Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Onkosfera

Dobrze, że temat, na którym napisalam coś więcej o swoim spaczonym życiu osobistym, poległ

Polecane posty

Dziękuję tej osobie, co zgłosiła, kamień spadł mi z serca, bo zawsze mam dylemat: pisać szczerze, czy uprawiać propagandę sukcesu(ewentualnie propagandę porażki na koncie pobocznym, aby zbierać poklepywania po pleckach)? W ten sposob sprawa rozwiazala się sama (chyba, że temat wróci)😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Może ktoś ma screena please ??? 😉 Wyślij modkom list dziękczynny

Co się o mnie chcesz ciekawego dowiedzieć? Pisz na priv bejbe😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Zpaznokcilakier napisał:

Nie mam uprawnień do tresci, co to znaczy? Czy to był temat o tym, że chłopaków należy traktować delikatnie? Ja się załapałam, przeczytałam o Twoim życiu. Ale to dlatego, że kto rano wstaje itp. Pozdrawiam. Szkoda, że nie wiem jak się odniosłaś do tematu. 

To był ten temat, ktoś musiał zawnioskować o kasację. Jeszcze widziałam co napisałaś i zdążyłam odpowiedzieć, że to o czym piszesz działa też na "drugą płeć", która nie jest garunkiem wielbłądów dwugarbnych...😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Wątpię w drugi przypływ szczerości 🙂

Czasem mnie nachodzi. Zresztą nieprawdy staram się nie pisać, bo nie mam takiej potrzeby. Co najwyżej pomijam niewygodne wątki w swojej biografii. Czasem coś się wymsknie😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wklej tutaj jeszcze raz. Na pewno masz zachowane. Proszę w imieniu wszystkich dobrych mężczyzn. Pretty, pretty please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro założyłaś ten temat to chyba jednak chcesz się dzisiaj uzewnętrznić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Solanka napisał:

Skoro założyłaś ten temat to chyba jednak chcesz się dzisiaj uzewnętrznić 😉

Przejrzalas mnie, bo znasz mnie jak nikt tu😏

W sumie też liczyłam na dyskusję o granicach szczerości czy nawet intymności w pisaniu na forum. Ja balansuję, ciągle gryze się w język, ale  czasem trafi mi się jakiś impuls, który sprawia że wypuszczę więcej ponad zwykłe śmieszkowanie🤔 Ot na przykład teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

To spaczone życie osobiste brzmi intrygująco 😊

Nie było tam nic ciekawego, tak prawdę rzekłwszy. Celem jest dyskusja. Wzmącenie mulistego forum😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Przejrzalas mnie, bo znasz mnie jak nikt tu😏

W sumie też liczyłam na dyskusję o granicach szczerości czy nawet intymności w pisaniu na forum. Ja balansuję, ciągle gryze się w język, ale  czasem trafi mi się jakiś impuls, który sprawia że wypuszczę więcej ponad zwykłe śmieszkowanie🤔 Ot na przykład teraz.

Z mojego punktu widzenia nigdy nie przesładzałaś swojego wizerunku i życia więc spokojnie możesz sobie pozwolić na szczerość i czasem ponarzekać, popłakać czy co tam wolisz i masz potrzebę. Chyba przez to nie zmieni się stosunek userów do Ciebie. No i chyba nikt nie doniesie Twojemu staremu albo dyrektorce szkoły goowniaków 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Solanka napisał:

Z mojego punktu widzenia nigdy nie przesładzałaś swojego wizerunku i życia więc spokojnie możesz sobie pozwolić na szczerość i czasem ponarzekać, popłakać czy co tam wolisz i masz potrzebę. Chyba przez to nie zmieni się stosunek userów do Ciebie. No i chyba nikt nie doniesie Twojemu staremu albo dyrektorce szkoły goowniaków 😏

😵😵😵😵 no właśnie. Nie donieście, że wcisnęłam dziś zasmarkane. Udało mi się przemycić... A stary to stary, pewnie czyta te wypociny w wolnych chwilach i zbiera punkty do rozwodu😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Onkosfera napisał:

. A stary to stary, pewnie czyta te wypociny w wolnych chwilach i zbiera punkty do rozwodu😎

Serio? 😄 Mój nie chce czytać.  Chyba się boi 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Granice muszą być. Strona jest ogólnodostępna, informację może przeczytać każdy i nie wiadomo, jaki zrobi z niej użytek - dotyczy to w szczególności osób tak głupich, że nieobliczalnych, a także różnego rodzaju psychopatów (oczywiście także nieobliczalnych).

Miałeś styczność z takimi? Serio pytam.🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Oczwyiście, kiedy Master-Florek opublikował film z naciągania moszny na słoik po majonezie, to "życzliwi" prędko odnaleźli na pejsbuku jego rodzinę i usłużnie informowali, jaki z Tomka zboczeniec.

Co go zdradziło?🙄 sceneria? Na co mam uważać gdy ja postanowię naciągnąć to i owo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×