Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hedorivka

Trafiło mi się ziarno jak ślepej kurze ale zostało mi zabrane i nie ma widoków na kolejne

Polecane posty

Mój eks jest bardzo ciekawy z charakteru jeśli chodzi o inteligencje i wiedzę i do tego jest bardzo przystojny. Nie mam szans na poznanie drugiego takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba było dawać doopy i obciągać jak gwiazda p0rno i mu dogadzać w każdy możliwy sposób, ale zawaliłaś i teraz tylko kot został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Hedorivka napisał:

Nie mam szans na poznanie drugiego takiego

Drugiego takiego nie spotkasz, bo każdy  człowiek jest inny. Ale możesz poznać kogoś zupełnie innego, też mądrego, o ciekawej osobowości i spodoba ci się z wyglądu choć może nie będzie mega przystojniakiem. 

Głowa do góry! Patrz do przodu 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Hedorivka napisał:

Nie mam szans na poznanie drugiego takiego

Spróbuj spojrzeć na to tak, żeby cieszyć się z tego, że w ogóle miałaś szansę go poznać? Jak bezsensowne byłoby wszystko gdyby do tego w ogóle nie doszło? Jestem w takiej samej sytuacji i cieszę się, że mogłem jej doświadczyć. Dla samych wspomnień warto żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Hedorivka napisał:

Mój eks jest bardzo ciekawy z charakteru jeśli chodzi o inteligencje i wiedzę i do tego jest bardzo przystojny. Nie mam szans na poznanie drugiego takiego

Takiego nie, ale inny nie znaczy gorszy. Skoro był taki naj to dlaczego ex? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie rozpaczalas pi każdym byłym, a po każdym pojawiał się inny. Pomyśl, że będzie tak po prostu kolejny raz i nie roztrząsaj go. W końcu z jakiś powodów nie pykło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, BoniBluBrutal napisał:

Jakichś się pisze. Czy ja naprawdę muszę was uczuć podstaw?

Znam zasadę używania jakiś/jakichś, tak samo jak wiem, gdzie w zdaniu powinno znaleźć się 'się'. Mi się też jest śmieszne przez misie i pewnie będę tak pisać. Są oczywiście błędy, które robię nieświadomie. Mogę pisać jak chcę, bo dlaczego nie. Polonistyki* nie skończyłam i yebie mi to. Ty myślisz, że każdy któryś rok z rzędu płodzi sprdoliny, a przed nimi sprawdza znaczenie i pisownię. 

*chodzi oczywiście o filologię polską, sprostuję, żeby nie dać Ci satysfakcji. Nie pompuję sobie ego popisami jakim językiem potrafię władać. Nie szukam wysublimowanych synonimów, żeby zakozaczyć. Bo? Tak, słusznie zauważyłaś, bo yebie mi to. 

 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Electra napisał:

Pewnie rozpaczalas pi każdym byłym, a po każdym pojawiał się inny. Pomyśl, że będzie tak po prostu kolejny raz i nie roztrząsaj go. W końcu z jakiś powodów nie pykło. 

Ex bo mnie nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hedorivka napisał:

Ex bo mnie nie chce 

Nie byłaś dla niego, nie kocha Cię więc nic nie zrobisz. Spotkasz kiedyś faceta, którego pokochasz z wzajemnością i na wspomnienie tego uśmiechniesz się tylko, że rozpaczalas. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBrutal napisał:

Sziz krejzi lajkeful

Ja Ciebie też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBrutal napisał:

Ja kocham inna. 

Jutro rzucę się w rozpacz. Dziś już nie mam czasu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×