Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonia23

Czy chodzi mu o seks czy o cos wiecej

Polecane posty

Hej, musicie mi podpowiedziec bo ja sie juz w tym pogubiłam. Poznałam chłopaka.. niby fajny, zaradny, ogarnięty życiowo. Spotykamy sie od jakiegos czasu ALE wydaje mi się że on chce tylko seksu. Gdy go o to pytam zawsze mówi że tak nie jest, że zdecydowanie chce czegoś więcej tylko potrzebuje czasu żeby się przywiązac. Ostatnio został na noc wtulał sie we mnie mówił ze bedzie miał cudowną dziewczyne..Rzadko rozmawiamy, twierdzi ze nie ma czasu bo firma.. Nie wiem co mam o tym myslec boli mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy potrzebują więzi do seksu, ale ta więź raczej rodzi się przez rozmowy, których między Wami nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mu o seks. Będzie miał/ ma za darmo, zamiast iść gdzie indziej, gdzie będzie musiał płacić. 

Rozmowa tworzy więź  i gdzieś dodatkowo seks= to już może cos z tego wyjść. Aczkolwiek tez nie koniecznie, trzeba uważać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, ToiTobeznazwy napisał:

Chodzi mu o seks. Będzie miał/ ma za darmo, zamiast iść gdzie indziej, gdzie będzie musiał płacić. 

Rozmowa tworzy więź  i gdzieś dodatkowo seks= to już może cos z tego wyjść. Aczkolwiek tez nie koniecznie, trzeba uważać. 

Dzień dobry co się stało normalnie odpowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak facet mało rozmawia, a szybko dąży do fizyczności no to można się domyślać o co chodzi.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, *Piotr* napisał:

Dzień dobry co się stało normalnie odpowiadasz?

Przerwę sobie zrobiło. Codzienne obowiązki, nauka itd. Oraz trochę odpoczynku się przyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl

Jak dla mnie to jego ględzenie o doopie Marynie świadczy o tym, ze chodzi mu o seks. Za szybko poszłas z nim do lozka. Daj sobie z nim spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×