Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
Clickbait

23 letnia dziewica w tych czasach? ­čś▓

Polecane posty

9 minut temu, DavidoffZino napisał:

Czepiasz si─Ö kochana. M├│j brat czeka┼é rok, kto┼Ť miesi─ůc. Nie ma regoly, ale zazwyczaj po 4, 5 msc jest jaka┼Ť wi─Ö┼║ i mo┼╝na co┼Ť stworzyc.┬á

Nie musi o tym bucze─ç na pierwszych randkach, ale napewno ch┼éopak poczuje si─Ö wyj─ůtkowo z ta info

Wiez oczywiscie jakas powstaje, ale to nie oznacza, ze jest to juz wystarczajaca wiez, zeby sie skonsumowac. I niby na jakiej podstawie oczekuje konsumpcji? Bo opowiedzial jakie lubi jesc zupy i ze lubi piesze wedrowki wiec z automatu juz mu sie niby cos nalezy i przeznaczyl na te opowiesci 4 mies srednio 1 raz w tygodniu, czyli 16 razy sie spotkali i to juz uprawnia go, zeby otrzymac wszystko? Wolne zarty. 

Edytowano przez Niburdiama

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
6 minut temu, Niburdiama napisał:

4 mie´╗┐s´╗┐´╗┐ srednio 1 raz w tygodniu, czyli 16 razy ´╗┐

M├│j pierwszy ch┼éopak przyje┼╝d┼╝a┼é 4-5razy w tygodniu, chcia┼é mnie wsz─Ödzie odwozi─ç przywozi─ç, wpada┼é niezapowiedziany przejazdem i co? Zmarnowa┼é czas, bo kole┼╝anka ze studi├│w by┼éa mniej wymagaj─ůca­čśë

Edytowano przez Electra
i tak 3.5 miesi─ůca, ups :)

Udost─Öpnij ten post

Skoro wyznacza wysokie standardy to przede wszystkim On sam powinien ich dotrzymywac i byc wzorem, czuwac nad ich przestrzeganiem i trzymac rece przy sobie. A nie w zaleznosci od pogody i ze biomed niekorzystny to On nagle jednak chce na chwilke zapomniec o standardach pt milosc i juz jednak chcialby wpasowac sie w sztuczna date 4-5 mies zapominajac czy wlasciwie kocha czy nie kocha, bo juz czuje, ze zamienia sie w pozar. Hola hola

Udost─Öpnij ten post

ja mam byc grzeczna i w gryzacym krawacie pod szyja to On bedzie czysty i bez skazy - bo sam tak ustalil┬ákolega. Tez nie moze dowolnie manipulowac wypowiedzianym slowem, bo slowo sie rzeklo, zeby tylko wyjsc na swoje. Tak, wiem, nie da sie ze mna wytrzymac­čśÄ

Udost─Öpnij ten post

13 minut temu, Electra napisał:

M├│j pierwszy ch┼éopak przyje┼╝d┼╝a┼é 4-5razy w tygodniu, chcia┼é mnie wsz─Ödzie odwozi─ç przywozi─ç, wpada┼é niezapowiedziany przejazdem i co? Zmarnowa┼é czas, bo kole┼╝anka ze studi├│w by┼éa mniej wymagaj─ůca­čśë

Ale to jest typowe zachowanie wielu mezczyzn, ze co innego mowia, a co innego robia, bo w naturze mezczyzn jest upilnowac kobiety, ktora zadba o ognisko domowe, wychowa im syna, a zarazem w miare mozliwosci spelnic sie w roli samca Alfa, ktory ma najlepsze geny i jest bardzo chetny, by je przekazywac ­čśë┬áale jak trafi┬ána samice Alfa to wtedy bedzie bal sie nie wrocic do domu zaraz po pracy i bedzie mowil prawde ­čśÄ

Przykre, ze Cie to spotkalo, lecz wyswiadczyl Ci tez przysluge, ze nie zmarnowal Ci pieknego zycia ­čśÄ

Udost─Öpnij ten post

28 minut temu, DavidoffZino napisał:

Czepiasz si─Ö. Abstrakcja

Nie ze mna te numery ­čśÄ

Udost─Öpnij ten post

35 minut temu, Electra napisał:

Uczucia. To, ┼╝e jeste┼Ť zakochana nie ┼Ťwiadczy, ┼╝e b─Ödzie to mi┼éo┼Ť─ç na ca┼ée ┼╝ycie, ale s─ů uczucia, nie tylko zew dupy.┬á

Ja chyba prawie nigdy nie jestem zakochana. Albo jestem zakochana, ale nie jestem zaangazowana.┬áZawsze mam jedno oko otwarte­čśÄ ale kitek kwalifikuje sie do zestarzenia razem, gdyby nie to, ze mamy troche inne poglady w kilku kwestiach. Ale w milosci nigdy nie jest jak trzeba ­čśÄ

Udost─Öpnij ten post

49 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Po pierwsze i by─ç mo┼╝e najwa┼╝niejsze. Nie mierz wszystkich w┼éasn─ů miar─ů!┬á "chodzenie z ch┼éopakiem przez 5 czy 6 miesiecy", nie zagwarantuje jej pewno┼Ťci, ┼╝e to b─Ödzie zwi─ůzek┬á do ko┼äca ┼╝ycia. S─ů ┼éowcy, kt├│rzy zasadzaja si─Ö na swoj─ů ofiare cho─çby rok. Wi─Öc to o czym piszesz to mit.. S┼éuchaj serducha, ┼╝eby pos┼éucha─ç serducha,, to nijak nie da si─Ö lecie─ç na ┼éadny wygl─ůd, serducho puka w rytmie chacha, a po czasie okazuje si─Ö, ┼╝e to jaki┼Ť dramatyczny dup/ek. Moja rada jest taka, uczy─ç si─Ö, pozdobywa─ç ┼Ťwiat, porozgl─ůda─ç si─Ö czego by si─Ö chcialo, do czego cz┼éowiek ma smyka┼ék─Ö i troche sobie odpu┼Ťci─ç poszukiwania tego wymarzonego kawaliera. Nie tak pr─Ödko. Z reszt─ů teraz ch┼éopaki dramatyczne ...y bez polotu. I ambicji. A je┼Ťli si─Öi trafi taki┬á ┼╝yciowo┬á rzutki, to jest ju┼╝┬á zaj─Öty.. Smutne czasy nas nadesz┼éy.┬á

Swiata nie odkry┼éa┼Ť.┬á

Udost─Öpnij ten post

Pewnie, ze s─ů przykladowo silne uczucia, ale sa tez charaktery i jedna z przyczyn rozpadu jest wlasnie niezgodnosc charakterow i roznice, ktore nie do konca┬ásie da koncyliacyjnie rozwiazywac. I nawet wieloletnie malzenstwa potrafia sie rozpasc, bo ktos juz nie da rady.┬á

Udost─Öpnij ten post

33 minuty temu, Niburdiama napisał:

ja mam byc grzeczna i w gryzacym krawacie pod szyja to On bedzie czysty i bez skazy - bo sam tak ustalil┬ákolega. Tez nie moze dowolnie manipulowac wypowiedzianym slowem, bo slowo sie rzeklo, zeby tylko wyjsc na swoje. Tak, wiem, nie da sie ze mna wytrzymac­čśÄ

Kolezanko nadinterpretujesz. To jest czas gdzie ru.chacze odpuszczaj─ů. Tylko tyle.┬á

Kobieta sama decyduje kiedy

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, DavidoffZino napisał:

Kolezanko nadinterpretujesz. To jest czas gdzie ru.chacze odpuszczaj─ů. Tylko tyle.┬á

Kobieta sama decyduje kiedy

Nie odpowiada mi roszczeniowa postawa. Jezeli mezczyzna chce sie ze mna porozumiec to z pewnoscia nie w ten sposob ze mi bedzie dyktowal warunki. 

Udost─Öpnij ten post

Sa i tacy co nawet po 9 latach nie odpuszczaja bo poczestowali kawa. I koniecznie musza udowodnic ze sa triumfatorami. 

Udost─Öpnij ten post

11 minut temu, Niburdiama napisał:

Nie odpowiada mi roszczeniowa postawa. Jezeli mezczyzna chce sie ze mna porozumiec to z pewnoscia nie w ten sposob ze mi bedzie dyktowal warunki. 

O czym ty piszesz.? 

On zaprasza, on decyduje, on chce seksu, ty mo┼╝esz odm├│wi─ç. Proste

Udost─Öpnij ten post

5 minut temu, Niburdiama napisał:

Sa i tacy co nawet po 9 latach nie odpuszczaja bo poczestowali kawa. I koniecznie musza udowodnic ze sa triumfatorami. 

To tylko od ciebie zale┼╝y czy im dasz ta satysfakcje

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, DavidoffZino napisa┼é:

O czym ty piszesz.? 

On zaprasza, on decyduje, on chce seksu, ty mo┼╝esz odm├│wi─ç. Proste

Aha odmowie i uwazasz, ze On powie: ok i odejdzie ? 

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Aha odmowie i uwazasz, ze On powie: ok i odejdzie ? 

Tak. Je┼Ťli tylko dobitnie i stanowczo mu odmowisz. Chyba ┼╝e jeste┼Ť w zwi─ůzku, to wtedy inna bajka.┬á

Musz─Ö spada─ç, work. Pozdrawiam serdecznie

Udost─Öpnij ten post

5 minut temu, DavidoffZino napisał:

To tylko od ciebie zale┼╝y czy im dasz ta satysfakcje

A jak mi przeleje 2 miliony na konto moge rozwazyc spotkanie zeby napic sie kawy a potem wsiasc i odjechac w swoja strone bo nic nie obiecuje i nic nie musze┬á­čśÄale nie ma 2 milionow to i nie ma o czym gadac. Joke

Chyba oszalal? Skoro nie chcialam 9 lat temu to nic sie nie zmienilo. Ma setki innych kobiet do wyboru to po co szuka problemow.

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Niburdiama napisa┼é:

A jak mi przeleje 2 miliony na konto moge rozwazyc spotkanie zeby napic sie kawy a potem wsiasc i odjechac w swoja strone ­čśÄale nie ma 2 milionow to i nie ma o czym gadac

Oczywi┼Ťcie, ┼╝e nie. Nikt nie jest g┼éupi, chop kt├│ry proponuje 1000 z┼é za spotkanie, oczekuj─Ö. Ty to wiesz, one to wiedz─ů.┬á

Pisze tu o normalnej relacji

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, DavidoffZino napisał:

Oczywi┼Ťcie, ┼╝e nie. Nikt nie jest g┼éupi, chop kt├│ry proponuje 1000 z┼é za spotkanie, oczekuj─Ö. Ty to wiesz, one to wiedz─ů.┬á

Pisze tu o normalnej relacji

Normalny facet rozumie slowo NIE od kobiety. Tak ze dalsza dyskusja jest zbedna. Jezeli uwaza ze wypita kawa mnie zobowiazuje to moge zwrocic za kawe i do widzenia. 

Udost─Öpnij ten post

9 minut temu, DavidoffZino napisał:

Tak. Je┼Ťli tylko dobitnie i stanowczo mu odmowisz. Chyba ┼╝e jeste┼Ť w zwi─ůzku, to wtedy inna bajka.┬á

Musz─Ö spada─ç, work. Pozdrawiam serdecznie

Gadasz jak moj kitek. Tylko ze On jest gentle i nie pisalby tak do kobiet jak Ty w tamtym temacie, Jemu sie tez wydaje, ze tak to dziala. Ale to tak nie dziala, bo niektorym sie wydaje ze moga miec kazda i nie znosza sprzeciwu i to jest sprawa "honoru" zeby udowodnic ze postawi na swoim. Ale nie postawi bo ja nie chce. 

Milego dnia. Pa

Udost─Öpnij ten post

Stad nie ma sensu spotykac sie na kawe z mezczyza - jak sam napisales - wiadomo, ze bedzie czegos oczekiwal. I jesli nie zrozumie odmowy to trzeba wtedy zwrocic za wszystkie kawy z zaleglym procentem, a to jeszcze niewystarczajace, poniewaz jeszcze trzeba zrekompensowac utrate twarzy i "honoru", bo zadna nie odmowila. To najlepiej jesli facet od razu mowi: daje Ci 4-5 mies i potem musze Cie miec to wiadomo od razu, zeby nie isc na taka randke. A nie wprowadza w blad ze to o milosc niby chodzi. 

Udost─Öpnij ten post

43 minuty temu, DavidoffZino napisał:

Swiata nie odkry┼éa┼Ť.┬á

Serio? Ouu, no tak wszyscy tacy m─ůdrzy. ┼Üwietnie!┬á

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Electra napisał:

Prawid┼éowo. Ka┼╝de moje randki ko┼äczy┼éy si─Ö po 3-4miesi─ůcach, bo niezaspokojone biedactwa odpada┼éy. Czas jest najpi─Ökniejszym sitem na takich cwaniaczk├│w.┬á

Widocznie to jeszcze by┼é nie ten, z kt├│rym chcia┼éaby┼Ť co┼Ť wi─Öcej. Uwa┼╝am, ┼╝e jak jest zgranie pod ka┼╝dym wzgl─Ödem, to nie ma co przetrzymywa─ç na si┼é─Ö.

Udost─Öpnij ten post

Gdyby mnie uswiadomil ze zaciagam az taki dlug wdziecznosci pijac kawe za pare zlotych, ze On sadzil, ze nalezy mu sie COŚ za to i "policzył" mi az tak drogo swoje towarzystwo plus odsetki, do tego kawa byla niedobra i wypilam tylko troszke. Mogl od razu powiedziec: uwodze Cie, chce Cie uwiesc, miec, pożadam, a nie kluczyl. Skoro wprowadzil w blad to sam na siebie sprowadza nieprzyjemnosci. 

Tak sie koncza znajomosci z facetami ktorzy oczekuja modelki z wybiegu i dziewicy. Przestrzegam. Za kazda kawa od faceta kryje sie cos jeszcze, jego oczekiwania, nierzadko wyolbrzymione do niebotycznych rozmiarow. 

Ludzie mowili ze sie zakochal, ale w moich wizjach milosci nie ma miejsca na COŚ co wygladalo w ten sposob. 

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, pari napisał:

Widocznie to jeszcze by┼é nie ten, z kt├│rym chcia┼éaby┼Ť co┼Ť wi─Öcej. Uwa┼╝am, ┼╝e jak jest zgranie pod ka┼╝dym wzgl─Ödem, to nie ma co przetrzymywa─ç na si┼é─Ö.

Nie chodzi o przetrzymywanie na si┼é─Ö. By┼éam po prostu mocno zauroczona, a nie zakochana­čśë Ca┼éy sekret­čśë

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, pari napisał:

No nie, zgranie pod ka┼╝dym wzgl─Ödem nie gwarantuje Ci ┼╝e po p├│┼é roku powietrze nie ucieknie. Cz─Östo to jest chwilowe zauroczenie. Je┼Ťli to dziewic─ů, niech poczeka troch─Ö, moje zdanie

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Electra napisa┼é:

Nie chodzi o przetrzymywanie na si┼é─Ö. By┼éam po prostu mocno zauroczona, a nie zakochana­čśë Ca┼éy sekret­čśë

Czyli moje pierwsze zdanie jest trafne.

Udost─Öpnij ten post

Pierwszy raz to nie lot w kosmos, nie r├│bcie┬áz tego jakiego┼Ť dramatu.

Trzeba go odb─Öbni─ç, ┼╝eby mie─ç to za sob─ů i nie budowa─ç ju┼╝ d┼éu┼╝ej legend w swojej g┼éowie na temat jego niesamowito┼Ťci.

Wi─Öcej, pierwszy raz jest zazwyczaj kiepski, ma┼éo tego pierwszy raz z nowym m─Ö┼╝czyzn─ů te┼╝ bywa kiepski, takie jest ┼╝ycie, nie ma co wierzy─ç w bajki i ksi─Öcia na bia┼éym koniu kt├│ry Ci uchyli wrota raju. A czekanie z 1szym razem do 30-tki to nie jest dobry pomys┼é, zreszt─ů kto┼Ť tu poda┼é przyk┼éad zblokowanej 31-latki, nie dziwi─Ö si─Ö, bo w dzisiejszych czasach wi─Öszko┼Ť─ç 18-latek ma to ju┼╝ za sob─ů.

Nie dajmy sie zwariowa─ç, to nie jest ┼╝adne mistyczne wydarzenie, po prostu inicjacja i tyle, tak to trzeba traktowa─ç ┼╝eby unikn─ů─ç rozczarowa┼ä

Udost─Öpnij ten post

5 minut temu, Niburdiama napisał:

Gdyby mnie uswiadomil ze zaciagam az taki dlug wdziecznosci pijac kawe za pare zlotych, ze On sadzil, ze nalezy mu sie COŚ za to i "policzył" mi az tak drogo swoje towarzystwo plus odsetki, do tego kawa byla niedobra i wypilam tylko troszke. Mogl od razu powiedziec: uwodze Cie, chce Cie uwiesc, miec, pożadam, a nie kluczyl. Skoro wprowadzil w blad to sam na siebie sprowadza nieprzyjemnosci. 

Tak sie koncza znajomosci z facetami ktorzy oczekuja modelki z wybiegu i dziewicy. Przestrzegam. Za kazda kawa od faceta kryje sie cos jeszcze, jego oczekiwania, nierzadko wyolbrzymione do niebotycznych rozmiarow. 

Dziewcze, przeczysz tu naturze ludzkiej. 

Zaprasza Cię na kawę, bo mu się podobasz. Chce kopulowac. Chce Cię poznać. 

Po co mia┼éby Ci stawia─ç kaw─Ö? Jak mu odmowisz to oczywi┼Ťcie poczuje si─Ö ┼║le, to naturalne.┬á

Chodzi o to aby w sposób delikatny odmówić, a nie zwodzic. 

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç