Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Clickbait

23 letnia dziewica w tych czasach? 😲

Polecane posty

Gość Maryla31
1 minutę temu, DavidoffZino napisał:

Haha, skąd Ty możesz o tym wiedzieć? 3x byłaś dziewicą 😅😁😁😁😄

Wybieram sobie rozmówców, Ty masz już u mnie szlaban święto/je/bliwy onanisto, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBubble napisał:

Zwiąż się z chłopem który będzie cię po pysku trzaskał ale poza tym będzie ok i wmawiaj sobie oraz innym ze nie można mieć wszystkiego w życiu. 

Uwazasz ze by sobie ze mna poradzil? 😎 seriously? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Raczej nie dozyje nawet emerytury.

Oj tam. Bedziesz jeszcze tanczyl na weselu z lubą sercu ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBubble napisał:

Uważam ze sama byś nadstawiał drugi policzek wnioskując po twoich tekstach kitkowych. Bo nie ma ludzi bez wad a mężczyzny należy słuchać i chodzić w golfie 😘

Mezczyzna nalezy zarzadzac tak aby On uwazal, ze zarzadza Toba 😎😘

I wtedy jest harmonia 🙂

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Dużo kobiet lubi z liścia ostry sex.

A skad Ty mozesz o tym wiedziec Lezaczku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBubble napisał:

Nie wiem bo nie słyszę. 

Jak nie sluchasz to masz jak masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialam ze zeby stac sie bardziej czlowiekiem nalezy ulec zwierzecym instynktom i odrzucic faceta ktory jest zazdrosny na rzecz takich ktorzy sa obojetni lub byle bylo ale skoro Ponny mowi ze trzeba zerwac z Kitkiem to ja jej wierze. Pozostalym kobietom ktore mowia o cennych doswiadczeniach tez bardzo wierze, zwlaszcza w perspektywie mentalnosci, bardzo slucham, bardzo uwaznie poslucham, tak ze na pewno wezme sobie te cenne rady do swojej nowej torebki. A teraz czas juz na zakupy ✋

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBubble napisał:

To jakie są powody to niczyj biznes. Zawsze wybiorę własne towarzystwo niż życie z zaburzencem zazdrosnym o własny cień. 

Aha. Jakie to odkrywcze. Moglas krzyknac: Eureka 🐈

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBubble napisał:

Kup mi coś 👋

Kupie pastelowe lakiery. Jak bedziesz grzeczna to moze sie podziele 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBubble napisał:

Mogłam krzyknąć sprdalaj ale chciałam być dama taka jak ty. Nie wyszło jak zwykle. Ehh

Jestes na dobrej drodze. Niedlugo juz bedziesz mogla zalozyc perly 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro sprawia mu przyjemnosc swiadomosc, iz wydaje mu sie, ze jest ode mnie silniejszy to nie ma problemu😎 i chce sie uzerac z kims takim jak ja, to bardzo prosze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DavidoffZino napisał:

Wyz.wolona pewno strac.ila z jakimś star.ym ru.chacz.em i teraz na sta.rosc wspomina aż łe.zka się kręci i do.radza. 

 

Wyzwolona, nie ważne czy to prawie czy to r.ucha.cz, ważne aby ta osobę dążyli się uczuciem i tworzyło niezapomniane chwile. 

 

Wyzwol.ona traktuje to jako sport i o technikach mówi hahahahha 😆😆😄😄😂😅

Dawido. Wystarczy juz. Zajmij sie projektem. Nie unos sie ✋

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DavidoffZino napisał:

Jak kupisz mi loda 😀

Osobiscie nigdy nie jadam lodow, ciast, ale moge poczestowac Cie piernikiem w polewie z soczysta brzoskwinia, bo nie wiem gdzie sie kupuje lody. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Piwa, muszę przepłukać nerki bo praktycznie nie piję wcale od lat.

A co zamierzasz się wypiąć czy ją podejrzewasz o wypięcie.

Moge soki. 

Wszyscy mnie o cos podejrzewaja 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Soki nie mają działania moczopędnego. Teraz ja podejrzewam, że płacisz bonem 500+.

Staram sie dbac o brzuch, wiec jeszcze nie wszyscy mnie o to podejrzewaja 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Takie czasy. Przecież singielstwo jest super, powtarzali (media) to 10 lat temu, powtarzają to i teraz. Jest tyle fajnych innych rzeczy do robienia. Wytworzyła się np. moda na podróże dookoła świata. Oczywiście to dotyczy pierwszego świata a nie trzeciego. Nie ma czasu na zaangażowanie się, na uczucia. Seks to co innego, można seksić bez zobowiązań, to takie nowoczesne. Pracować, kupować, używać życia. Wszystko bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Niburdiama napisał:

A gdyby w wieku 50 lat przestala byc? 

Też nic złego. Są kobiety, które nigdy nie przestają być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemetiisto napisał:

Też nic złego. Są kobiety, które nigdy nie przestają być.

Tzn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DavidoffZino napisał:

No i co po takiej? Rozłoży i co? Myślisz że będzie z tego jakiś związek? Gość podu.pczy , zostawi, a ona będzie płakać z niska samooceną. 

Jeśli masz coś do zaoferowania szukaj gości którzy są na równi z Toba

Wiem ze zwykle takie nie są traktowane powaznie, jak potencjalne partnerki a tylko do łóżka, jednak one przynajmniej dostają tą czułość i atencje której mi tak bardzo brakuje... Miałam jedynie takie przygody ze od czasu do czasu z kimś sie poprzytulalam, pocałowałam, zaspokajalam swoja potrzebę czułości wyznaczając pewne granice (nigdy przygodnego seksu) a od jakiegoś czasu powodzenie bardzo mi zmalało, mimo ze wygladam najlepiej jak do tej pory to faceci mnie prawie nie zauważają i tak bardzo brakuje mi bliskości, żeby sie chociaż z kimś poprzytulac i czuć ze sie komus podobam. Teraz czuje sie przezroczysta (moze przez to ze nie mam instagrama i nie wypinam.sie do zdjec, przegrywam z tymi ,,idealnymi" laleczkami z insta i na ich tle wypadam blado), samoocena leci mi w dol, może przez to ze juz bliżej mi do 30stki...jednak podobno wygladam na 23-24 lata a czuje sie jakbym wiek miała wypisany na czole. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DavidoffZino napisał:

Hmmm.... Załóż konto na tinderze, wyszukane tych normalnych, daj szanse 2, 3 spotkania i może coś się zrodzi. Będziesz mieć miliony ofert. Natomiast najgorzej to ru.ch.acz , wydaje ci się że to czułość, to marne opary czulosci

Spotkales sie z kims z internetu na randke? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 minuty temu, Malutka92 napisał:

Wiem ze zwykle takie nie są traktowane powaznie, jak potencjalne partnerki a tylko do łóżka, jednak one przynajmniej dostają tą czułość i atencje której mi tak bardzo brakuje... Miałam jedynie takie przygody ze od czasu do czasu z kimś sie poprzytulalam, pocałowałam, zaspokajalam swoja potrzebę czułości wyznaczając pewne granice (nigdy przygodnego seksu) a od jakiegoś czasu powodzenie bardzo mi zmalało, mimo ze wygladam najlepiej jak do tej pory to faceci mnie prawie nie zauważają i tak bardzo brakuje mi bliskości, żeby sie chociaż z kimś poprzytulac i czuć ze sie komus podobam. Teraz czuje sie przezroczysta (moze przez to ze nie mam instagrama i nie wypinam.sie do zdjec, przegrywam z tymi ,,idealnymi" laleczkami z insta i na ich tle wypadam blado), samoocena leci mi w dol, może przez to ze juz bliżej mi do 30stki...jednak podobno wygladam na 23-24 lata a czuje sie jakbym wiek miała wypisany na czole. 

No, ale powiedz sama jak te laski z insta mają się do zwyczajnego życia? Pójdź na pielgrzymkę do Częstochowy, może akurat ktoś ciekawy trafi się ( piszę całkiem serio).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×