Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agatamaz9

Nie mogę pozbyc się czarnych myśli..

Polecane posty

Jestem w ciazy to dopiero 8 tydzien. Od kiedy sie dowiedzialam ciagle mam mega strach i mysli ze dziecko bedzie chore..mam 28 lat. Pierwszego syna urodzilam gdy mialam 21 i szczerze ani chwili nie pomyslalam o tym ze moze byc chore..a tu non stop nie moge wyzbyc się tych mysli ze dziecko bedzie miec ZD lub inne choroby. W rodzinie nie bylo chorob ani u meza ani u mnie. Nie wiem skad te myśli i jak sobie z nimi poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umów się na sprawdzenie przeziernosci karkowej i kości nosowej. Rozwiejesz obawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za duzo dociera do Ciebie informacji na temat narodzin chorych dzieci. Bylas mlodsza- glupsza i mniej swiadoma, to sie nie przejmowalas. Swiat nalezal do Ciebie, dzis juz nauczylas sie, ze zycie to nie bajka i roznie moze byc. Tylko, ze to wcale nie oznacza, ze Ciebie musi spotkac nieszczescie. Przestan sie martwic na zapas. Jezeli Twoj niepokoj jest tak silny zrob badania genetyczne i juz bedziesz sie mogla cieszyc ciaza zamiast wyobrazac sobie najgorsze scenariusze. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie łatwo jest powiedzieć, że nie masz o co się martwić itp. ale ja sama wiem jak takie myśli potrafią nas męczyć i jedyne co możemy w tym wypadku zrobić to tak jak napisała pinkblondi - zrobić badania prenatalne. Jak coś, jeżeli jesteś ze Śląska, do w Częstochowie jest świetna pani doktor Rozmus-Warcholińska, która takie badania wykonuje. No i życzę wszystkiego dobrego!😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że to niełatwo tak się pozbyć obaw. Zwlaszcza, że lekarze nie pomagają. Idź choćby na jedną wizytę do psychologa. Nie poddawaj się! ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też polecam doraźną pomoc psychologiczną, macierzyństwo to piękna rzecz. Nie warto pozwolić, aby lęki go go rujnowały, powodzenia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×