Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pan Bardzo Brzydki

Czy ja naprawdę jestem aż tak brzydki?

Polecane posty

4 godziny temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Zapomniałem jeszcze o współokatorce która była narkomanko alkocholiczką. Która przychodziła do mnie czasem i co noc przytulić się bo ją degota jak alko schodzi. Ale jak sam chciałem się przytulić sexualnie uciekała.

I jak to ja musiałem oczywiście dbać, kupować... sprzątać cerować itd. 

Przeszło mi dopiero kiedy jechała na terapie biorąc ze sobą sexi ciuszki. I czytając co nieco dzień wcześniej w jej tel.

Potem wysłałem paczkę w miejsce leczenia. Potem wysprzątałem u...y pokój uprałem wykładałem w kosteczkę. Przyjechała zabrać wszystko jak mnie nie było z "kolegą". Zadzwoniła i mi podziękowała za to co dla niej robiłem. Ale że nigdy nie będziemy razem. Potem odezwała się tylko raz czy dwa. 

Generalnie ona zawsze tylko kasa. I jak facet był bogaty to robiła wszystko by z nim być.

A mi w końcu przeszło....
Przynajmniej mnie nie dręczyła i nie wykorzystywała ponownie jak tamta.

 

Dość tego zwierzania się na dziś. Zresztą kiedys wyrzuciłem to wszystko w necie ale nie pod swoim zdjęcem.

Przyjmij że miales pecha. Na pewno drugi raz nie trafisz na takie krętactwo. Większość ludzi jest normalna. Szukaj se cierpliwie i nie patrz na baby przez pryzmat loków, czy tamtej kobiety. Bo oci.piejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

Przyjmij że miales pecha. Na pewno drugi raz nie trafisz na takie krętactwo. Większość ludzi jest normalna. Szukaj se cierpliwie i nie patrz na baby przez pryzmat loków, czy tamtej kobiety. Bo oci.piejesz.

A po co on ma szukać kogokolwiek skoro zaburzeniami psychicznymi smierdzi na odległość? Żeby jakieś chore akcje zagubionej odstawiać? Żeby po wpadce zrujnowac życie dzieciakowi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, AntyBazyl napisał:

A po co on ma szukać kogokolwiek skoro zaburzeniami psychicznymi smierdzi na odległość? Żeby jakieś chore akcje zagubionej odstawiać? Żeby po wpadce zrujnowac życie dzieciakowi? 

Nie ma zakazu łączenia się w pary dla osób zaburzonych psychicznie... większość z nas ma mniejsze lub większe odchyły. Zresztą ktoś już powyżej napisal, że gostek powinien zainwestować w terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
10 minut temu, Onkosfera napisał:

Nie ma zakazu łączenia się w pary dla osób zaburzonych psychicznie... większość z nas ma mniejsze lub większe odchyły. Zresztą ktoś już powyżej napisal, że gostek powinien zainwestować w terapię.

Niestety nie ma takiego zakazu.. A powinien być zakaz rozmnażania dla takich osób. I piszę to jako córka narcystycznej kobiety.czasem przez całe życie nikt nie wyrządzi drugiemu większej krzywdy niz ta wyrządzona przez chorych psychicznie rodziców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Onkosfera napisał:

Nie ma zakazu łączenia się w pary dla osób zaburzonych psychicznie... większość z nas ma mniejsze lub większe odchyły. Zresztą ktoś już powyżej napisal, że gostek powinien zainwestować w terapię.

Może już byl i nic z tego tylko zbalamucil lekarke? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Może już byl i nic z tego tylko zbalamucil lekarke? Haha

Miałem tylko 2 kobiety w łóżku + pieszczoty z 3 cia. Nie  róbcie że mnie takiego lowelasa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Miałem tylko 2 kobiety w łóżku + pieszczoty z 3 cia. Nie  róbcie że mnie takiego lowelasa. 

no tak bo reszta na tylnym siedzeniu w aucie swojego Fiata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, KermitZaba napisał:

@Pan Bardzo Brzydki, nie ważne, jaki nie byłbyś przystojny, z taką postawą, jaką tu reprezentujesz, bardzo często spotkasz się z bardzo złym traktowaniem. Dlaczego ludzie mieliby Ciebie szanować, jeśli sam siebie nie potrafisz szanować?

Chodzi Ci o to, że dał się dymać lokowanej pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poświęciłem tej kobiecie ok 6 lat życia.

I wciąż się nie uwolniłem.

 

A tak w ogóle zastanawiam się czemu ludzie nie reagują na zdrady?

Koleżanki się wspierają zamiast donosić do faceta że cie zdradza. Tylko jeszcze robią alibi i wymówki.

I wydaje mi się że kobiety nigdy nie przestają szukać za lepszym modelem.

 

Ten świat jest tak kurewsko zakłamany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Poświęciłem tej kobiecie ok 6 lat życia.

I wciąż się nie uwolniłem.

 

A tak w ogóle zastanawiam się czemu ludzie nie reagują na zdrady?

Koleżanki się wspierają zamiast donosić do faceta że cie zdradza. Tylko jeszcze robią alibi i wymówki.

I wydaje mi się że kobiety nigdy nie przestają szukać za lepszym modelem.

 

Ten świat jest tak kurewsko zakłamany.

Dla mnie nie jesteś przystojny. Jednak ja jestem obiektywnie ładna i patrzącą na wyglad facetów, wymagająca.. a w związku jestem z kims co na pierwszy rzut oka mi nie pasował. Był za niski i duzo innych rzeczy mi przeszkadzało. Rozkochał mnie charakterem i pewnością siebie, poczuciem humoru i wieloma innymi cechami nad którymi ciezko pracowal. Mieliśmy rozmowę odnośnie kompleksów i mowil ze kiedys nie potrafił poderwać dziewczyny i czuł się źle sam ze sobą. Jak odkrył jak to zmienić, jak stał się pewny siebie to dziewczyny same się mu pchały do łóżka. No i tyle w temacie. 

Co może Ci pomóc? Medytacja, pozytywne myślenie, zdrowa dieta z dużą ilością wody i prawo przyciągania. Oglądnij film "sekret". Możesz to brac za głupoty no co ma dieta do powodzenia ale sproboj i zobaczysz jak odmieni się twoje życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Rosie29 napisał:

Dla mnie nie jesteś przystojny. Jednak ja jestem obiektywnie ładna i patrzącą na wyglad facetów, wymagająca.. a w związku jestem z kims co na pierwszy rzut oka mi nie pasował. Był za niski i duzo innych rzeczy mi przeszkadzało. Rozkochał mnie charakterem i pewnością siebie, poczuciem humoru i wieloma innymi cechami nad którymi ciezko pracowal. Mieliśmy rozmowę odnośnie kompleksów i mowil ze kiedys nie potrafił poderwać dziewczyny i czuł się źle sam ze sobą. Jak odkrył jak to zmienić, jak stał się pewny siebie to dziewczyny same się mu pchały do łóżka. No i tyle w temacie. 

Co może Ci pomóc? Medytacja, pozytywne myślenie, zdrowa dieta z dużą ilością wody i prawo przyciągania. Oglądnij film "sekret". Możesz to brac za głupoty no co ma dieta do powodzenia ale sproboj i zobaczysz jak odmieni się twoje życie. 

Po  1 kompletnie nie odpowiedziałaś na to co cytujesz. Czyli kwestie ukrywania zdrad przez koleżanki.

Generalna prawda jest taka że kobieta max do 25 28 lat nie kalkuluje. A potem jest już kalkulacja. I jw kobiety nie są wcale wierne tylko wieczna kalkulacja.

Sekret zna chyba każdy. I to nie działa tak jak na filmie tylko ze dążysz do czegoś to to osiągasz.

Natomiast co do diety... Bardziej napisała byś schudnij te 15 kg niż zdrowa dieta.

Zdejmowanie klatw itd też przerabiałem.

 

Ja po prostu jestem brzydki. Poświęcam się dla kobiet i daje wykorzystywać. 

Edytowano przez Pan Bardzo Brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Po  1 kompletnie nie odpowiedziałaś na to co cytujesz. Czyli kwestie ukrywania zdrad przez koleżanki.

Generalna prawda jest taka że kobieta max do 25 28 lat nie kalkuluje. A potem jest już kalkulacja. I jw kobiety nie są wcale wierne tylko wieczna kalkulacja.

Sekret zna chyba każdy. I to nie działa tak jak na filmie tylko ze dążysz do czegoś to to osiągasz.

Natomiast co do diety... Bardziej napisała byś schudnij te 15 kg niż zdrowa dieta.

 

Odpowiedziałam na pierwszą lepsza wiadomość żeby cię oznaczyć ale nie wazne. 

Sekret tak właśnie działa jak na filmie i sprawdziłam to wiele razy na własnej skórze jak i przykładach znajomych - otaczam się ludźmi którzy w to wierzą. 

Nie chodzi mi o schudnięcie tylko o zdrowie mentalne i wszystko zaczyna się od tego co jesz. Zdrowa dieta i woda to podstawa żeby zacząć czuc się pewniej siebie i lepiej. 

Ja nigdy nikogo nie zdradziłam chociaż okazję mam pewnie conajmniej raz w tyg, jak nie częściej. I nie mam potrzeby o tym w ogole myslec bo kocham partnera. Jak i bylego kochałam. 

Jedyne co chce powiedzieć to to, że możesz osiągnąć Wszystko tylko skończ użalać się nad sobą i weź się do roboty. Pewność siebie jest do wyrobienia a ja ci dalam najprostrza drogę. 

Zacznij od diety i medytacji, kontroluj myslenie, zmień je na pozytywne a wszystko inne się zmieni samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak moja współlokatorka ukrainka z kimś była. Gość ją mega rozpieszczał kolczyki, iphone itd.

Jak zobaczył ją z innym kazał jej podpisać papiery na kredyt żeby go spłaciła.

I szczerze coś w tym jest..... Dużo kobiet wykorzystuje facetów.

Równie dobrze ja mógłbym jej wystawić rachunek sam już nie wiem na ile 15 tyś?

Edytowano przez Pan Bardzo Brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
41 minut temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Myśle czy ten film nie jest o mnie.

I myślę czy nie być z kobietą która szantażowała mnie urojonymi ciążami. Ale jako jedyna na świecie mnie chciała.

 

https://streamable.com/saa9lz

Widziałam dziś na siłowni podobnego do Ciebie kolesia. I wiesz co? Dobrze wyglądał. Tylko miał malo tłuszczu a dużo mięśni. Wyćwiczona atrakcyjna sylwetka, mięśnie, krótkie włosy i okularki. Z twarzy normalnie drugi Ty, tylko szczupły. Jak widać z taką bardziej kobieca uroda też da się wyglądać dobrze, tylko trzeba ćwiczyć i nadrobić ciałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl

Widziałam dziś na siłowni podobnego do Ciebie kolesia. I wiesz co? Dobrze wyglądał. Tylko miał malo tłuszczu a dużo mięśni. Wyćwiczona atrakcyjna sylwetka, mięśnie, krótkie włosy i okularki. Z twarzy normalnie drugi Ty, tylko szczupły. Jak widać z taką bardziej kobieca uroda też da się wyglądać dobrze, tylko trzeba ćwiczyć i nadrobić ciałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Myśle czy ten film nie jest o mnie.

I myślę czy nie być z kobietą która szantażowała mnie urojonymi ciążami. Ale jako jedyna na świecie mnie chciała.

Jeśli masz spektrum, to na co nasze rady? To już ciężki kaliber. To tłumaczy netowe komentarze kobiet na temat Twojego zachowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
7 minut temu, Onkosfera napisał:

Jeśli masz spektrum, to na co nasze rady? To już ciężki kaliber. To tłumaczy netowe komentarze kobiet na temat Twojego zachowania...

Onkosfero! Myślisz, ze ten tłuściutki ksiegowy wróci do nas? Bez jego tematów to nie ma tutaj czego komentować 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, AntyBazyl napisał:

Onkosfero! Myślisz, ze ten tłuściutki ksiegowy wróci do nas? Bez jego tematów to nie ma tutaj czego komentować 😞

Jeśli ma nie wrócić, to mam nadzieję, że tylko dlatego, że naprawdę zabierze się za pracę nad sobą(w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu). Wiem, że masz o nim złe zdanie, ale ja uważam, że to inteligentny czlowiek, który lubił nas podpuszczać. I bardzo mi się podobało jego poczucie humoru, serio😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2020 o 21:03, Onkosfera napisał:

Jeśli masz spektrum, to na co nasze rady? To już ciężki kaliber. To tłumaczy netowe komentarze kobiet na temat Twojego zachowania...

Nie wiem czy mam. Ale trochę podobieństw jest

 

Dnia 30.08.2020 o 21:33, Onkosfera napisał:

Jeśli ma nie wrócić, to mam nadzieję, że tylko dlatego, że naprawdę zabierze się za pracę nad sobą(w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu). Wiem, że masz o nim złe zdanie, ale ja uważam, że to inteligentny czlowiek, który lubił nas podpuszczać. I bardzo mi się podobało jego poczucie humoru, serio😏

Po prostu mam brak czasu niestety.

Nie podpuszczałem. I nie jestem księgowym.

A poczucia humoru posiadam śladowe ilości. 

Edytowano przez Pan Bardzo Brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

 

Po prostu mam brak czasu niestety.

Nie podpuszczałem. I nie jestem księgowym.

A poczucia humoru posiadam śladowe ilości. 

Wiesz co, nie chodziło o Ciebie. A gościu z filmu w ogóle nie kuma niuansów, nie kuma tego, co można ludziom mówić a co już niekoniecznie. Jeśli Ty tak masz, to szczerze współczuję. Tu nie chodzi o żadne loki, prawdomówność czy upodobania seksualne, tylko o podstawową umiejętność porozumienia się z drugą osobą.

Edytowano przez Onkosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Wiesz co, nie chodziło o Ciebie. A gościu z filmu w ogóle nie kuma niuansów, nie kuma tego, co można ludziom mówić a co już niekoniecznie. Jeśli Ty tak masz, to szczerze współczuję. Tu nie chodzi o żadne loki, prawdomówność czy upodobania seksualne, tylko o podstawową umiejętność porozumienia się z drugą osobą.

Dokładnie ja jestem do bólu szczery cham. 

Nie kontroluje tego co mówie .

Edytowano przez Pan Bardzo Brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Dokładnie ja jestem do bólu szczery cham. 

Nie kontroluje tego co mówie .

Nie można nie kontrolować tego co sie mówi. To znaczy można, ale jak chcesz funkcjonować w społeczeństwie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

Nie można nie kontrolować tego co sie mówi. To znaczy można, ale jak chcesz funkcjonować w społeczeństwie? 

Szczerze żałuje ze nie wybrałem pracy gdzie mógłbym wogole nie wychodzić z domu.

Nie lubię ludzi. 

Niemal każdy kłamie itd. Tak wystarczyła by mi kobieta. Praca z domu i mieć w dupie cały ten świat.

 

A tak coś powiesz ktoś to wykorzysta itd itd.

Edytowano przez Pan Bardzo Brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Szczerze żałuje ze nie wybrałem pracy gdzie mógłbym wogole nie wychodzić z domu.

Nie lubię ludzi. 

Niemal każdy kłamie itd. Tak wystarczyła by mi kobieta. Praca z domu i mieć w dupie cały ten świat.

 

A tak coś powiesz ktoś to wykorzysta itd itd.

Tobie by wystarczyła kobieta, ale jej byś nie wystarczył Ty, bo większość ludzi potrzebuje kontaktu z wieloma innymi ludźmi. Chyba że byś też znalazł babę ze spektrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Onkosfera napisał:

Tobie by wystarczyła kobieta, ale jej byś nie wystarczył Ty, bo większość ludzi potrzebuje kontaktu z wieloma innymi ludźmi. Chyba że byś też znalazł babę ze spektrum.

Autyzm a alienacja i niekomunikatywność i nieprzestrzeganie norm społecznych to chyba jednak co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Autyzm a alienacja i niekomunikatywność i nieprzestrzeganie norm społecznych to chyba jednak co innego.

No i? Skoro rezultat jest taki że osoba nieprzestrzegajaca norm spolecznych jest postrzegana bardzo podobnie jak autystyczna, to jakie to ma znaczenie, że to co innego? I w tym i w tamtym wypadku dostaniesz stempel na czoło "prymityw"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
10 godzin temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Autyzm a alienacja i niekomunikatywność i nieprzestrzeganie norm społecznych to chyba jednak co innego.

W autyzmie to wszystko występuje i dodatkowo podlega wzmocnionemu oddziaływaniu, gdy niektórzy ludzie pozwalają sobie na drwiące zachowanie wobec takich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×