Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Clickbait

23 letnia dziewica w tych czasach? 😲

Polecane posty

9 minut temu, Malutka92 napisał:

Tylko ze czytalam nieraz, ze to po seksie kobiety często sie zakoch.ują, dopiero wtedy bardziej angażują w związek, przywiązują sie do partnera. Tyle ze to ryzykowne bo u facetów to tak zwykle nie działa i seks to dla nich tylko seks...a jak maja sie zakochać w danej kobiecie to sie angażują podczas randek, bez seksu, po prostu to sie dzieje albo nie. Więc dla kobiety chyba im później do łóżka z facetem pójdzie, tym lepiej...bo wtedy większa szansa ze on juz jest zaangazowany albo...dobrze udaje zakochanego 😂

Faktycznie, zapomniałam o tym. Też przeglądałam nieraz badania, które dowodziły, że kobieta przywiązuje się do faceta, z którym się kochała. Więc w naszym przypadku "seks bez zobowiązań" odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Clickbait napisał:

Super, że piszesz! Bardzo rozwijające zajęcie. Przez wiele lat pisałam opowiadania, teraz zabieram się za coś poważniejszego. Zobaczymy, co z tego wyjdzie 😉 Uważam, że można na tym zarobić, jak znajdziesz odpowiednią platformę. 

Oczywiście że można, ale jest to uzależnione od zapotrzebowania na dane artykuły, na razie zaakceptowali mi 2, więc kokosów nie będzie. Nie jest to stała praca na UoP, pozwalająca planować przyszłość, a raczej sposób na dosypanie do domowego budżetu. Nie pozwala się usamodzielnić, to frycowe za doświadczenie zawodowe. I tak dobrze, bo studentom zwykle nie płacą, a wymagają żeby ich całować po rękach za samą możliwość praktyk. Z kolei panie chcą zaradnego, z własnym mieszkaniem i samochodem najlepiej. Jeśli wygląda się niekorzystnie, a nie chce się okłamywać dziewczyny no to się odpada 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Clickbait napisał:

A na jaki tematy? Z tego co ludzie zawsze mówią, to fajnie zacząć realizować hobby, które będzie wymagało spotkań z innymi ludźmi. Zachowujesz się naturalnie i nie masz parcia, żeby coś wyszło. Mam nadzieję, że w końcu się uda!

Pisuję na tematy historyczne, ale nie jestem nawiedzonym prawicowcem czy mizoginem, jestem raczej lewakiem, co w moim środowisku [na historii] też mi utrudniało podbijanie do dziewczyn, bo tam z kolei, chyba żeby się przypodobać facetom, nieraz są konserwatystki i nacjonalistki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bartek94 napisał:

Oczywiście że można, ale jest to uzależnione od zapotrzebowania na dane artykuły, na razie zaakceptowali mi 2, więc kokosów nie będzie. Nie jest to stała praca na UoP, pozwalająca planować przyszłość, a raczej sposób na dosypanie do domowego budżetu. Nie pozwala się usamodzielnić, to frycowe za doświadczenie zawodowe. I tak dobrze, bo studentom zwykle nie płacą, a wymagają żeby ich całować po rękach za samą możliwość praktyk. Z kolei panie chcą zaradnego, z własnym mieszkaniem i samochodem najlepiej. Jeśli wygląda się niekorzystnie, a nie chce się okłamywać dziewczyny no to się odpada 🙂

Nie wiem skąd takie gadanie się bierze. Chyba żyje w innym świecie, bo jakoś znajome wcale nie szukają kogoś tylko z własnym mieszkaniem, pieniędzmi itp Nie lepiej zająć się sobą i żeby każdy we własnym zakresie się rozwijał? Trochę to dla mnie podejrzane, bo skoro przypuśćmy kobieta sama się utrzymuje, pracuje, to po co jej ktoś z niewiadomo jakim statusem. Jak chcesz tak żyć, to się sama postaraj.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisałem wcześniej, też chciałem mieć pierwszy raz za sobą i teraz żałuję. Nie zamierzam już uprawiać seksu przed ślubem. Tobie też polecam poczekać. Jak masz możliwość, to porozmawiaj o tym z jakimś księdzem lub poczytaj w internecie na katolickich stronach o wadach seksu przedmałżeńskiego.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic tylko się pochlastać szarym mydłem. A na poważnie po co to ciśnienie? To jakieś zawody? Mus? Bo siara z pewnością nie... dziewictwo to kwestia indywidualna. Będzie odpowiedni moment, osoba i pójdzie samo więc po co się orać tym, szczególnie mając 23 lata 😛 co innego gdybyś miała 35-40 na karku to bym jeszcze zrozumiała obawę 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
24 minuty temu, PawelD4 napisał:

Jak już napisałem wcześniej, też chciałem mieć pierwszy raz za sobą i teraz żałuję. Nie zamierzam już uprawiać seksu przed ślubem. Tobie też polecam poczekać. Jak masz możliwość, to porozmawiaj o tym z jakimś księdzem lub poczytaj w internecie na katolickich stronach o wadach seksu przedmałżeńskiego.

Napisz pokrótce, jakie to wady ma seks przedmałżeński. Mi nie zaszkodził, dlatego pytam🙂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Clickbait napisał:

Wierzę w naukę, z kościołem mam nie po drodze, zwłaszcza, że podobałam się księdzu w gimnazjum 🙂 ale, że potrafiłam się bronić, jakoś to obeszło się bez ofiar

W takim razie za wcześnie na odpowiadanie.  Poczekaj na nauke, która ci wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, DavidoffZino napisał:

Zależy od przebiegu 😅

Tak na serio, nie sadze, aby ktoś na necie był wartosciowy. Jednakże gdzieś są ukryte gemy. Jedna to mi wpychala język i siadała na mnie okrakiem 😔 nie powiem, może i się podobało, ale na moja wymarzona się nie nadawała. Druga super, trzecia zero flow. Zależy na kogo trafisz. Starsze to rozmowa kwalifikacyjna. 😀 dobrze ze mam za sobą ten etap 😊

Ale co to za dzielenie? Nie rozumiem tego, jak ludzie mówią, że na imprezie nie szukaj nikogo, w barach też, tylko biblioteka i kościół. To samo dotyczy zwykłych znajomości. Ta sama osoba z która jest w klubie może uwielbiać muzykę klasyczną, czy teatr. Ludzie naprawdę nie są tak jednoznaczni. Na Tinderze też można spotkać fajnych ludzi, nie są tam sami ruchacze i same puste dziewczyny. Jednak trzeba poświęcić temu więcej czasu, bo pewne profile są po prostu lepiej promowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, DavidoffZino napisał:

Zależy od przebiegu 😅

Tak na serio, nie sadze, aby ktoś na necie był wartosciowy. Jednakże gdzieś są ukryte gemy. Jedna to mi wpychala język i siadała na mnie okrakiem 😔 nie powiem, może i się podobało, ale na moja wymarzona się nie nadawała. Druga super, trzecia zero flow. Zależy na kogo trafisz. Starsze to rozmowa kwalifikacyjna. 😀 dobrze ze mam za sobą ten etap 😊

Ale co to za dzielenie? Nie rozumiem tego, jak ludzie mówią, że na imprezie nie szukaj nikogo, w barach też, tylko biblioteka i kościół. To samo dotyczy zwykłych znajomości. Ta sama osoba z która jest w klubie może uwielbiać muzykę klasyczną, czy teatr. Ludzie naprawdę nie są tak jednoznaczni. Na Tinderze też można spotkać fajnych ludzi, nie są tam sami ruchacze i same puste dziewczyny. Jednak trzeba poświęcić temu więcej czasu, bo pewne profile są po prostu lepiej promowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, szu301 napisał:

W takim razie za wcześnie na odpowiadanie.  Poczekaj na nauke, która ci wszystko wyjaśni.

Ale po co ta ironia? Ja się nie śmieję z osób chodzących na pielgrzymki. To nie miałobyć w żaden sposób o religii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, pari napisał:

Napisz pokrótce, jakie to wady ma seks przedmałżeński. Mi nie zaszkodził, dlatego pytam🙂😂

Chłopak pisze na spokojnie, że tak czuje. Może po prostu nie był dojrzały emocjonalnie do tego. Niech każdy robi co chce, byleby to było w zgodzie z nim samym. Z nim nie było, dlatego daje najlepsze rady, jakieś może dać. Chwała mu za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
12 minut temu, Clickbait napisał:

Chłopak pisze na spokojnie, że tak czuje. Może po prostu nie był dojrzały emocjonalnie do tego. Niech każdy robi co chce, byleby to było w zgodzie z nim samym. Z nim nie było, dlatego daje najlepsze rady, jakieś może dać. Chwała mu za to

Oczywiście. Może być tak, że przeżył traumę i stąd jego zdanie takie a nie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2020 o 21:04, Malutka92 napisał:

Mogę to samo powiedzieć o sobie...tym bardziej ze ja juz mam 28 lat. Czasem tylko sie zaspokajam całując sie z kims, przytulajac (przynajmniej to) ale okazji na to coraz.mniej mam, powodzenie mi zmalało chyba prawie do zera...przykre. Z roku na rok jest coraz gorzej, przez ta niespelniona potrzebę miłości i czułości stalam.sie okropnie nerwowa z byle powodu, nieraz agresywna, dużo przeklinam, do tego często smutna...jednym.słowem frustratka 😔

Ehh, przykre. Mnie w znoszeniu braku dziewczyny pomaga wygląd, bo która by się wiązała z tak nieatrakcyjnym mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, pari napisał:

Napisz pokrótce, jakie to wady ma seks przedmałżeński. Mi nie zaszkodził, dlatego pytam🙂😂

-Przez seks nie widzisz dokładnie partnera takiego jaki jest, bo jest się zaślepionym seksem. Nie widać wszystkich jego wad, które wyjdą później w prozie życia będąc już w małżeństwie.

-Poprzez seks wchodzi się w pewną relację z tą osobą do końca życia i potem mając wielu partnerów może być ciężko stworzyć z kimś trwały związek.

-Do tego nieplanowana ciąża lub choroby.

- Nie uprawiając seksu, będąc w związku, budujesz z Tą osobą silniejszą emocjonalną relację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Clickbait napisał:

Ale po co ta ironia? Ja się nie śmieję z osób chodzących na pielgrzymki. To nie miałobyć w żaden sposób o religii

:classic_mellow:

Edytowano przez szu301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
8 godzin temu, PawelD4 napisał:

-Przez seks nie widzisz dokładnie partnera takiego jaki jest, bo jest się zaślepionym seksem. Nie widać wszystkich jego wad, które wyjdą później w prozie życia będąc już w małżeństwie.

-Poprzez seks wchodzi się w pewną relację z tą osobą do końca życia i potem mając wielu partnerów może być ciężko stworzyć z kimś trwały związek.

-Do tego nieplanowana ciąża lub choroby.

- Nie uprawiając seksu, będąc w związku, budujesz z Tą osobą silniejszą emocjonalną relację. 

A ja na to mogę tak odpowiedzieć: nigdy nie zdecydowałabym się na wspólne życie, przedtem nie spróbowawszy jak jest nam w łóżku. Teraz to ksiądz przed ślubem pyta się czy są jakieś przeszkody w zawarciu małżeństwa, wcześniej tak wprost nie pytano ( ja nie pamiętam). Słyszałam różne opowieści dziwnej treści jak to było podczas nocy poślubnej, że nie mogło dojść do skonsumowania małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, pari napisał:

A ja na to mogę tak odpowiedzieć: nigdy nie zdecydowałabym się na wspólne życie, przedtem nie spróbowawszy jak jest nam w łóżku. Teraz to ksiądz przed ślubem pyta się czy są jakieś przeszkody w zawarciu małżeństwa, wcześniej tak wprost nie pytano ( ja nie pamiętam). Słyszałam różne opowieści dziwnej treści jak to było podczas nocy poślubnej, że nie mogło dojść do skonsumowania małżeństwa.

Jeżeli małżonek zataił, że nie może mieć dzieci, to takie małżeństwo chyba można unieważnić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×