Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mała_Mi

Zakochana w koledze z pracy

Polecane posty

Zakochałam się w koledze z pracy i cały czas myślę o tym czy mam u niego jakiekolwiek szanse. 

Facet znany jest w firmie ze swojego dystansu do innych pracowników i z tego, ze zajmuje się tylko i wyłącznie swoimi zadaniami - przychodzi, robi swoje, wychodzi.

Natomiast w stosunku do mnie jest wyjątkowo ciepły i pomocny - zdrabnia imię, zagaduje, sam pyta czy czasem nie potrzebuje jego pomocy. Naprawdę było wiele sytuacji, które sygnalizowały jego sympatię do mnie. 

Sama nie zauważyłabym jednak tego, ze traktuje mnie w jakiś wyjątkowy sposób( uwagi na mój młody wiek i otwarta osobowość, większość pracowników jest dla mnie miła i pomocna) gdyby nie współpracownicy, którzy zwracali mi wielokrotnie uwagę, że jego zachowanie wobec mnie jest dla niego nietypowe.Boję się jednak, że jest to jedynie koleżeńska sympatia 

W dodatku między nami jest róźnica 10 lat. Z jego wypowiedzi rozumiem, że jest świadomy tej różnicy:

- mówi, ze czuje się staro, gdy młode dziewczyny mowia mu "dzień dobry" , a myslal o sobie ze jest młodym facetem

- gdy mowil o swoim miejscu zamieszkania, podkreślał, ze mieszka tam "juz ladnych pare lat"

 Robię sobie nadzieje, że jego zachowanie względem  mnie może oznaczac zainteresowanie, ale boje się, ze dojrzaly i atrakcyjny facet nie bylby zainteresowany mloda panna ( w dodatku plus size).

Macie jakies pomysły jak sprawdzić czy jest mna zainteresowany? Zapytanie wprost nie wchodzi w gre - jeśli da mi kosza, będzie mi wstyd widywać go codziennie w firmie.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mała_Mi napisał:

Zakochałam się w koledze z pracy i cały czas myślę o tym czy mam u niego jakiekolwiek szanse. 

Facet znany jest w firmie ze swojego dystansu do innych pracowników i z tego, ze zajmuje się tylko i wyłącznie swoimi zadaniami - przychodzi, robi swoje, wychodzi.

Natomiast w stosunku do mnie jest wyjątkowo ciepły i pomocny - zdrabnia imię, zagaduje, sam pyta czy czasem nie potrzebuje jego pomocy. Naprawdę było wiele sytuacji, które sygnalizowały jego sympatię do mnie. 

Sama nie zauważyłabym jednak tego, ze traktuje mnie w jakiś wyjątkowy sposób( uwagi na mój młody wiek i otwarta osobowość, większość pracowników jest dla mnie miła i pomocna) gdyby nie współpracownicy, którzy zwracali mi wielokrotnie uwagę, że jego zachowanie wobec mnie jest dla niego nietypowe.Boję się jednak, że jest to jedynie koleżeńska sympatia 

W dodatku między nami jest róźnica 10 lat. Z jego wypowiedzi rozumiem, że jest świadomy tej różnicy:

- mówi, ze czuje się staro, gdy młode dziewczyny mowia mu "dzień dobry" , a myslal o sobie ze jest młodym facetem

- gdy mowil o swoim miejscu zamieszkania, podkreślał, ze mieszka tam "juz ladnych pare lat"

 Robię sobie nadzieje, że jego zachowanie względem  mnie może oznaczac zainteresowanie, ale boje się, ze dojrzaly i atrakcyjny facet nie bylby zainteresowany mloda panna ( w dodatku plus size).

Macie jakies pomysły jak sprawdzić czy jest mna zainteresowany? Zapytanie wprost nie wchodzi w gre - jeśli da mi kosza, będzie mi wstyd widywać go codziennie w firmie.

 

 

 

spróbuj może

Cytat

 przychodzi, robi swoje, wychodzi.

się uda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mała_Mi napisał:

[...] Macie jakies pomysły jak sprawdzić czy jest mna zainteresowany? [...]

Wystarczy, że będziesz odpowiednio reagować na...

6 minut temu, mała_Mi napisał:

[...] Natomiast w stosunku do mnie jest wyjątkowo ciepły i pomocny - zdrabnia imię, zagaduje, sam pyta czy czasem nie potrzebuje jego pomocy. Naprawdę było wiele sytuacji, które sygnalizowały jego sympatię do mnie. [...]

Jeśli wejdziesz w interakcję, lekko skrócisz dystans i dasz mu odczuć, że jesteś zainteresowana, on zyska okazję do postawienia kolejnego kroku. Jeśli faktycznie chce go postawić.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mała_Mi napisał:

) gdyby nie współpracownicy, którzy zwracali mi wielokrotnie uwagę, że jego zachowanie

Każdy w firmie wie, że podobasz mu się, a Ty rozkminy robisz😄 ale to prawda, może zwyczajnie nie trzymać dystansu, bo jesteś otwarta i ma inne podejście do Ciebie. 

1 godzinę temu, mała_Mi napisał:

W dodatku między nami jest róźnica 10 lat

 

1 godzinę temu, mała_Mi napisał:

boje się, ze dojrzaly i atrakcyjny facet nie bylby zainteresowany mloda panna

Jak miałam 24lata zakochał się we mnie 35latek. To nie jest NIEMOŻLIWE. Wiele jest par z różnicą w obie strony, nie rób problemu tam gdzie go nie ma. 

1 godzinę temu, mała_Mi napisał:

mówi, ze czuje się staro, gdy młode dziewczyny mowia mu "dzień dobry" , a myslal o sobie ze jest młodym facetem

Myślę, że ludzie wyczuwają nas i to jacy jesteśmy. Jakoś na siłowni dziewczyny połowę młodsze ode mnie mówią mi na ty i cześć. Z kolei w pracy jestem na ty z ludźmi ponad 15lat starszymi. Sama piszesz, że jest zdystansowany do ludzi, więc ma jak ma, a nie że wiek. 

1 godzinę temu, Nenesh napisał:

Wystarczy, że będziesz odpowiednio reagować na...

Jeśli wejdziesz w interakcję, lekko skrócisz dystans i dasz mu odczuć, że jesteś zainteresowana, on zyska okazję do postawienia kolejnego kroku. Jeśli faktycznie chce go postawić.

To prawda. Jakiś subtelny sygnał może go zachęcić. Powodzenia:) 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Wiem, co zrobić, żeby był ,,twój"😄. Zrób mu słodki prezent- niespodziankę. Upiecz muffiny czekoladowo-bananowe bez kremu (ja korzystałam z kuchnilidla.pl). Muffiny zapakuj do nieprzezroczystej torebki. Wręczysz mu to po skończonej pracy, jak będzie wychodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×