Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Agnieszka_30

Mąż sypia z facetami

Polecane posty

Po 11 latach małżeństwa okazało się,że mój mąż lubi mężczyzn. Czuje do niego obrzydzenie. Czy ktoś również miał aż takiego pecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ale raz umówiłam się z homoseksualistą co udawał hetero. Ale po pierwszym spotkaniu się zorientowałam. Współczuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2020 o 03:59, Agnieszka_30 napisał:

Po 11 latach małżeństwa okazało się,że mój mąż lubi mężczyzn. Czuje do niego obrzydzenie. Czy ktoś również miał aż takiego pecha?

przeyebane, zrób testy na syfy bo u gejów syfy to plaga

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostaniesz z nim czy myślisz o rozwodzie? Tak dobrze się ukrywał, że nie zorientowałas się wcześniej? I naprawdę zrób testy na co się da, to nie żarty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2020 o 03:53, Lokiii napisał:

Zostaniesz z nim czy myślisz o rozwodzie? Tak dobrze się ukrywał, że nie zorientowałas się wcześniej? I naprawdę zrób testy na co się da, to nie żarty. 

Już zrobiłam,to była pierwsza rzecz o jakiej pomyślałam. Tylko rozwód,dalsze życie nie wchodzi w gre

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się o tym dowiedziałaś? 
moj chłopak tez jest trochę spedalony może tez mnie to czeka xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Bolek napisał:

Pewno jest bi i tyle. Może nawet wcześniej nie wiedział że jest ale po kilku latach rutyny strzeliło mu do głowy by eksperymentować

Rutyny? Z tym nie do końca się zgodzę. Uwielbiam seks,eksperymenty, zabawki itp. Mam bardzo wysokie libido A w moją stronę słyszę odmowy z jego strony.... teraz już wiem dlaczego. I nie, nie mam 100 kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Bolek napisał:

Pewno jest bi i tyle. Może nawet wcześniej nie wiedział że jest ale po kilku latach rutyny strzeliło mu do głowy by eksperymentować

Dla mnie czy to bi czy gej jest to tak samo obrzydliwe. Nie potrafię przestawić tego, że penis którego biorę do ust jest w dupie obcego faceta.  To jest poza moją tolerancją I kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Quarnaa napisał:

Jak się o tym dowiedziałaś? 
moj chłopak tez jest trochę spedalony może tez mnie to czeka xD 

Jak? Przeszukiwal strony gejowskie A szczególnie ogłoszenia mężczyzn szukających na seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... okazuje się, że dla gościa lepsze jest bzykanie innych typów niż tej samej kobiety przez 11 lat. Myśle, że to dość naturalne...

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Agnieszka_30 napisał:

Rutyny? Z tym nie do końca się zgodzę. Uwielbiam seks,eksperymenty, zabawki itp. Mam bardzo wysokie libido A w moją stronę słyszę odmowy z jego strony.... teraz już wiem dlaczego. I nie, nie mam 100 kg 

No zaraz... został nakryty jak się miział z jakims typem?

Sorry, ale mnie już po miesiącu by się nie chciało. W nocy się spi i regeneruje po cięzkim dniu. Daj chłopu uczciwie odpocząc a nie jeszcze katować go jakimiś eksperymentami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Quarnaa napisał:

Jak się o tym dowiedziałaś? 
moj chłopak tez jest trochę spedalony może tez mnie to czeka xD 

o fak, jakaś plaga kryptogachów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Agnieszka_30 napisał:

Rutyny? Z tym nie do końca się zgodzę. Uwielbiam seks,eksperymenty, zabawki itp. Mam bardzo wysokie libido A w moją stronę słyszę odmowy z jego strony.... teraz już wiem dlaczego. I nie, nie mam 100 kg 

ale nie masz fiuta, a inni mają, więc w tym eksperymencie odpadłaś

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Agnieszka_30 napisał:

Jak? Przeszukiwal strony gejowskie A szczególnie ogłoszenia mężczyzn szukających na seks...

to odpowiedź natury na przeludnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.10.2020 o 03:31, kaspej napisał:

ale nie masz fiuta, a inni mają, więc w tym eksperymencie odpadłaś

100 kg potrafi byc bardziej sensualna niz koscista ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ultra0violet napisał:

100 kg potrafi byc bardziej sensualna niz koscista ...

baba musi mieć troche mięsa, te kościotupy naokoło to porażka, głodzą się bo tak im każde durna tuba zwana TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.10.2020 o 15:15, Bolek napisał:

Przyznał się że korzysta? Samo patrzenie na ogłoszenia to jeszcze nie bzykanie. Ale faktem jest że skoro przegląda to na ochotę

Oczywiste,że się nie przyznał. Dla mnie obrzydliwe jest nawet to,że ma ochotę na mężczyznę. To jest poza moją skala akceptacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, ultra0violet napisał:

100 kg potrafi byc bardziej sensualna niz koscista ...

A dla Ciebie nie ma nic pośrodku? Ze skrajności w skrajność. Nie mam 100 kg Ale koscista również nie jestem. Mam 30 lat A nie 15 I wyglądam jak kobieta, nie nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, mieć fantazję a je realizować to dwie różne sprawy. 

Zacznijmy od tego czy facet który lubi wchodzić w anal kobiety to gej? Bo przecież kobieta ma pochwę.

Czy jeśli kobieta pięści analnie faceta hetero to już on nie jest hetero?

Czy jak patrzę na ciało koleżanki z pracy to zdrada małżeńska?

Może po prostu fantazjuje o takim seksie, pomasuje się trochę i już. 

Może sam ma z tego powodu wyrzuty sumienia a to krótka droga do obniżenia swojej wartości i w konsekwencji do depresji. 

Nie wszystko złoto co się świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabe to jest tak krzwdzić kobiety. Właśnie mój kumpel po 2 latach małżeństwa stwierdził, że woli facetów. Dla mie jakby bez różnicy, ale jego żona psychicznie zmasakrowana. Warto tak kogoś krzywdzić, żeby z siebie robić hetero?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy bylo w historii wyszukiwania w przeglądarce czy przychodziły powiadomienia o nowych "ofertach".Ja na telefonie złapałam wirusa i który przesylal mi dziwne treści.Razem z męzem szukaliśmy źródła z czego wlazł wirus bo po czasowej reinstalacji problem powracał.Obecnir kupilam dobry program antywirusowy i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2020 o 08:00, inkkkkkkka napisał:

Czy bylo w historii wyszukiwania w przeglądarce czy przychodziły powiadomienia o nowych "ofertach".Ja na telefonie złapałam wirusa i który przesylal mi dziwne treści.Razem z męzem szukaliśmy źródła z czego wlazł wirus bo po czasowej reinstalacji problem powracał.Obecnir kupilam dobry program antywirusowy i jest ok.

Było w historii,nie nie były to przypadkowe oferty. Kilka lat temu znalazłam to samo,uwierzylam w bajki,że to dla żartu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2020 o 10:59, Agnieszka_30 napisał:

Po 11 latach małżeństwa okazało się,że mój mąż lubi mężczyzn. Czuje do niego obrzydzenie. Czy ktoś również miał aż takiego pecha?

a tam. przesadzasz.. super mieć własnego gej przyjaciela 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.10.2020 o 07:21, Agnieszka_30 napisał:

Oczywiste,że się nie przyznał. Dla mnie obrzydliwe jest nawet to,że ma ochotę na mężczyznę. To jest poza moją skala akceptacji 

Ty masz ochotę na mężczyznę to jest okej? a on już nie może? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza tym mozesz mieć tylko do siebie pretensje żeś nie zauważyłą że jest gej a może jest tylko Bi? 😜 i może się podzielić? zrobicie sobie trójącik? 😄 po 11 latach w końcu razem jakieś zabawy erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×