedy .O ile nie schykasz cebulaku..masz jaja,taki kozak jesteś?czekam na odpowiedź

Koleżance,która tak dzielnie walczyła z tym przyglupem,dziękuję za wiadomości..Liczyłem na konstruktywna rozmowę,ale przez jednego pajaca niedobrze mi się robi widząc jego wpisy..Nienawidzę alkoholików..Jeśli kogoś można nazwać smiecmi,to właśnie alkusa..I jeszcze koledzy go wciągnęli do picia..A ty kur_wa gdzie byłeś?na siłę do mordy ci lali?

Reasumując..To budujące że są osoby,które mimo defektu urody poradziły sobie.. zawalczyly o siebie..ale zapewne miały choć jedną bliską osobę,która je wspierala..Ja mam z tym problem..nawet nie,że nie mam takiej osoby. Ale ze nie potrafiłbym się na tyle otworzyć ..Kiedyś bardzo potrzebowałem wsparcia..Bycia zauważonym,że jest mi źle..Zostałem sam z poduszką, jedyną powierniczką..A dzis..nawet nie umialbym zwierzyc się komuś..Jeśli ktoś chciałby porozmawiać..Zapraszam ..ale niekoniecznie tu bo ten pisowski po.jeb zaraz pewnie wróci

Nieraz brzydkie osoby są pełne charyzmy i potrafią przyciągać do siebie innych ludzi, w tym odmiennej plci. Najgorsza porażka jest właśnie nie wypracowany charakter, tkwienie we własnych kompleksach, to nas zamyka przed swiatem. Pracuj nad tym, pracuj. 

56 minut temu, AutorTematu30 napisał:

...,czy ten ...any pajac wyżej może w końcu ...ić?jaką trzeba być ... bez honoru,by każdy na niego pluł,

ten tekst tez jest dobry 😄 z twoich opowiesci wynika ze to na ciebie pluja zalosny pajacu, nawet obcy na ulicy i juz wiadomo dlaczego

Po 1 pisz Keri. Po 2, jeśli chodzi o takiobrazwasz to z początku też próbowałam pomóc, przecież nadal próbuję jeśli coś nowego od siebie doda, a nie że powtarza "mnie żadna nie chce bo nie jestem przystojny" "tamta nie kocha bo nie jesteś przystojny" a tamte rady nie tylko ode mnie miał jakby gdzies i jak grochem o ścianę wszystko bo nadal te bzdury powtarza(ł). Więc skończ. Autor dał temat pierwszy raz, nie widzę by w wątkach sie powtarzał jaki on brzydki i nikt go nie chce. A wiesz co, nawet tow wzbudza czasem większy szacunek, niż ty,pomimo że z nim często się nie zgadzam i wkurza mnie to jego nakręcanie się i powtarzanie bzdur. A i nawet ty wzbudziłeś na początku jakieś pozytywne odczucia, szkoda że tak szybko kurna pokazałeś swój najgorszy i najbardziej prawdziwy charakter. Takiego charakteru nie wychwalałam, tak jak piszesz, skończ kręcić. Nikt nie lubi fr.ajerów którzy jedynie co mogą już to wyżej s.rają niż dvpę mają, tak, to ty. Niby taki poszkodowany ale jednak innym ciśniesz jak się da, zniszczone przez samego siebie życie usprawiedliwia cie do tego czy jaki uj? I cytując leżaczka do którego też jak widać po jednym wyżej napisanym poście problem, "nikt nie chce być fraierem" szkoda tylko, że każdy w twoich oczach nim jest. A nie, przepraszam to ty jedyny w swoim rodzaju cudowny i zayebisty. Weź skończ trzepać w klawiaturę, bo nie masz nic ciekawego do napisania. 

13 minut temu, ZZZqqq napisał:

za duzo znam podobnych frajerow, tacy nigdy sie nie zmieniaja.

a kogo ty ku/r nie znasz, ale masz rację tacy nigdy sie nie zmieniają, fraierze. Mam nadzieję tylko, że szybko życie cię nauczy i pokaże kto jest większym fraierem, ty czy autor? Bo jak widzę ego masz wywalone poza kosmos, lecz się. 

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, AutorTematu30 napisał:

Koleżance,która tak dzielnie walczyła z tym przyglupem,dziękuję za wiadomości..Liczyłem na konstruktywna rozmowę,ale przez jednego pajaca niedobrze mi się robi widząc jego wpisy..Nienawidzę alkoholików..Jeśli kogoś można nazwać smiecmi,to właśnie alkusa..I jeszcze koledzy go wciągnęli do picia..A ty kur_wa gdzie byłeś?na siłę do mordy ci lali?

Pewnie ta, związali go i siłą lali. Pewnie chciał kozakowac i pokazac jaki on fajny i wyluzowany, a zeby "koledzy" nie odeszli to chlał. Miał swój rozum, a może go nie miał wcale. Co to byli za koledzy, że odeszli jak chlanie się skonczyło? Najwyrazniej tylko z takimi mogl sie zadawac bo nikt inny z jego charakterem by nie wytrwal, nawet laska odeszła. 

Tutaj już raczej wiecej cennych porad nie będzie, skorzystaj z tego co napisała m.in Rosie albo załóż nastepny wątek, bo tu ten ZZZqqq nie odpuści bo on czuje wielką satysfakcję kiedy np. po tobie czy innym pociśnie. Wiesz, ma przegrane życie i uwielbia kiedy myśli ze jest ktoś kto ma gorzej. On to jak ten księgowy co tu był, miał odchodzić i coś nie może hehe :v W każdym bądź razie, jakąś cenną radę masz, Rosie się ładnie rozpisała i w sumie co tam mogłam to dodałam, ale ZZZqqq kocha ciągnąć za rękaw i łasić o uwagę, więc na tym się chyba skończy, bo tamten nie odpuści i cokolwiek kto napisze, będzie negowane przez niego i pokazywal jak on to dużo wie z życie. Heh.

Edytowano przez *кєяi*

10 minut temu, *кєяi* napisał:

Pewnie ta, związali go i siłą lali. Pewnie chciał kozakowac i pokazac jaki on fajny i wyluzowany, a zeby "koledzy" nie odeszli to chlał. Miał swój rozum, a może go nie miał wcale. Co to byli za koledzy, że odeszli jak chlanie się skonczyło? Najwyrazniej tylko z takimi mogl sie zadawac bo nikt inny z jego charakterem by nie wytrwal, nawet laska odeszła. 

Tutaj już raczej wiecej cennych porad nie będzie, skorzystaj z tego co napisała m.in Rosie albo załóż nastepny wątek, bo tu ten ZZZqqq nie odpuści bo on czuje wielką satysfakcję kiedy np. po tobie czy innym pociśnie. Wiesz, ma przegrane życie i uwielbia kiedy myśli ze jest ktoś kto ma gorzej. On to jak ten księgowy co tu był, miał odchodzić i coś nie może hehe :v W każdym bądź razie, jakąś cenną radę masz, Rosie się ładnie rozpisała i w sumie co tam mogłam to dodałam, ale ZZZqqq kocha ciągnąć za rękaw i łasić o uwagę, więc na tym się chyba skończy, bo tamten nie odpuści i cokolwiek kto napisze, będzie negowane przez niego i pokazywal jak on to dużo wie z życie. Heh.

heheh znowu argumenty z du/py wyjete. wszystko wiesz lepiej jak widac 😄 to ja skonczylem z nimi a nie oni ze mna, trudno jak widac zrozumiec 😄 poznalas moj prawdziwy charakter na poczatku i tez ci sie spodobal, jak wielu innym osobom a ta dziewczyna to myslala ze nasze spotkanie to najlepsze co ja w zyciu spotkalo (nie mowiac o innych wnioskach), niestety ktos jej namieszal w glowce i zrobila najwiekszy blad swojego zycia... zycie, a wlasciwie ludzie, to juz niczego mnie nie naucza bo juz nigdy nie beda mieli do tego okazji. wiecej nie popelnie pewnych bledow. chyba cie bardzo boli ze nie placze tu z samotnosci, tylko wrecz przeciwnie. i znowu tekst o "przegranym" zyciu. mam inne zdanie. osiagnalem wiele rzeczy ktore dla wiekszosci sa wrecz niemozliwe, ty wiesz tylko o rzuceniu nalogow bez pomocy ale jest to tylko wierzcholek gory lodowej. zycie to predzej ciebie upier/doli kiedys ciezko w ta twoja pewna wszystkiego (z zerowa wiedza o pewnych kwestiach) dupke.

... koleś jesteś takim po.jebem że to się w głowie nie mieści .idź się napij albo powieś,cokolwiek..bo widzę że pisanie tu to twój sens życia i pewnie kilka orgazmów dostałeś..i pamiętaj że w necie nikt nie jest anonimowy ..więc albo skończ albo znajdę cię i zobaczymy,czy w 4 oczy powiesz to samo..choć zapewne narobilbys w majtki.masz jaja?pokaż je i pogadajmy w 4 oczy smialo

Do koleżanki wyżej..przykro mi,że wkurzały Cię moje wpisy ,nakręcanie się..wcale tego nie robiłem,raczej pisałem co czuje,bez make up-u,typowy krzyk duszy..Ale dzięki za wpis..I proszę nie reaguj na tego cio.te bo zaśmieca mój temat a chciałbym znaleźć jeszcze czyjś merytoryczny wpis..Ps dlaczego jakąkolwiek administracja tego portalu nie reaguje na zgłoszenia ws prostaka mansturbanta?zapewne bezrobotny grubas podniecający się tym że ktoś się w...i.a jego żałosna retoryka

Zapraszam..polamiesz mnie plus dla ciebie.,jesteś żałosny..zwykła piz.da wiedziałem że nie masz jaj..trzeba cię po prostu ignorować ,pluj ile chcesz..A co do śmieci..w twoim przypadku widać że aborcja powinna być legalna..szkoda że twoja matka nie pomyślała o niej ..i nie mansturbuj się tak często ,jako alkoholik może ci żyłka w mózgu strzelić..Głupszy co prawda nie będziesz,ale jako podatnik nie uśmiecha mi się płacić składek na leczenie kogoś takiego jak ty

1 minutę temu, AutorTematu30 napisał:

Zapraszam..polamiesz mnie plus dla ciebie.,jesteś żałosny..zwykła piz.da wiedziałem że nie masz jaj..trzeba cię po prostu ignorować ,pluj ile chcesz..A co do śmieci..w twoim przypadku widać że aborcja powinna być legalna..szkoda że twoja matka nie pomyślała o niej ..i nie mansturbuj się tak często ,jako alkoholik może ci żyłka w mózgu strzelić..Głupszy co prawda nie będziesz,ale jako podatnik nie uśmiecha mi się płacić składek na leczenie kogoś takiego jak ty 

dobra dobra placzku 😄 na pewno bys do mnie przyjechal, juz to widze 😄 idz zakladac swoje placzliwe tematy, moze znajdziesz milosc zycia 😄 i nie zapomnij poplakac dzisiaj w nocy w podusie.

Dziękuję wszystkim,poza jednym ...em,za wypowiedzi..Dalszą konwersacja mija sie z celem przez jednego , przesiąkniętego nienawiścią i narcyzmem zwolennika PiSu.. wszystkich,którzy chcieliby porozmawiać ,podzielić się swoimi doświadczeniami,zapraszam na kontakt przez mój profil..Pozdrawiam i pięknego dnia życzę.

Napisano (edytowany)
34 minuty temu, AutorTematu30 napisał:

Do koleżanki wyżej..przykro mi,że wkurzały Cię moje wpisy ,nakręcanie się..wcale tego nie robiłem,raczej pisałem co czuje,bez make up-u,typowy krzyk duszy..Ale dzięki za wpis..I proszę nie reaguj na tego cio.te bo zaśmieca mój temat a chciałbym znaleźć jeszcze czyjś merytoryczny wpis..Ps dlaczego jakąkolwiek administracja tego portalu nie reaguje na zgłoszenia ws prostaka mansturbanta?zapewne bezrobotny grubas podniecający się tym że ktoś się w...i.a jego żałosna retoryka

Nie, nie Twoje, źle zrozumiałeś. To posty i tenaty uzytkownika o nicku taki obraz wasz mnie wkurzały bo sam sie przez to z wpisu na wpis nakręcał. Ale bywały jego wpisy, które dodawały plusy do jego osoby, ma coś tam w sobie mimo wszystko. Chyba, że to Twoje konto i taki obraz wasz to Ty. 

A żeby to raz? Normalne tematy są często tu kasowane, a takie najazdy czy krzywdzące tematy prawie nigdy. O użytkownikach nie wspomnę. To kafeteria, tutejszej polityki nie ogarniesz, tutaj liczy się co innego.

Edytowano przez *кєяi*

Nie ,nie ,jestem tu z jednym profilem,z całą pewnością tym kolesiem nie jestem..Dziękuję za Twoje wpisy, widzę że jesteś wartościową i inteligentna osoba..Miłe zaskoczenie na tym portalu,wręcz marnujesz tu swój czas,😊mam nadzieję że jeszcze kiedyś będę.mial okazję napisać coś do Ciebie 😚

• Like 1

Napisano (edytowany)
27 minut temu, AutorTematu30 napisał:

Chyba trolla zawiesili 😆

milcz prowokatorze. prowokuje a pozniej wielkie pretensje ze ktos po nim jedzie buhahahh beka z id/oty 😄 zreszta nie tylko on, to norma wsrod polaczkow 😄 jak to dobrze ze pozbylem sie ich z mojego zycia. 🙂

mieszkam w Łodzi na Retkini, kiedy wpadniesz?

Edytowano przez ZZZqqq

w sumie moglbym podac dowolne miejsce 😄 ciekawe czy bys tam naiwniaku pojechal 🙂🙂🙂

takie udawanie superodwaznego tez jest standardem wsrod piz/deczek internetowych 🙂🙂 "daj adres, zaraz tam bede i pogadamy inaczej" buhahahah 😄

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować