Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ANN34

Były bierze ślub

Polecane posty

Witajcie

Mam dylemat

Byliśmy parą 5 lat temu (związek prawie rok) bardzo go kochałam,czułam się szczęśliwa.Niestety zaczęła wtrącać się w nasze życie jego przyjaciółka,przez to doszło do bolesnego rozstania.

3 lata były wyjęte z życia,bardzo cierpiałam,doszła choroba,śmierć taty,problemy,w efekcie załamanie nerwowe

On obecnie ma kogoś i jutro się żenią 

Próbuje o tym nie myśleć i nie przejmowac.Jego narzeczona publikuje wszystko na Instagramie żeby mi pokazać co stracilam.Raz usunęłam konto na Instagramie,to ona widząc to napisała komentarz do mojej znajomej "ładna bluzka,mam taką samą"

Moje pytanie czy jest sens blokowania ją i jego na portalach społecznościowych?

Pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ANN34 napisał:

Witajcie

Mam dylemat

Byliśmy parą 5 lat temu (związek prawie rok) bardzo go kochałam,czułam się szczęśliwa.Niestety zaczęła wtrącać się w nasze życie jego przyjaciółka,przez to doszło do bolesnego rozstania.

3 lata były wyjęte z życia,bardzo cierpiałam,doszła choroba,śmierć taty,problemy,w efekcie załamanie nerwowe

On obecnie ma kogoś i jutro się żenią 

Próbuje o tym nie myśleć i nie przejmowac.Jego narzeczona publikuje wszystko na Instagramie żeby mi pokazać co stracilam.Raz usunęłam konto na Instagramie,to ona widząc to napisała komentarz do mojej znajomej "ładna bluzka,mam taką samą"

Moje pytanie czy jest sens blokowania ją i jego na portalach społecznościowych?

Pomóżcie proszę

Kobieta cieszy się po prostu swoim ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz ogromny ból dupy z byłym i jego już wkrótce żoną. Ona nie pokazuje Ci co straciłaś, to Ty to tak odbierasz. Życz im szczęścia i wyluzuj, idź w jego ślady i ułóż sobie życie, a nie cuduj. To se ne vrati. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowo "była/były" wykreśliłabym ze słownika języka polskiego. Motyw do porzygu. 

Wdowca szukam, wdowca... 😎

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ANN34 napisał:

.Niestety zaczęła wtrącać się w nasze życie jego przyjaciółka,przez to doszło do bolesnego rozstania.

Zrobiła Ci przysługę. Kochać to jedno, być kochanym to drugie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, ANN34 napisał:

 

Moje pytanie czy jest sens blokowania ją i jego na portalach społecznościowych?

Pomóżcie proszę

Usuń, zablokuj ją i jego na wszystkich portalach, najlepiej też usuń też ze znajomych na portalach waszych wspólnych znajomych (jeśli oczywiście nie utrzymujecie kontaktu). 

Bo po co się tym katować z własnej woli? Odetnij się od tego, zacznij żyć swoim życiem, wcześniej czy później znajdziesz kogoś kto cię pokocha, a szkoda marnować czasu i życia na wieczne rozpamiętywanie starych miłości. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nadian napisał:

Bo po co się tym katować z własnej woli? Odetnij się od tego, zacznij żyć swoim życiem, wcześniej czy później znajdziesz kogoś kto cię pokocha, a szkoda marnować czasu i życia na wieczne rozpamiętywanie starych miłości. 

Dokładnie, potwierdzam. Było minęło, był powód, że nie wyszło i cześć. Nie będę fałszywa, bo motyw trójkąta szarpie za stare sznurki, ale tak po prostu? Pffff, nie są tego warci. 

Autorko, co to była za więź skoro jakaś przyjaciółka (pewnie z zazdrości) namieszała między Wami? Kogo Ty żałujesz... 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ślub w dzisiejszych czasach nic nie znaczy i większość małżeństw się rozpada

czy powinnaś blokować chyba nie potrzebujesz do tego rady na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Electra napisał:

Dokładnie, potwierdzam. Było minęło, był powód, że nie wyszło i cześć. Nie będę fałszywa, bo motyw trójkąta szarpie za stare sznurki, ale tak po prostu? Pffff, nie są tego warci. 

Autorko, co to była za więź skoro jakaś przyjaciółka (pewnie z zazdrości) namieszała między Wami? Kogo Ty żałujesz... 🤦‍♀️

Taka,że poprosiłam go o dotrzymanie mojej tajemnicy i nie mówieniu jej o tym

Niestety przeliczyłam się,gdyż wyżalił jej się z tego 

To przelało czarę goryczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Tak, tak . Biorą ślub a potem się zdradzają i rozwodzą. Nie ma czego żałować🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A TY przypadkiem nie masz jakiejś manii? Naprawdę uważasz, że jakaś laska zamieszcza informacje w sieci z myślą o Tobie? Bo byłaś laską jej faceta przez parę miesięcy 5 lat temu. Dla Niego to epizod, dla Niej to tyle co nic. Może TY przestań tym żyć i  idź naprzód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, uzyszkodnik napisał:

Ta narzeczona Cie zna, ze taki pomysl?

Po co blokowac? Starczy nie ogladac.

Można przez wypadek wejść i zobaczyć, więc lepiej zablokować i nie dawać powodu aby wspomnienia wrócily

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, uzyszkodnik napisał:

Wg mnie dziwne jest miec w znajomych dziewczyne bylego, ktora on poznal kilka lat po zerwaniu... A postow nieznajomych przeciez nie widac.

Nie pierwsza i nie ostatnia laska, która jest masochistką dla siebie samej.

Zależy od portalu, na FB widzisz komentarze nieznajomych pod postami znajomych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naucz sie zyc swoim zyciem, bo nie wiesz nawet jak szybko ono przemija

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy jak byłem nastolatkiem i nie było powszechnego internetu, już nie mówiąc o fejsie i instagramie i innych tego typu syfach. Owszem kontakt był trudniejszy, poznawanie nowych osób tylko w realu i przez znajomych ale moim zdaniem to było lepsze. Człowiek chciał się od czegoś odciąć to się odcinał. Teraz to nie jest takie proste. Wystarczy parę kliknięć i można znaleźć informacje o kimkolwiek.

Większość młodych ludzi (i nawet tych w średnim wieku) jest uzależniona od fejsbooka/instagrama. Zauważyłem że szczególnie młodsze kobiety lubią wrzucać dużo zdjęć z tego gdzie były, co robią, jakieś ładne selfie, itp. No i potem kilkadziesiąt polubień pod zdjęciem w większości od facetów. Prosty sposób na dowartościowanie się. Nie potępiam. Trzeba się po prostu do tego przyzwyczaić.

Jedyna rada to jak pisali zablokować na wszystkich portalach. W ostateczności można też zlikwidować konto na fb i instagramie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Hellies napisał:

Pamiętam czasy jak byłem nastolatkiem i nie było powszechnego internetu, już nie mówiąc o fejsie i instagramie i innych tego typu syfach. Owszem kontakt był trudniejszy, poznawanie nowych osób tylko w realu i przez znajomych ale moim zdaniem to było lepsze. Człowiek chciał się od czegoś odciąć to się odcinał. Teraz to nie jest takie proste. Wystarczy parę kliknięć i można znaleźć informacje o kimkolwiek.

Większość młodych ludzi (i nawet tych w średnim wieku) jest uzależniona od fejsbooka/instagrama. Zauważyłem że szczególnie młodsze kobiety lubią wrzucać dużo zdjęć z tego gdzie były, co robią, jakieś ładne selfie, itp. No i potem kilkadziesiąt polubień pod zdjęciem w większości od facetów. Prosty sposób na dowartościowanie się. Nie potępiam. Trzeba się po prostu do tego przyzwyczaić.

Jedyna rada to jak pisali zablokować na wszystkich portalach. W ostateczności można też zlikwidować konto na fb i instagramie.

I tak zrobiłam,zablokowałam

Na sercu lżej,szkoda zadręczania i dołów🤗

Edytowano przez ANN34
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ANN34 napisał:

I tak zrobiłam,zablokowałam

Na sercu lżej,szkoda zadręczania i dołów🤗

Tylko to nie ma być chwilowy zryw... 😉 Pamietaj co było, żyj dniem dzisiejszym, myśl o przyszłości. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×