Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Czekoladka2000

Zakochałam się w bracie mojego chlopaka

Polecane posty

Przyjmijmy ze moj chlopak ma na imię Olek a jego brat Jaś.

Z moim chlopakiem jestem już przeszlo 2 lata, mieszkamy ze sobą od 3 miesięcy.

Olek to dobry chłopak, okazuje swoje uczucia, pomaga mi w obowiązkach domowych nie jest może "majsterklepką" i wykonywanie bardziej technicznych rzeczy typu wymiana kranu sprawia mu trudność. Jest pesymistą, duzo narzeka i generalnie swiat widzi w czarnych barwach z kolei Jaś - jest chłopakiem bardzo ambitnym, optymistycznym, wysoko stawia sobie poprzeczke i generalnie wie czego chce. Wszystko robi sam i rzeczy techniczne nie sprawiają mu problemu.

Zawrocil mi w głowie.

Gdy zobaczylam go po raz pierwszy i po raz pierwszy z nim rozmawialam od razu poczulam ze zle robie będąc z Olkiem, ze nie trafilam na tego brata którego powinnam. (Jakkolwiek to brzmi)

Odkad mieszkamy razem jest co raz gorzej, seksu również nie ma i szczerze mówiąc nie brakuje mi go - moze ze względu na to ze moje uczucia do Olka sie wypalily.

Od 2 lat mysle wciąż o jego bracie, uwielbiam z nim rozmawiac i spędzać czas.

Tanczac z nim na imprezie rodzinnej czulam chociaz przez chwile sie taka szczęśliwa.

Zakochałam sie i to bardzo aczkolwiek wiem ze sytuacja w której sie znalazlam jest conajmniej beznadziejna i kazda decyzja ktora podejmę spowoduje ze bede na straconej pozycji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Czekoladka2000 napisał:

Przyjmijmy ze moj chlopak ma na imię Olek a jego brat Jaś.

Z moim chlopakiem jestem już przeszlo 2 lata, mieszkamy ze sobą od 3 miesięcy.

Olek to dobry chłopak, okazuje swoje uczucia, pomaga mi w obowiązkach domowych nie jest może "majsterklepką" i wykonywanie bardziej technicznych rzeczy typu wymiana kranu sprawia mu trudność. Jest pesymistą, duzo narzeka i generalnie swiat widzi w czarnych barwach z kolei Jaś - jest chłopakiem bardzo ambitnym, optymistycznym, wysoko stawia sobie poprzeczke i generalnie wie czego chce. Wszystko robi sam i rzeczy techniczne nie sprawiają mu problemu.

Zawrocil mi w głowie.

Gdy zobaczylam go po raz pierwszy i po raz pierwszy z nim rozmawialam od razu poczulam ze zle robie będąc z Olkiem, ze nie trafilam na tego brata którego powinnam. (Jakkolwiek to brzmi)

Odkad mieszkamy razem jest co raz gorzej, seksu również nie ma i szczerze mówiąc nie brakuje mi go - moze ze względu na to ze moje uczucia do Olka sie wypalily.

Od 2 lat mysle wciąż o jego bracie, uwielbiam z nim rozmawiac i spędzać czas.

Tanczac z nim na imprezie rodzinnej czulam chociaz przez chwile sie taka szczęśliwa.

Zakochałam sie i to bardzo aczkolwiek wiem ze sytuacja w której sie znalazlam jest conajmniej beznadziejna i kazda decyzja ktora podejmę spowoduje ze bede na straconej pozycji 

Lepiej w bracie jak w siostrze. Chociaż w sumie, jak siostra ładna...

Edytowano przez Doktor Siurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Czekoladka2000 napisał:

Zakochałam sie i to bardzo aczkolwiek wiem ze sytuacja w której sie znalazlam jest conajmniej beznadziejna i kazda decyzja ktora podejmę spowoduje ze bede na straconej pozycji 

Przede wszystkim powinnaś rozstać się z obecnym chłopakiem. Skoro nic do niego nie czujesz to musicie o tym szczerze porozmawiać i się rozejść. Nie ma sensu w tym tkwić. Kiedy to się stanie, masz szansę na zainteresowanie jego brata bez żadnych dziwnych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×