Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pan Bardzo Brzydki

Czy ja naprawdę jestem aż tak brzydki?

Polecane posty

Przed chwilą, BoniBluBobi napisał:

Sam się ogarnij i wyprdalaj bo nie byłeś tu zaproszony. 

Ma Cię w tyłeczku Boni i nie pozlizuj mi tylko jemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, NieznajomyOn napisał:

Widzisz, że ona ma to w dupie to wypad i nie podlizuj tyłka

Bohater internetu. Na to się zwyczajnie nie reaguje. Dziecinada heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, lonelyman napisał:

Bohater internetu. Na to się zwyczajnie nie reaguje. Dziecinada heh.

Ty reagujesz i tyle w temacie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie masz twarz, której trzeba dodac charakteru. Ja bym wykorzystala krecone wlosy + zapiscilabym zarost

Wlosy scielabym - boki krotko a u gory dluzsze, (dzieki kreconym wlosom) fajnie by sie coś zadziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co tu chodzi. 

Raz ze kawe się nie zmieniło i wątek żyje własnym życiem a dwa ze moje odpowiedzi oczekują na moderację

 

1. Tutaj chodziło ze na tinderze i fotce dajesz serduszka jak ktos ci się podoba.

2 Nie mam zarostu. Niestety. Jedynie wąsy i kawałeczek bródki. Robiłem różne badania hormonalne itd.

Max wygląda to tak.

https://ibb.co/f1CRwpc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

To co z Twoim głosem autorze?

Zdarzało mi się słyszeć że pozytywnie. Ale moja wielka miłość uświadomiła mnie też że seplenię.

 

Kafe niezmienne od lat. Nic na temat i każdy się bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fifkaaa napisał:

Wg mnie masz twarz, której trzeba dodac charakteru. Ja bym wykorzystala krecone wlosy + zapiscilabym zarost

Wlosy scielabym - boki krotko a u gory dluzsze, (dzieki kreconym wlosom) fajnie by sie coś zadziało.

FIfka nie mam zarostu. Po prostu nie mam kompletnie brody. Delikatne wąsiki i bródka jak na foto i ani cm więcej. https://ibb.co/f1CRwpc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Zdarzało mi się słyszeć że pozytywnie. Ale moja wielka miłość uświadomiła mnie też że seplenię.

 

Kafe niezmienne od lat. Nic na temat i każdy się bije.

Przede wszystkim zrób coś z włosami. Panie to tak nie może być i nie piszę tego złośliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBobi napisał:

Nie wierze na słowo. Musz widzieć. 

Zapomnij o zobaczeiu klaty Boni.Idż spać wkońcu bo mnie wkurzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBobi napisał:

Nie wierze na słowo. Musz widzieć. 

Zapomnij o zobaczeniu klaty Boni.Idż spać wkońcu bo mnie wkurzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, lonelyman napisał:

Przede wszystkim zrób coś z włosami. Panie to tak nie może być i nie piszę tego złośliwe.

Lubie swój ...nik we włosach od lat.

To zdjęcie ma z 10 lat ale niewiele się zmieniłem.

https://ibb.co/cYrVysP

Edytowano przez Pan Bardzo Brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

Pisanie o jajach to nie to samo co bycie ich właścicielem. O żadnej klacie nie było mowy. Nie wymyślaj i nie projektuj na mnie swoich gejowskich fantazji. 

Jesli jesteś facetem to narka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Jesteś homofobem albo go udajesz zeby odsunąć od siebie podejrzenia. Nara tak czy siak. 

Jesteś zołzą do setnej potęgi i dotykasz tego faceta co nie trzeba kocico. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBobi napisał:

Jakoś nie wyrażał sprzeciwu gdy go dotykałam. Wręcz przeciwnie. Znowu mnie z kimś pomyliłeś. 

Zostaw mnie...nie lubię szybkich kobiet Boni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, uzyszkodnik napisał:

P.s. Zanim wejdziesz w kolejny zwiazek, warto popracowac nad samoocena, miloscia wlasna i nie zgadzac sie na zadne niewlasciwe zachowania drugiej strony. Osoby, ktore nie pozwalaja sobie na takie traktowanie, sa lepiej odbierane i bardziej szanowane przez wszystkich - plec przeciwna, pracodawcow, znajomych... 

Do miłości własnej trzeba mieć predyspozycje 🙂 Poza tym można mieć wysokie ego, lubić skupiać na sobie uwagę, a i tak w siebie wątpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl

Brzydki nie jestes. 

Jesteś po prostu niemęski... I nie wiem czy dasz radę coś z tym wrażeniem zrobić. Głos mógłby pomoc i bardzo męskie zachowanie, choć znałam takiego jednego to w jego przypadku próby zachowywania się po mesku były żałosne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Zdarzało mi się słyszeć że pozytywnie. Ale moja wielka miłość uświadomiła mnie też że seplenię.

 

Kafe niezmienne od lat. Nic na temat i każdy się bije.

Trochę na temat było. Jak seplenisz, to logopeda.

 

6 godzin temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Czy wy sobie nie możecie założyć własnego wątku. Powymieniać zdania czy cuś? 

Tylko taka jak dawniej każdy temat rozwalony przez dwa skaczące koguty.

Do wymiany zdań skaczących kogutów potrzebna jest publika. We "wlasny wątek" pies z kulawą gira nie zajrzy, bo co to kogo obchodzi?

 

6 godzin temu, lonelyman napisał:

Przede wszystkim zrób coś z włosami. Panie to tak nie może być i nie piszę tego złośliwe.

Co ma robić z wlosami? Ja na przykład lubię długie wlosy i każdy dziad z takowymi ma u mnie plus 10 do punktacji, choćby był stary, gruby i bezzębny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, AntyBazyl napisał:

Brzydki nie jestes. 

Jesteś po prostu niemęski... I nie wiem czy dasz radę coś z tym wrażeniem zrobić. Głos mógłby pomoc i bardzo męskie zachowanie, choć znałam takiego jednego to w jego przypadku próby zachowywania się po mesku były żałosne. 

Antybazyl mówi żeś pan nie bazyl. To jest coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

Antybazyl mówi żeś pan nie bazyl. To jest coś!

Nie do końca... Po prostu jest totalnie niemęski, więc nie będę oceniać w kategorii brzydki/ przystojny bo nie wzbudziłby mojego zainteresowania jaki mezczyzna. Taki typ urody to dla koneserek

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie  mogę ze śmiechu, ale nie z  Twojej twarzy, tylko Twojego outfitu i miny 😄 mina pt. "po 3 latach grania wyszedłem z piwnicy, łapka w dół i sp'i'erd'alam, ch;ujnia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
45 minut temu, HajleSyllasje napisał:

W tym wypadku nawet brodę, tyle że pewnie jakby mógł, to by już dawno to zrobił. Sporo facetów gdyby nie zapuściła brody, wyglądałaby podobnie. Tym o bardziej zmaskulinizowanych , Chadowskich rysach, wystarczy co najwyżej krótki zarost. W obecnych czasach, gdy prawie każdy facet "dopiększa" się zarostem, takie kombo jak miękkie rysy i niemożność zapuszczenia brody skazuje faceta na matrymonialny niebyt. Przynajmniej na wszelkiej maści portalach randkowych.

Analogicznie kobieta o męskich rysach twarzy jest również skazana na samotność. I nikt się nad takimi nie rozczula. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wąsaty diabeł napisał:

Twój problem jest widoczny na załączonym przez ciebie obrazku. Czego nie rozumiesz, zboczeńcu? 😎

Czyli wydało się. Nie chodzi o pysk, tylko o zachowanie.... Tam jest też tekst "Jesteś najbardziej prymitywnym gościem jakiego znam"

2 godziny temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

 

Podsumuje to zdjęciem bo dziś mam mega deprechę i trochę sobie zebrałem.

Tylko mod mi wycina post. Kompletnie nie wiem dlaczego

W jaki sposób wstawiać tutaj obrazy żeby ich wstawienie nie trwało godzinę i wymagało zgody moda?

Autorze, wytlumaczysz jakoś te teksty kobiet? Przypier.dalanie się do wyglądu na portalach, na których ludzie sprzedają tylko wygląd, jest przykre ale bynajmniej nie zaskakujące. Ale tu są poważniejsze zarzuty...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×