Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Śliweczka123

Staranie o dzidziusia

Polecane posty

Witam. Jestem 4 dni po owulacji a współżylam z partnerem w dni płodne. Wiem że nie mogę się nakręcać i tego nie robię. Powiedziałam sobię że jak nie teraz to w następnym tak jak mi doradzali inni więc tak zrobiłam wgle o tym nie myślałam powiedziałam że nie ma czego się nakręcać że kiedyś się uda. Ale niepokoi mnie ból podbrzusza tak jak bym miała dostać @ ten ból pojawia się od czasu do czasu a teraz to już wgle aż zasnąć nie mogę dodatkowo kręci mi się w żołądku. Niepokoi mnie to bo nigdy tak nie miałam a znam swoje ciało. Czy to normalne 4 dni po owulacji? Dodam że do @ pozostały mi 10 dni. Proszę nie robić ze mnie żartów oraz się nie śmiać. 😊

 

Edytowano przez Śliweczka123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że musisz poczekać do miesiączki i w razie co zrobić test. Tak szybko raczej żadnych objawów nie dostaniesz. Poza tym teraz masz nadzieję na ciążę więc każda błahostka będzie wydawała ci się jak jakiś objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 dni po owulacji to raczej niemożliwe, byś czuła jakiekolwiek objawy. Nawet nie doszło do implantacji zarodka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 dni po owulacji nie ma prawa być żadnych objawów więc sobie ich nie wmawiaj. Poczekaj do terminu miesiączki i jeśli nie przyjdzie to zrób test. Innego wyjścia nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BitchNaughty napisał:

4 dni po owulacji nie ma prawa być żadnych objawów więc sobie ich nie wmawiaj. 

No coś Ty. Przecież testy ciążowe powinny ciążę od razu po zakończeniu stosunku diagnozować... no może max. do 10 minut, ale nie dłużej! 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×