Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anagss

Czy moglibyście być z osobą bez wszystkich zębów ?

Polecane posty

Czy moglibyście być z osobą która nie ma wszystkich zębów ? Czy Was to obrzydza ?  Ciekawa jestem Waszych odpowiedzi 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bolek napisał:

A jak osoba ma wszystkie zęby a na noc odkłada do szklanki?😂😂😂😂

Nie o to mi chodziło 😄

a mógłbyś być szczerbatą dziewczyną ? Która ma swoje ale nie wszystkie ? 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Anagss napisał:

mógłbyś być szczerbatą dziewczyną ? Która ma swoje ale nie wszystkie ? 😁

No pewnie. Przecież kobiecie wystarczą dwa zęby. Jeden do otwierania piwa facetowi a drugi żeby ją bolał 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczera odpowiedź. Zależy jakie zęby. Brak jedynek, dwójek, trójek czy nawet czwórek jest dość widoczny. Byłbym w stanie zaakceptować braki nawet kilku trzonowych od piątki w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Anagss napisał:

Czy moglibyście być z osobą która nie ma wszystkich zębów ? Czy Was to obrzydza ?  Ciekawa jestem Waszych odpowiedzi 😁

Jak nie masz wszystkich to faktycznie wygląda to słabo. Może nie obrzydza ale nie podoba mi się.😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabio Jakobsen jest obecnie bez wszystkich zębów. Myślicie, że dziewczyna go zostawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Anagss napisał:

Czy moglibyście być z osobą która nie ma wszystkich zębów ? Czy Was to obrzydza ?  Ciekawa jestem Waszych odpowiedzi 😁

Absolutnie nie, w czasach implantów i zaawansowanej stomatologii estetycznej to można już o siebie zadbać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hellies napisał:

Szczera odpowiedź. Zależy jakie zęby. Brak jedynek, dwójek, trójek czy nawet czwórek jest dość widoczny. Byłbym w stanie zaakceptować braki nawet kilku trzonowych od piątki w górę.

Przecież braki w uzębieniu jeśli nie są uzupełnione to powodują z czasem różne dysfunkcje stawów i narządów żucia, o zaniku kości i opadaniu policzków nie wspominając 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Electra napisał:

Myślę, że niejeden facet doceni same dziąsła😎

Jednak chyba tylko po ciemku 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadałam Wam te pytanie, ponieważ Nasze społeczeństwo nie dba o zęby i coraz więcej młodych traci szybko zęby. Mają gnojówkę zamiast zębów. Szczerze nie wyobrażam siebie z facetem szczerbatym, który nie ma wszystkich przednich zębów. Sama dbam o zęby i to było by nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Laurittka napisał:

Przecież braki w uzębieniu jeśli nie są uzupełnione to powodują z czasem różne dysfunkcje stawów i narządów żucia, o zaniku kości i opadaniu policzków nie wspominając 😕

Nie dość że to nieestetyczne ale także niezdrowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hellies napisał:

Szczera odpowiedź. Zależy jakie zęby. Brak jedynek, dwójek, trójek czy nawet czwórek jest dość widoczny. Byłbym w stanie zaakceptować braki nawet kilku trzonowych od piątki w górę.

Niestety piątki też widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Laurittka napisał:

Przecież braki w uzębieniu jeśli nie są uzupełnione to powodują z czasem różne dysfunkcje stawów i narządów żucia, o zaniku kości i opadaniu policzków nie wspominając 😕

Jak jednej szóstki zabraknie to już nie przesadzajmy. Nic poważnego się ze stawami nie stanie.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lonelyman napisał:

No pewnie. Przecież kobiecie wystarczą dwa zęby. Jeden do otwierania piwa facetowi a drugi żeby ją bolał 😉

To kawał o teściowej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Hellies napisał:

Jak jednej szóstki zabraknie to już nie przesadzajmy. Nic poważnego się ze stawami nie stanie.

Dla niektórych brak połowy zębów nie oznacza nic poważnego. Ale jakie podejście, takie zęby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BoniBluBrutal napisał:

Oddam swoje ósemki potrzebującym. 

Ja też 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×