Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
31190

Doidy cup

Polecane posty

Cześć. Miałyście może doidy cup? Ile miesięcy miały wasze dzieci jak z niego piły? Czy półroczne dziecko jest w stanie nauczyć się z niego pic?  Podzielcie się  swoimi doswiadczeniami;)

Edytowano przez 31190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doidy bardzo sobie chwaliła koleżanka, ale o szczegóły nie dopytywałam. Ja od razu uczyłam pić z "normalnego" kubeczka i poszło to bez problemu, więc nie interesowałam się bardziej zaawansowaną technologią w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest fajny, ksztalt faktycznie ułatwia picie. Przy obu moich córkach zaczelam uzywanie ich w wieku 6 miesiecy. Starszej troche zajęło opanowanie picia, młodsza umiała od razu z marszu, także zależy od dziecka. Jedyny minus - szkoda że nie jest przezroczysty, bo jak się podaje picie maluszkowi, to przy przechylaniu wygodnie jest widzieć poziom wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny kształt do nauki picia z kubka. Uczyłam od szóstego miesiąca ale dłuuugoo zajęło nauczenie się normalnego picia. Większość wyciekała po brodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie się nie sprawdził. Synek albo zbyt gwałtownie go wychylał i sie zalewał piciem, albo specjalnie wylewał zawartość na podłogę. Przerzuciłam się na niekapek, potem na bidon i jakos w międzyczasie nauczyl sie pic z normalnego kubka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×