Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
loQeSientoPorTi

Jestem zajęta ale podoba mi się inny

Polecane posty

myślałam że to wygaśnie samo bo nawet się nie znamy tylko często widzimy myślałam że jest zainteresowany ale zaliczyłam zonga kiedy z moich obserwacji wynika że jest Gejem ... ehh i nie wiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ma wygasnąć? 😉 Światło zgaśnie samo gdy będziemy stać na końcu swej drogi zwanej życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, loQeSientoPorTi napisał:

myślałam że to wygaśnie samo bo nawet się nie znamy tylko często widzimy myślałam że jest zainteresowany ale zaliczyłam zonga kiedy z moich obserwacji wynika że jest Gejem ... ehh i nie wiem co dalej

A to ciekawe :D 

Na jakiej podstawie stwierdziłaś że jest gejem? Ktoś Ci o tym powiedział? On o tym wspomniał? Trzyma się za ręce z kolegą gdy idą ulicą? ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Hellies napisał:

A to ciekawe 😄

Na jakiej podstawie stwierdziłaś że jest gejem? Ktoś Ci o tym powiedział? On o tym wspomniał? Trzyma się za ręce z kolegą gdy idą ulicą? 😉

 

ktoś mi powiedział ale też zauważyłam sama że ma dziwne zachowanie gania jak panienka i spędza dużo czasu z jednym kolega nawet po godzinach pracy ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Solero napisał:

Co ma wygasnąć? 😉 Światło zgaśnie samo gdy będziemy stać na końcu swej drogi zwanej życiem.

nooo wtedy napewno już mi wszystko zgaśnie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, loQeSientoPorTi napisał:

ktoś mi powiedział ale też zauważyłam sama że ma dziwne zachowanie gania jak panienka i spędza dużo czasu z jednym kolega nawet po godzinach pracy ... 

Ja też kiedyś dużo czasu spędzałem z kolegą z którym się dobrze dogadywałem a wcale gejem nie byłem ani nie jestem. 😂

 

Edytowano przez Hellies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Hellies napisał:

Ja też kiedyś dużo czasu spędzałem z kolegą z którym się dobrze dogadywałem a wcale gejem nie byłem ani nie jestem. 😂

 

hahahaha 🤣 no niech ci będzie to nie zmienia faktu że nawet sobie urlop w tym samym czasie wzięli i jedzą do hotelu to chyba o czymś świadczy 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, loQeSientoPorTi napisał:

hahahaha 🤣 no niech ci będzie to nie zmienia faktu że nawet sobie urlop w tym samym czasie wzięli i jedzą do hotelu to chyba o czymś świadczy 

Ja byłam z koleżanką na urlopie, ale nie wiedziałam, że to świadczy o mojej orientacji.

Skoro tak, to muszę target zmienić. No nic, najwyżej będziemy sobie z dziewczyną ...enki pożyczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Solero napisał:

Co ma wygasnąć? 😉 Światło zgaśnie samo gdy będziemy stać na końcu swej drogi zwanej życiem

Uważaj co piszesz bo teraz wszyscy narobili w gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, agent of Asgard napisał:

A gdyby wziął urlop w tym samym czasie, co koleżanka, to by znaczyło, ze jest hetero? 
P.s. Co to znaczy „gania jak panienka”, nie umiem sobie tego wyobrazić? 

to ja ci to tak szybciutko nakreślę to znaczy że Biegając trzyma rączki w górze 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MewaNaUrlopie napisał:

Ja byłam z koleżanką na urlopie, ale nie wiedziałam, że to świadczy o mojej orientacji.

Skoro tak, to muszę target zmienić. No nic, najwyżej będziemy sobie z dziewczyną ...enki pożyczać

haha 😁 rozumiem że można wyjedzać razem na urlopy itp bez względu na płeć czy orientacje tyle że jego zdradza zachowanie gadka sposób ubierania się apaszki nosi na szyji i nigdy nie ma koło niego żadnej kobiety a też dodam że wiekowo z kolegą są jakieś 12 lat także też nie miejscu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBrutal napisał:

Starym się zajmij a nie ogonem z dupy. 

jakim starym 🤣twoim bo ja starego nie mam a ogona nie posiadam bynajmniej nic mi o tym nie wiadomo🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBrutal napisał:

Już zapomniałaś co pisałaś zes zajęta.

nie nie zapomniałam gdzież bym mogła jak tak głośno chrapie 😁a czy kolwiek tak poważnie to już mało zainteresowany wiec sobie jest bo jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×